PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją - Steam



Lukas95
12-10-2014, 14:56
Witam mam pewien problem z modem i to nie tylko tym. Mianowicie instaluje oryginalnego Medieval Total War gold edition królestwa wersja UK potem ściągałem patch i gra chodziła normalnie jednak po ściągnięciu moda i zainstalowaniu ( tak zainstalowałem obie wersję moda po kolei) mod ten po kliknięciu na ikonkę żądał ode mnie włożenia płytki. i za nic nie chciał ruszyć. Posiadam Windows 8.1 gra nie jest zainstalowana na dysku systemowym i uruchamiam ją jako administrator. Więc już nie mam pojęcia co zrobić. :/:help:

Araven
13-10-2014, 08:43
Miałeś wyłączone UAC w Win 8.1 ?
Poczytaj w Podzamczu lub Grodzie powinno coś być o problemach z instalacją na 8.1 i z uznawaniem oryginalnej płyty za pirata, lub nie rozpoznawaniem nośnika.

Albo jest problem ze Złotą Edycją, albo uznaje płytę za pirata lub jej nie rozpoznaje, zrób jak wyżej, przejrzyj tematy w Grodzie i Podzamczu.

Nie ma opcji byś kupił wersję polską, najlepiej nie Złotą edycję?

Edit: Wyłącz kompa i spróbuj odpalić moda po ponownym uruchomieniu.

Lukas95
13-10-2014, 15:00
tak wyłączyłem UAC. Spróbowałem inaczej wykorzystałem klucz do Steam i pobrałem, gra jest po polsku i w najnowszej wersji. Teraz po instalacji moda i włączeniu go mam coś takiego: Unable to locate kigdoms.exe. Is kigdoms.exe in your MTW2 Folder? mam do wyboru kliknąć tylko ok i nic nie rusza.369nie wiem czy widać:mad:

Araven
13-10-2014, 15:31
Poczytaj tutaj, to o instalacji modów na steam: http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?10083-Instalowanie-mod%C3%B3w-na-wersji-steam
W podanym wyżej linku masz rozwiązanie (kopia i zmiana nazwy na kingdoms.exe).

Lukas95
13-10-2014, 15:47
ok uruchomiłem może wytłumaczę bo zrobiłem to w sposób dziwny ściągnąłem launcher http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2500705 a potem najzwyklejszego cracka kingdoms.exe z chomikuj(powtarzam gra jest orginalna :)) . po wklejeniu go program go wykrył i mod ruszył. Dzięki za pomoc. Dziwne że w google nie znalazłem linków do tych tematów na forum i sam musiałem szukać . Jest jeszcze jedno pytanie czy to normalne że mod nie działa super płynnie?

Araven
13-10-2014, 16:55
Co to znaczy super płynnie? Jakiś czas tury, czy co?
Duże mody jak SS mają znacznie wyższe wymagania niż Kingdoms i tury trwają dłużej, niekiedy kilka razy dłużej.

Żadne cracki nie są potrzebne raczej. W temacie o steam jest wyjaśnione co zrobić bez takich kombinacji.

Kilom
16-10-2015, 16:17
Witam, chcę zainstalować Stainless steel - ściągnąłem 6.3, zainstalowałem patch 6.4. Na wersję steam to nie działa i wyczytałem, że trzeba to zrobić przez KingdomsLaucherApp. Po włączeniu wyskakuje komunikat: "You must install and run M2TW & Kingdoms before using this tool!". Jak to obejść?

sadam86
25-10-2015, 19:19
http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?10083-Instalowanie-mod%C3%B3w-na-wersji-steam zajrzyj tu polecam post nr 2.

Vrem0x
26-11-2015, 21:54
Witam mam problem z modem stainless steel 6.4 na steam, kiedy odpalam moda zaczyna mi wczytywać grę i tu nagle puf Medieval 2 Total War napotka. Proszę o szybką pomoc.:help:

sadam86
27-11-2015, 15:14
Zainstaluj wg instrukcji powyżej

Helguson
28-06-2019, 17:53
Mi mod odpala, poprzez zmienienie "ustaw opcje uruchamiania", jednak jest problem gdy wybieram frakcje do gry i chcę zacząć. Wywala mnie z powrotem do głównego menu i po jakiś 30 sekundach jak np. nie rozpocznę bitwy czy coś, to wywala całą grę. Miał ktoś taki problem z nie uruchamiającą się kampanią?