PDA

Zobacz pełną wersję : Wysokość jednostek w rome 2 total war. Pomocy !



space3001
26-10-2014, 07:42
Cześć Panowie .
Wiecie może jak zmienić skale jednostek w roma total war 2 . Chodzi mi o wysokość żołnierzy podczas bitwy , zależy mi żeby jak w innych totalach w normalnym oddaleniu widzieć armie walczącą a nie zlepek kropek.Mam chyba ustawione na małe albo bardzo małe .Nie wiem gdzie to zmienić .Nie chodzi mi o ilość żołnierzy w oddziale !Czy to się ustawia przed rozpoczęciem kampanii , gdzie i jak ? Proszę o pomoc mam trochę wolnego i sami wiecie hehehe do rana by się pograło :)
Dzięki :)



Na serio napisałeś w Wiadomościach? Tak ciężko ogarnąć że jest dział który nazywa się Curia Romanum, i który jest dobrze opisany? Przenoszę. Pampa

space3001
26-10-2014, 08:14
Jestem nowy .A tak ciężko odpowiedzieć jak to zrobić ?

Gajusz Mariusz
26-10-2014, 09:27
Może to kwestia karty graficznej? :hmm:

space3001
26-10-2014, 09:38
Mam karte NVIDIA Geforce GTS250. Szału nie ma ale działa

Asuryan
26-10-2014, 13:05
Zmniejsz oddalenie - przybliż znaczy się. Im większe oddalenie, tym mniejsi wojownicy... aż do kropek. Możesz jeszcze pokombinować z rozdzielczością w ustawieniach grafiki, trochę powinno pomóc.

Defil
31-10-2014, 10:36
Uważam, że było niegrzeczne pisać post pod postem po 30 minutach żądając pomocy. Ludzie mają swoje zajęcia: szkoła, studia, praca czy obowiązki domowe, a nawet własne zainteresowania nie związane z totalłorami. Niektórzy mogą nie wiedzieć, a części nie chcieć odpisać.

Ad rem. Zanikanie jednostek do jakości pikseli podczas oddalania kamery powstaje gdy masz niskie ustawienia graficzne. Musisz podnieść jakość jednostek żeby tego nie odczuwać, a i tak w pewnym momencie będzie to zbitka pikseli, tak ja kto się dzieje w naturze. W końcu próba policzenia ludzi na ulicy z dużego dystansu nie jest rzeczą łatwą, prawda?

space3001
31-10-2014, 19:31
A umiesz czytać grzeczny koleszko .Zauważyłeś tam gdzięś słowo żądam czy prosze o pomoc ! Ostatnie zdanie , dobrze doczytaj .Kto chce to odpowie i tym dziękuje . .Słabo koleszko !!!

Pampa
31-10-2014, 19:33
Dostałeś odpowiedź. Zwiększ detale, ale na tej karcie to niestety ale wątpie żeby uciągnęło.

space3001
31-10-2014, 19:44
Wiem już kupiłem nową karte i jest kryształ igła .Dziękuje za pomoc Gajusz Marisz i Asuryan !!!




Cieszę się i zamykam. Pampa


Myślę, że Defilowi chodziło o to, że piszesz post pod postem w pół godziny. Tylko dlatego że jesteś nowy i szukasz odpowiedzi. Musze przyznać mu rację, to już jest forma żądania. Jak sam napisałeś: słabo, słabiutko z czytaniem "koleszko".
S