PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Empire Total War.



Czeslaus
22-11-2009, 13:40
Witam. Mam następujący problem. Odinstalowałem Empire Total War z powodu problemów ze ściągnięciem "ważnego" pliku przez Steam. Kiedy ponownie chcę zainstalować to po wpisaniu klucza pojawia mi się informacja, że "Podany klucz już jest wykorzystany". A korzystam tylko z jednego konta Steam. Heh, uznacie mnie za lamę ale jakoś nie mam pomysłów co z tym fantem zrobić. Proszę o pomoc, gdyż czekałem na E:TW dosyć dłuuugo a teraz guzik :(

Konrad III
22-11-2009, 16:43
Może zainstaluj od nowa steam i dopiero Empire.

Amrod
22-11-2009, 16:51
Jeśli założyłeś konto Steam i na nim zarejestrowałeś grę to już nie musisz robić tego drugi raz chociażbyś łączył się z Australii. Warunkiem jest tylko zalogowanie na to samo konto, na które zarejestrowałeś grę. Automatycznie pojawi Ci się jakie gry masz do zainstalowania. Wszystko zapisane jest na serwerach Steam.

Czeslaus
22-11-2009, 17:01
Tylko że właśnie tam nie ma Empire: Total War. Sprawdzałem już zakładkę z grami które mam zainstalować. I tu jest cały problem. Jak instaluję to muszę wpisać kod. A jak wpisuję kod to wyskakuje inf, że klucz jest niepoprawny gdyż już jest w użyciu :x

Jakby cóś to piszcie do mnie na GG będzie łatwiej ;)

Konrad III
22-11-2009, 20:05
to podaj gg

kondradosss
22-11-2009, 20:17
prosze o odp
nie wiem czy w ETW będę mógł grać na moim komputerze nie tylko na najmniejszych ustawieniach oto mój sprzęt:
Intel Celeron 1.60x2 , 512 k , L2 , 800 MHz FSB
Asus EAH 3450 256 DDR2 HDCP ,/ hybrid Graphick multi-GPU support
2gb ram ddr2
aa
jeszcze na święta będę miał dodatkowe 2 gb ram