PDA

Zobacz pełną wersję : Tabela grupy H



Wielki Mistrz Malborka
13-10-2014, 22:18
Zawodnicy walczący w grupie H:
1. [ChR]AAAron http://steamcommunity.com/profiles/76561198024068922
Wykorzystane nacje: Egipt, Ateny, Epir, Pont, Seleucydzi, Rzym, Arwernowie, Macedonia, Sparta
2. IPL{Rycerz}Orku http://steamcommunity.com/profiles/76561198013666706
Wykorzystane nacje: Macedonia, Armenia, Baktria, Pont, Rzym, Partia, Sparta, Kartagina, Ardiajowie, Luzytanie
3. [ChR]Bachus81 http://steamcommunity.com/profiles/76561198006936899
Wykorzystane nacje: Partia, Macedonia, Epir, Syrakuzy, Seleucydzi, Kartagina, Sparta, Pont, Rzym
4. Ituriel32 http://steamcommunity.com/profiles/76561198022677452
Wykorzystane nacje: Baktria, Getowie, Rzym, Bojowie, Epir, Syrakuzy, Ateny, Macedonia, Seleucydzi, Partia
5. IPL{Rycerz}Volv http://steamcommunity.com/profiles/76561197998184765
Wykorzystane nacje: Ateny, Kartagina, Rzym, Egipt, Armenia, Epir, Macedonia, Sparta, Nerwiowie, Bojowie
6. {{B-S}}Zibi http://steamcommunity.com/profiles/76561198007194801/
Wykorzystane nacje: Arwernowie, Ateny, Baktria, Egipt, Pont, Seleucydzi, Rzym, Epir, Kartagina, Macedonia

Macie czas na rozegranie meczy do 26 października
Gracze z tego samego klanu muszą rozegrać mecz między sobą jako pierwszy

Zwycięstwo - 4pkt
Remis - 2pkt
Porażka - 1pkt
Nierozegranie meczu - 0pkt



Zawodnik
Rozegrane mecze
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
Punkty



[ChR]AAAron
5
2
1
2
12


IPL{Rycerz}Orku
5
0
4
1
9



[ChR]Bachus81
5
1
2
2
10 (-1)



Ituriel32

5
2
3
0
14


IPL{Rycerz}Volv
5
0
2
3
7



{{B-S}}Zibi

5
3
2
0
16

Ituriel32
14-10-2014, 14:17
Nacje wykorzystane: Selki, Partia, Ateny, Macedonia, Epir, Syrakuzy, Rzym, Bojowie, Baktria i Getowie.

To mam czas we wtorek, piątek 20-23, sobotę 18-23 i niedzielę 15-23 (przerwa gdzieś koło 18-19)

W pozostałe dni poniedziałek, środę jest dużo trudniej dostępny.
Czwartek przed antykiem. (19,30-21)

Hehe 3 mecze na Kartaginę.

Ituriel32
22-10-2014, 06:23
Chciałbym zgłosić gracza Volv, który zachowuje się nie sportowo.
- Brak odzewu na steam i forum, gdzie mieliśmy mieliśmy się umawiać na mecze.
- zmiana niku ze stema na "El Volvo" na kilka dni co utrudniało znalezienie go. Dlatego prosiłem o dodanie mnie do znajomych po przez forum, czego jeszcze nie zrobił.
- Zwlekanie z meczem klanowym z graczem Orku, który miał być rozegrany jako 1 z dwóch pierwszych (obok meczu Chorągwi). Ja czekałem z graniem meczy na tamte 2 wyniki, i swój pierwszy z graczem Zibim zagraliśmy mniej więcej równolegle do meczu Chorągwi.
- Czekanie na zużycie przez pozostałych graczy dobrych nacji, dzięki czemu będzie mieć wyraźną przewagę. Znajomość sytuacji punktowej w grupie to raz, a dwa przewaga przy wyborze nacji których będzie mieć więcej.

Ja kończę fazę grupowa najpóźniej w sobotę, z graczem Aaaronem (przyjął zaproszenie do znajomych już jakiś czas temu) umówiony jestem na piątek lub sobotę.
I nie chciałbym dostać walkowera za mecz z Volvem który obudzi się w niedziele. Nie chciałbym też zostać ukarany za aktywność i terminowe rozgrywanie meczy, kiedy inny gracz specjalnie zwleka.

Ituriel32
22-10-2014, 08:05
Prosiłbym grono sędziowskie o wyznaczenie terminu bitwy i hostawaniem jej, miedzy mną i graczem Volv.

Jestem dostępny w czwartek 19-21 (później jest antyk), piątek 19-22:30, sobota 18-22:30.

Ja wybieram pierwszy nację bo liczy się pod jakim jesteśmy zapisani na forum? Bez oznaczeń klanowych?

Wielki Mistrz Malborka
22-10-2014, 08:10
Sędziowie są świadomi takich sytuacji, ponieważ wszystko na bieżąco monitorujemy. Regulamin wyraźnie mówi, że w przypadku nierozegrania meczu gracz, który nie wykazywał należytej aktywności w umawianiu się na mecz odda walkowera. Volv nie napisał nic w waszym temacie więc nie masz o co się martwić. System eliminacji nacji zawsze będzie powodował takie zagrania, zwłaszcza gdy gra toczy się o wysoką stawkę. Niedługo odbędzie się spotkanie na temat zmian ogólnego regulaminu turniejowego, który będzie bardziej przyjazny graczom i będzie promował uczciwość.

Volv
22-10-2014, 23:52
Nie ma to jak argumenty za "NIESPORTOWE" z kapelusza :) ... nigdzie nie złamałem zasad fair play .(kropka)

Pozatym wcaaale nie ma w tym temacie linków do naszych steamów Panie magiku ;) ...

Ituriel32
23-10-2014, 07:20
Fair play to zasady umowne i są bardziej na wyczucie, a od czuwania nad regulaminem są sędziowie. To tak jak w piłce nożnej kiedy klub jest pewny awansu i na ostatni mecz wychodzi 2 lub 3 składem. Formalnie wszystko jest OK, i zgodne z regulaminem, natomiast dla kibica i pozostałych drużyn?
Rozstrzygnięcie czy zasady fair play zostały naruszone zostawię kibicom. Ja swój cel osiągnąłem, wyciągnąłem cię z ukrycia i "zachęciłem" do gry. Tyle mi wystarczy i kończę temat.

Szkoda że obudziłeś się dopiero po moim zgłoszeniu, a nie wykazywałeś takiej aktywności od początku turnieju. Bo by całej sprawy nie było.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Umówiłem się z graczem Volv na czwartek (czyli dziś) po 19 lub 22. Jest szansa na to że któryś z sędziów będzie dostępny i z hostuje nam te bitwy.

Volv
23-10-2014, 12:09
Wybacz kolego ,ale nie "obudziłeś" i nie "zachęciłeś" mnie jak to mówisz postem w tym temacie ponieważ zauważyłem go dopiero w momencie gdy pisałem do Ciebie odpowiedź tutaj. Musisz się z tym pogodzić ,że niektórzy ludzie w swoim życiu pracują/studiują do późnych godzin i niekiedy załatwienie wszystkiego od razu bo Ty masz taką wizję jest niemożliwe.


Wychodzenie na mecz 2 lub 3 składem jest jak najbardziej w porządku. Świeżaki i młodziki kiedyś muszą nabrać doświadczenia ,a pozatym są częścią pewnej drużyny ,więc mają prawo do uczestniczenia w rozgrywkach chyba ,że jak to mówisz zasady fair play w wykonaniu Twojej filozofii narzucają system równych i równiejszych ... dla mnie ten argument jest inwalidą...

Ituriel32
23-10-2014, 13:01
Współczuje Ci że musiałeś pracować po 16 godzin dziennie, i nie miałeś siły wejść przez tydzień (dokładnie 10 dni, bo byłeś 21,10,2014) na 5 minut i napisać choćby w tym temacie jednego posta z "informacją że możesz grać dopiero za tydzień". Ale nie, lepiej milczeć i niech się inni denerwują/zastanawiają bo "tylko Ja jestem ważny" a reszta wypad bo nie mam czasu.

Jakbyś zadał Sobie trud i zobaczył to szukałem kontaktu i próbowałem się umówić na mecze od początku fazy grupowej. Mało tego sam pracuje, ale że mam luźniejsze wieczory to staram się dopasowywać do innych graczy. Z Tobą się nie udało, bo nie chciało Ci się nic napisać. Dla przykładu Aaaron napisał na steamie że będzie mieć więcej czasu w piątek lub sobotę, i nie było problemu. A u Ciebie nic... cisza, żadnej odpowiedzi nie dostałem.

Wierzę w celowość ludzkich działań (zaniechanie to też działanie). Dlatego też Twój brak działania przyjąłem za celową strategie, która miała Ci ułatwić wygraną (co jest w zasadzie celem każdego). A kampienia i kamperów chyba nikt nie lubi.
Jeśli się pomyliłem to przepraszam. Zagramy dziś mecz i będzie spokój.

Volv
23-10-2014, 13:12
widać paraliż ręki albo innej górnej części ciała uniemożliwił Ci kliknięcie "dodaj znajomego" na steamie. Bo przecież wcaale nie ma odnośnika na tej stronie do mnie :P. No i oczywiście na steamie byłoby szybciej ugadać cokolwiek niż na tym forum gdzie co prawda zaglądam tylko jak jest jakiś turniej. No ,ale dobrze .. mogę zostać tym złym :).

Ituriel32
23-10-2014, 13:27
Wiesz jak Cię znalazłem na stemie? Przez Mackoffa, a dokładniej przez grupę "Imperium polskie" gdzie znalazłem gracza "El Volves", porównuje z odnośnikiem który znajduje się na forum profil i niby to to, ale nie będę dodać niepewnego gościa do znajomych. A jak zapytałem Okra czy to Ty to mi nie odpowiedział.
Poza tym pisze wyraźnie że umawiamy się przede wszystkim przez Forum, gdzie zasugerowałem Ci byś mnie dodał do listy.
Pamiętaj też że działa to w dwie strony. I Ty tez mogłeś mnie dodać (wysłać zaproszenie) do znajomych, a tego Też nie zrobiłeś.

Arris
23-10-2014, 13:43
Wiem, że nie moja grupa itp ale już czytam i nie mogę na to patrzeć. Tak na przyszłość. W razie wątpliwości można w profilu steam sprawdzić ostatnie nicki jakich gracz używał. Jak wejdziesz w profil to obok obecnego nicka jest taka strzałka.

http://s12.postimg.org/nn48r6zkt/Steamprofilnicki.png

Ituriel32
23-10-2014, 14:03
Jak to czytać? Jest według jakiejś kolejności? Jest posegregowane czasowo? Czy steam szuka Cię po wszystkich tych nickach czy tylko głównym?
Jako że grałem głównie solo (we wszystkie gry) to znajomi nie byli mi potrzebni.
O tym nie pomyślałem wtedy.

Volv
23-10-2014, 14:19
alfabetycznie jest posegregowane

DonVega
23-10-2014, 14:27
Panowie chcieliśmy wam ułatwić sprawę i daliśmy przy każdym graczu nad tabelką linki do profilów - wystarczy kliknąć - a tu cała afera się zrobiła.

Arris
23-10-2014, 14:34
Panowie chcieliśmy wam ułatwić sprawę i daliśmy przy każdym graczu nad tabelką linki do profilów - wystarczy kliknąć - a tu cała afera się zrobiła.

Dodam, że można własnie wejść przez link, zalogować się na steam na stronie i tam też jest przycisk dodaj znajomego.

Wielki Mistrz Malborka
23-10-2014, 16:38
Tu się raczej powinno rozchodzić o nie napisanie nic przez ponad tydzień ;) Jest to może niegrzeczne i utrudnia rozgrywanie meczy (ktoś może chce się dobrze bawić i nabrać doświadczenia a nie zgarnąć kasę? ;) ale jest dozwolone i robi się to na własne ryzyko.

Nie wiem też czemu potrzebny jest wam sędzia do hostowania gry. Takie coś robi się jeśli gracze z jakichś powodów nie mogą do siebie nawzajem dołączyć.

Ituriel32
25-10-2014, 18:39
Dziękuje wszystkim za rozegranie meczy ze mną.

Orku
25-10-2014, 20:11
Ludzie wybitnie nie palą się do rozgrywania meczy. (Nie licze ciebie Ituriel :ok: ) Rozumiem ,że jutro jako ,że jest koniec terminu za nierozegrane mecze nie z mojej winy (patrz* Pisze do kogoś, zero odzewu. Celowe ignorowanie) dostane automatyczne walkowery?

Wielki Mistrz Malborka
25-10-2014, 20:45
W niedzielę przejrzę wszystkie tematy i będę przyznawał walkowery jedno lub obustronne.

{{B-S}}Zibi
26-10-2014, 22:48
Dziękuję wszystkim graczom w naszej grupie za ciekawe bitwy.

mackoff
27-10-2014, 02:43
W niedzielę przejrzę wszystkie tematy i będę przyznawał walkowery jedno lub obustronne.

Nie ma czegoś takiego jak "walkower obustronny", przeczy to idei i pojęciu walkowera - traktujemy taki mecz jako nierozegrany.

mackoff
27-10-2014, 23:48
Grupa H zostaje zamknięta.

I miejsce w grupie H:{{B-S}}Zibi
II miejsce w grupie H:Ituriel32

Serdecznie gratuluje Panowie - powodzenia w fazie pucharowej!