PDA

Zobacz pełną wersję : Rome II Nations Cup



william/kaszanka
03-11-2014, 11:38
Witam,

Dzisiaj na angielskim forum total war http://forums.totalwar.com/showthread.php/140789-Rome-II-Nations-Cup-Sign-Up-For-Your-Country!? znalazłem wzmiankę o Nations Cup (puchar Narodów). Myślę, że powinniśmy wystawić reprezentację. Mój ubogi angielski nie pozwolił mi na wiele:

-8 graczy w tym 3 rezerwy
-wszyscy chętni mają się zgłosić w tym temacie http://totalwaronline.bbfr.net/t39-registration spośród chętnych zostanie wybrany kapitan który wybierze skład??
-nie widziałem zasad bitewnych
-format turnieju to 1v1! Bo 5 (5 bitew w jednym meczu). W pojedynku między państwami rozgrywane jest 5 meczy.

Dorzucam link do działu Nations Cup http://totalwaronline.bbfr.net/f4-nations-cup


Liczę na poprawę moich błędów wynikających ze słabych umiejętności językowych, i zachęcam do dyskusji! ;)

Pirx
03-11-2014, 12:12
To jeszcze warto dodać, że format turnieju to 1v1. W pojedynku między poszczególnymi państwami rozgrywanych jest 5 walk 1v1, w każdej walce bój toczy inny gracz z danego kraju.

Nie ma też grupowego zgłaszania reprezentacji, każdy zapisuje się indywidualnie z podaniem swojego kraju. Następnie, po zakończeniu rejestracji, wszystkie osoby zarejestrowane z danego kraju wybierają w głosowaniu kapitana. A kapitan decyduje, kto z zarejestrowanych graczy wejdzie do 8-osobowej reprezentacji (5 podstawowych graczy + 3 rezerwowych).

Zasad bitewnych jak na razie brak.

william/kaszanka
03-11-2014, 12:15
Czyli, aż tak bardzo się nie myliłem :)

mackoff
03-11-2014, 13:03
Do kiedy zbierają zgłoszenia?

Optymalnie byłoby zgłaszać ludzi po zakończeniu Mistrzostw Polski.

Kobrax
03-11-2014, 13:07
No właśnie. Optymalna była by pierwsza ósemka mistrzostw, a mistrz Polski były kapitanem.

Pirx
03-11-2014, 13:38
Zadałem pytanie organizatorom odnośnie terminu zakończenia rejestracji i startu samego turnieju.

Start polskiej reprezentacji w takich międzypaństwowych rozgrywkach byłby naturalnym etapem w odbudowie pozycji naszej rodzimej sceny.

william/kaszanka
03-11-2014, 14:15
Niechaj każdy kto ma ochotę grać się zarejestruje i zgłosi, następnie podczas, gdy będzie więcej niż 8 chętnych wybierzemy spośród nich mistrza polski a mistrz resztę dobierze spośród finałowej ósemki naszego turnieju. Uważam, że to będzie najrozsądniejsze. Pamiętajcie, że Mistrzostwa Polski mogą jeszcze długo potrwać a zapisy nie wiadomo do kiedy. Ciekawe co odpiszą do Pirxa

Ituriel32
03-11-2014, 14:50
Podstawowym problem (poza chęcią wystartowania) są wolne miejsca i demokratyczny wybór lidera. Bo mogą się zapisać osoby nie biorące udziału w naszym turnieju.
Powinno być jak najwięcej osób powiązanych z MP, aby było jak najwięcej naszych podczas głosowania. Tak by później bez problemu wybrać wytypowanego lidera (nie wiadomo czy zdążymy wyłonić mistrza).

Lord_Legionista
03-11-2014, 15:01
Ogolnie caly turniej jest śmieszny ze względu na to ze nikt z poważnych klanów sie nie zapisal... takze jak dlamnie poprostu typowy szarak wpadł na pomysł stworzenia turnieju na jego prywatnym forum. patrzac dodatkowo na tym forum sa jakies smieszne osoby ktorych nikt niezna .... Do dam ze reprezentacja musi sie składać z najlepszych graczy na scenie a nie ze zbieraniny ktora sie od tak zapisala .... idac wiliam twoim tokiem myślenia
Niechaj każdy kto ma ochotę grać się zarejestruje i zgłosi, następnie podczas, gdy będzie więcej niż 8 chętnych wybierzemy spośród nich mistrza polski a mistrz resztę dobierze spośród finałowej ósemki naszego turnieju. Uważam, że to będzie najrozsądniejsze. Pamiętajcie, że Mistrzostwa Polski mogą jeszcze długo potrwać a zapisy nie wiadomo do kiedy. Moge sie zapisac chociaz kompletnie jestem na levelu zero :D i byc czescia druzyny narodowej :D Wybor powinnien byc rozwazny jak i przemyslany jesli mieli bysmy wystawic taka reprezentacje tak jak to bylo pare lat temu na Medku 2 tak o to prezentowala sie lista graczy
417


ps. Nie chce tutaj wychodzić przed szerek ale jeśli mielibyśmy cos stworzyć to jedynie poprzez wspolne zebranie na tsie i podjecie odpowiednich decyzji na temat kadydatow na reprezentować naszego kraju. Pamiętajmy ze mamy wmiare bardzo świeży podgląd jak graja poszczególni gracze czy poprzez MP czy Czwartki z Antykiem .

Pirx
03-11-2014, 16:01
Jest sporo racji w tym co pisze Legionista.

To tak naprawdę temat na szerszą dyskusję - co po MP. Bo z całą pewnością trzeba kuć żelazo póki gorące i zaproponować coś uczestnikom. Inaczej zaraz wrócą do innych form rozrywki. Z drugiej strony, angażowanie obecnie polskiej sceny w turniej międzynarodowy bez odpowiedniego prestiżu może być ryzykowne i przynieść więcej złego (np. sporów o reprezentację), niż dobrego. Tym bardziej, że nadal porządnego przeglądu wymaga sama scena (MP są pierwszym krokiem, ale przecież wystarczy parę tygodni ostrzejszego grania, żeby dogonić "czołówkę"). Wielu uczestników (w tym ja) wróciło do Romka dopiero na hasło MP.

Także bardzo jestem ciekaw pomysłów naszych Szachistów i innych osób zaangażowanych.

DonVega
03-11-2014, 16:14
Można śledzić sprawę na bieżąco i patrzeć co z tego wyniknie. Ja natomiast mam w planach na przyszły rok ruszyć jednocześnie z MP na Rome1, Mediewal 2, Napoleon, Shogun2 i Rome2 - tak aby to się toczyło co rocznie. Eliminacje przed wakacjami a właściwe MP po wakacjach - tak aby cały rok coś się działo i każdy by mógł zaleźć coś dla siebie. Nie wiem jak to wyjdzie logistycznie ale jest to wykonalne. Zarys tego mam rozpisany w głowie :)

william/kaszanka
03-11-2014, 18:48
Właśnie to mam na myśli. Chcę, aby zapisało się więcej osób z "naszej" grupy. Mam tutaj na myśli graczy "ogarniętych", którzy będą mogli wybrać z rozsądkiem reprezentację, a co za tym idzie kierować się tym co ustalimy tutaj na orgu. Moim zdaniem głównym kryterium wyboru reprezentantów powinny być Mistrzostwa Polski, ewentualnie mini turniej ale to w ostateczności.

Fakt braku zainteresowania turniejem szybko może się zmienić, a czy to, że gracze "the best" się nie zgłaszają oznacza, że nie można grać i się pobawić w większym gronie polskich graczy? ;)

Kobrax
03-11-2014, 19:47
Co do tego co po MP to mogę wam powiedzieć, że za jakiś czas będzie kolejna edycja Bursztynowego Szlaku w Romku 2. Nikt mnie chyba za to nie zabije, z mojego klanu nikomu nie wolno, a Mackoffowi chyba się nie będzie chciało xD Zanim się MP skończą już wszystko będzie chyba jasne co do naszego turnieju :D
Co do tego turnieju Nations Cup to przydało by się zrobić zebranie na jakimś TS i obgadać szczegóły.

Wielki Mistrz Malborka
04-11-2014, 11:20
8 najlepszych graczy zostanie do 8 listopada wyłonionych ;) Ale nie zapominajcie o tym, że nie wszyscy się zapisali czy mogli zapisać ;) Też bym chciał się spróbować.
Taki turniej, nawet jeśli jest taki jakim opisuje go Legionista to dobra okazja by się sprawdzić od strony umiejętności jak i organizacji przed wyruszeniem na głębsze wody.

william/kaszanka
05-11-2014, 13:46
Dla tych którzy wciąż uważają, że to turniej niskiego stopnia dopisał się Panda_Warior, Rosja zapowiedziała swoją obecność poprzez członka USRR i widziałem gracza z TWR. Także poziom wyraźnie się podniósł :D

Co do słów Mistrza też uważam, że jest kilku innych Polaków, którzy nie wykazali się w turnieju lub nie brali w nim udziału a posiadają umiejętności ;)

Lord_Legionista
05-11-2014, 16:07
oprocz szanowanego Spya z Hussars niewidze tutaj zadnego gracza ktory mialby sie szyczycic wielkimi umiejetnosciami o ktorych wy mowicie jak mowimy o najlepszych ... Co do Pandy rozmawiałęm z nim powiedzial ze zgłasza sie bo ktos go namowil . Dodam ze nasza repra jesli taka by miala powstrac musiałą by sie skladac z najlepszych a slowa
którzy nie wykazali się w turnieju lub nie brali w nim udziału a posiadają umiejętności ;) to sory bardzo to kiedy maja sie wykazac .... To tak samo moge mowic o Volvie ktory gral jak gral a teraz wszystkich ogrywa w lidze naszej klanowej .. Forma musi byc stala anie przebłyski możesz zobaczyć to grze u klasowych graczy ze oni trzymaja poziom anie graja raz tak raz tak ..

Beda nastepne turnieje wiec licze ze wasze osoby jak to wy mowicie sie w nich pokarza w tej chwili mam jedna 8 w glowie ktora powinna zagrac i ktora obecnie prezentuje jakis poziom .

william/kaszanka
05-11-2014, 16:42
Miałem na myśli osoby które nie mogły wziąć udziału w turnieju MP ze względu np na brak czasu.

Jeżeli uważasz, że Rosja prezentuje niski poziom to chyba się mylisz. Fakt, że Panda gra na prośbę nie oznacza to, że będzie grał źle.

Masz rację mieli wykazać się w turnieju tutaj mój błąd. Miałem na myśli brak ewentualnego czasu.

Ituriel32
05-11-2014, 16:49
http://forum.totalwar.org.pl/images/misc/quote_icon.png Zamieszczone przez william/kaszankahttp://forum.totalwar.org.pl/images/buttons/viewpost-right.png (http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?p=311685#post311685)którzy nie wykazali się w turnieju lub nie brali w nim udziału a posiadają umiejętności ;)



to sory bardzo to kiedy maja sie wykazac .... To tak samo moge mowic o Volvie ktory gral jak gral a teraz wszystkich ogrywa w lidze naszej klanowej .. Forma musi byc stala anie przebłyski możesz zobaczyć to grze u klasowych graczy ze oni trzymaja poziom anie graja raz tak raz tak ..

A ja się zapytam inaczej, a gdzie mamy się wykazać? Tak by pokazywało to regularny czy jakikolwiek poziom wszytkich graczy? Ja jestem noobem w Roma (na multi mam może ze 40 godzin) i gdzie mam zdobywać to doświadczenie? Nie licząc antyku to MP jest pierwszą okazją do wykazania się (pokazania się), graczom nowym.

Szczerze nie rozumiem biernej postawy klanów, które powinny szukać nowych członków. Stwarzać okazji do wyłowienia/wyłapania świerzaków, a nie płakać że sami poszukali sobie miejsca za granicą.

Do tego turnieju (Nations-Cup) powinni być wybrani najlepsi, tylko jak o tym zdecydować? I kto miałby to zrobić?

william/kaszanka
05-11-2014, 17:04
Wykazać się w turniejach, nie tylko polskich przynajmniej ja to tak rozumiem.

Co do rekrutacji wydaje mi się, że wiele klanów rekrutuje ;)

A co do doświadczenia to trzeba po prostu grać i polepszać się.

Klany obecnie w większości mają stare i dobrze zgrane składy i dlatego nie szukają członków. Tak mi się wydaje ;)



No właśnie to trzeba jakoś ustalić, kto dobrze dobierze graczy. Mogłoby się wydawać, że wybór jest prosty - pierwsza 8 mistrzostw PL. Ale tak jak wspomniał Legion niektórzy gracze tacy jak Spy nie grali w mistrzostwach :rolleyes:

Lord_Legionista
05-11-2014, 17:08
wlasnie poprzez antyk jak i turnieje ktorych biora polscy gracze(Moge tu rzucic z 20 ruskich turniejów ktore sa rozgrywane caly czas i sa to najczesciej jedno dniowe... Sory Ituriel z mojej perspektywy jak i z IPL nikt nie będzie zapraszał i prosił na kolanach by dana osoba do nas dołączyła bo sie klan rozysypie jestesmy tu ponad 11 lat i co jak co bardzo sie szanujemy .. wiec nie rozumiem powiedzenia ze klany sa bierne to ludzie niechca dołaczać do klanow maja wszystko napisane o nich w ambasadzie wystarczy kliknac wejsc na forum i zlozyc podanie .

Moga zostac wybrani kandydaci i moze byc glosowanie na nich jak to bylo w minionych latach jak w konkursie na naj.


ps: KAszana nic nie powiedzialem o Ruskich :D:D:D tylko o Pandzie ze z nim gadalem ale ok .

william/kaszanka
05-11-2014, 17:12
Głosowanie wydaje się być dobrą opcją! ;)


Myślałem, że jak napisałeś o Pandzie to olałeś Ruskich mój błąd :D :D :D

Ituriel32
05-11-2014, 17:49
Akurat wiem jak mniej więcej wygląda rekrutacja w IPL czy innych klanów z Ambasady, czytać umiem i czasem z tej umiejętności korzystam.
Ja też cenie sobie i czas zarówno swój jak i innych, na razie sprawdzam czy będzie mnie to bawić (gra w romka na multi) i czy się nie znudzę. A postawa takich osób jak Arris, Mackoff czy Wielki Mistrzu jest budująca i zachęcająca. Tylko takich osób jest mało.

Przykro mi to pisać ale czasy się trochę zmieniły (na gorsze) i bez krzykliwej propagandy nie da się zaistnieć w świadomości (ludzie są leniwi i ogłupieli).

A zgranej ekipy można tylko pozazdrość i pogratulować.;)


Moga zostac wybrani kandydaci i moze byc glosowanie na nich jak to bylo w minionych latach jak w konkursie na naj.
To napiszcie gdzie będzie można oddawać głosy.

LVEX_hazi
05-11-2014, 18:32
Kobrax, nikt ciebie nie zabije....ale wiesz mamy przecież takie fajne drewniane pale....WLAD PALOWNIK CZEKA ;P Jeśli mamy na prawdę wystawić polską reprezentację, sprawę trzeba przedyskutować.
Nie liczmy na mega kokosy w czasie tej rozgrywki, bo dopadnie nas syndrom polskiej reprezentacji w piłce kopanej........ po prostu podejdźmy do tego na chłodno i żeby wyłonić naszą reprezentację przez rozgrywkę, bo na MP nie każdy brał udział a mamy graczy którzy potrafią zwojować scenę TW.

Lord_Legionista
05-11-2014, 18:34
Dlatego okres rekrutacyjny w powaznych klanach trwa dluzej anie dostaje sie fukcje pelnego czlonka juz po zlozeniu podania... Zwana masowka lub nagadywanie wszystkich ze kogos klan jest lepszy . Tu nie chodzi o to czy umiesz czytać czy nie ale o zasadę zawsze twierdziłem ze jeśli gra sie w cos i chce sie poznawać ludzi to czas najwyższy żeby wstąpić do jakiegoś klanu tam zycie idzie inaczej i umiejętności rosna szybciej.

A od czasow medka 2 i po kasacji Orga takie zycie ale jest wiele ludzi ktore bardzo mocno pracuja zeby bylo innaczej w tym nowi szachisci .
Co do ludzi ja moge mowic tylko o tych ktorych znam i z nimi spędzam czas i moge zapewnic ze wielu ludzi tu sie nawed nie udziela z roznych przyczyn a sa naprawde w porządku.

Co do takiego tematu postaram sie zorganizowac taki zobaczymy czy reszta Szachista bedzie miała takie jak ja zdanie.

ps. Ja zawsze mowie takie zdanie jak sie niema to co sie chce to trzeba samemu założyć i budować a nie wiecznie narzekać ze jest zle ..

LVEX_hazi
05-11-2014, 18:42
Narzekanie jest w naszej naturze,.... Osobiście panowie, przestańmy gadać a zorganizujmy przez merytoryczną dyskusję.

Wald
05-11-2014, 18:50
Wszystko fajnie, dużo racji ma Legionista ale przy obecnym stanie reaktywacji PL sceny po prostu na 90% można przewidzieć ruch tej konfederacji na los innych takich z XVII z Potopu, czyli nawet jak coś się ugra to i tak się zagryzą wszyscy na kupę.....chciałbym dodać od siebie, że złota zasady grania to granie dla zabawy a nie dla spiny więc przestrzeganie jej samo z siebie tworzy sukces.

Barsa
07-11-2014, 20:36
Zawsze do takich turniejów były rozgrywane osobne eliminacje. To raz. Dwa turniej był tworzony przez społeczność klanowa/wpływowe osoby ze sceny międzynarodowej, a nie anonimowe osoby. Trzy, co to za dziki format 5x 1vs1... jak dla mnie bez sensu.

ps. Cztery... Ruskie zawsze wszędzie się pchali i widzę tak zostało :P Ja mam akurat do naszych "braci" ze wschodu podejście bardzo ambiwalentne, nie wiem czy rozprzestrzenienie się netu w Rosji zrobiło dobrze scenie TW.

Lord_Legionista
08-11-2014, 14:25
z tego co widze moze byc wiele teamow krajowych takze mysle ze mozna stworzyć jeden silny a reszta powinna sie zglosic dla wlasnego doswiaczenia jak i zabawy . Dodam tez ze jesli by sie zglosilo wiele teamow moglo by to naprawde pokazac jak wielu jest graczy z Polski.

william/kaszanka
08-11-2014, 18:15
To prawda w stu procentach popieram Legiona

Lord_Legionista
10-11-2014, 16:05
Proponuje sie rejestrować bo turniej rusza lada dzien z tego co pisza admini

Lord_Legionista
11-11-2014, 20:09
Prosil bym sie pospieszyc w Polskim teamie zostalo 6 slotow http://totalwaronline.bbfr.net/t39p45-registration

Arroyo
14-11-2014, 17:32
Jednak postanowiłem się również zapisać, trzeba spróbować.

william/kaszanka
24-11-2014, 19:17
Zasady bitewne http://totalwaronline.bbfr.net/t48-battle-rules


Faction Picking

Both players are free to pick which faction they want until they are both happy. A player cannot use a faction more than once in 2 matches that follow each other. Mirror factions are not allowed

Units
Max. 6 the same
Max. 1 ele/chariot
Max. 4 Missile Cav
No art

General Rules
No pike box
No camping (must attempt to engage)
Large funds 11700
Large units 120 Infantry 90 Skirmishers 60 Cav


Maps
The host will pick the map. It can be played on any of the default ones apart from Baktra, Stonehenge and Pella (please let me know if there are any other unbalanced ones I can add to the list)

There will be no rules about pull through. It causes more trouble than good, its a mechanic of the game we just have to accept. 90% of incidents aren't game changing and up for debate over whether they are or not anyway.

Last edited by Madslinky on Sun 23 Nov - 19:12; edited 1 time in total

Lord_Legionista
25-11-2014, 00:03
zebranie repry godzina 20 sroda ts IPL-u serdecznie zapraszam osoby ktore sie zapisały na turniej

tuff_gru
04-12-2014, 14:22
Siemka, cos wiadomo o tym turnieju ?

tuff_gru
04-12-2014, 14:23
a wlasnie widze, mam juz nawet przeciwnika wyznaczonego :)

tuff_gru
04-12-2014, 14:23
Ktos moze zna ktoregos z tych gosci z hiszpanskiej ekipy?

Lord_Legionista
04-12-2014, 14:42
Spain B vs Poland B

-|FG|-Happysouls vs El+Gran+Capitán [I CH]
tuff_gru vs KAISERZAL [I CH]
[ChR]Arroyo Magnat vs FeldMariskal [I CH]
IPL{Giermek}mackoff vs Peluche81 [I CH]
[ChR]kobrax95 vs Viriato [I CH]

Prosil bym wysyłać raporty z bitwy kro wygral domnie lub do Happiego
Powodzenia panowie !!

Lord_Legionista
04-12-2014, 14:49
Grupa A Polska trafiła na reprezentacje


Benelux




Russia




Italy

Jesli Druzyna B wygra bedzie w grupie z


Canada


United Kingdom





Germany

mackoff
08-12-2014, 21:42
Wygrałem swój mecz z KAISERZAL [I CH] - tym samym reprezentacja Polski B gra dalej.

Hiszpania B odpadła.

I jeszcze info że trenerem reprezentacji Polski B został Wybobrak - będziemy z nim trenowali od przyszłego tygodnia.

Więcej szczegółów przekażemy zainteresowanym.

Ituriel32
09-12-2014, 06:14
Po dwie reprezentacje wystawiły tylko Hiszpania, Polska i Rosja.
A kto został trenerem Polska A?
Gdzie można zobaczyć wyniki przed eliminacji, bo z tego co widzę to tylko my zostaliśmy z dwoma ekipami? Rosja B miała grac z Skandynawią.

tuff_gru
09-12-2014, 08:23
Rosja B chyba odpadła.
Po dwóch przegranych przestali się odzywać więc organizator zarządził że przechodzi Scandynawia

tu juz sa zupdajtowane bracketsy
http://challonge.com/romeiinationscup/

tuff_gru
09-12-2014, 08:28
W bracketsach mozna zobaczyc(ale to pewnie kazdy wie :) z kim bedziemy grac dalej, i wychodzi ze z Canada.

Jak się wejdzie w watek rejestracji to mozna poszukac kazdego przeciwnika wyszukujac na kazdej stronie Canada :).

Poznajdywałem więc gosci z Canady i wyglada na to ze to nie najlpesza reprezentacja...

Ituriel32
09-12-2014, 08:51
Co prawda to nie do końca właściwy temat, ale co tam. Ja jestem dostępny do gry i trenowania we wtorek, piątek 20-23 (chyba że pójdę na samurajów to wtedy nie), sobotę 18-23 i niedzielę 15-23 (przerwa gdzieś koło 18-19).

W poniedziałek, środę jestem dużo trudniej dostępny, gram w kosza. Dlatego nie było mnie na spotkaniu organizacyjnym.

Ituriel32
09-12-2014, 16:39
A gdzie można zobaczyć składy poszczególnych krajów? Bo szukanie przez rejestracje to mordęga.

Lord_Legionista
11-12-2014, 09:23
niestety miema nigdzie ..:(

darek18k
11-12-2014, 10:38
http://totalwaronline.bbfr.net/t56-the-teams
Są składy tyle, że jeszcze nie wypełnione do końca

Ituriel32
11-12-2014, 10:51
Jak ostatnio tam patrzyłem to były tylko 2 ekipy. Czyli idzie do przodu.

Lord_Legionista
11-12-2014, 12:17
http://totalwaronline.bbfr.net/f10-group-stages
Deadline 1st January

tuff_gru
11-12-2014, 15:45
Polska B czyli obywatele drugiej kategori :) trafiła na Niemców w pierwszej kolejności, no ciekawe co z tego będzie.
Fajnie że niemiaszki robią swoje klanowe filmiki - mozna sobie poogladac jak graja

https://www.youtube.com/user/UnitedLegionsOfRome/featured

Arroyo
11-12-2014, 21:52
Proponuję ustalić jakąś konkretną datę na jakiś 'trening' przed rozgrywaniem meczy. Może jutro punkt 21:00? Przyda nam się do gry z Niemiaszkami, UK i Kanadyjczykami.

tuff_gru
12-12-2014, 08:18
Ja dzisiaj nie mogę niestety

Arroyo
12-12-2014, 08:37
Najwyżej proponuję też jutro trening o 21:00 :)

Arroyo
14-12-2014, 07:36
Dziękuję wszystkim, którzy byli z trenujących do turnieju oraz tym, którzy nie grają w turnieju za obecność. Było rewelacyjnie. Dziś proponuję również tę samą godzinę.

mackoff
28-12-2014, 22:42
Udało się wygrać z moim przeciwnikiem z drużyny Niemiec:
http://totalwaronline.bbfr.net/t67-germany-vs-poland-b

Tym samym przedłużyłem szansę Polski B na korzystny wynik w starciu z naszymi zachodnimi sąsiadami.

Happy, Arroyo do boju!

Arroyo
28-12-2014, 22:47
Jutro ruszam do walki, najpierw Brytyjczyk, potem Niemiec.

tuff_gru
05-01-2015, 02:17
Szkoda gadac z tym turniejem, walkowerem powinnismy wygrac z niemcami ktorzy nie wystawili gracza dla Arroyo i z uk ktore woogle dalo ciala, wiec cos tu zajezdza wiocha z tego turnieju

Ituriel32
08-01-2015, 08:07
Chyba że źle przeczytałem bo mój angielski nie jest za dobry ale zaczyna się śmiesznie robić.
http://totalwaronline.bbfr.net/t83-russia-vs-poland-a

Ten turniej jest tragiczny, nie było informacji o drożynach które wyleciały. A teraz ruscy zmieniają gracza po terminie, na z innego kraju który nawet nie był zarejestrowany. A sędziowie się na to godzą...

Pirx
08-01-2015, 10:26
Mnie najbardziej rozwaliło tłumaczenie, że Armenian King (czyli nowy "Rosjanin" z Armenii) to "słowiański brat" Rosjan, a poza tym Armenia była niegdyś częścią ZSRR. :crazy:

Ituriel32
08-01-2015, 10:59
Pozostaje mieć nadzieje i trzymać kciuki za zwycięstwo Volva.

Samick
08-01-2015, 11:20
Niestety, Rosjanom odwaliło. Inaczej, przez takich Rosjan jak ten koleś (któremu odbiło), Rosjanie mają opinię nacji, której odbiło w ostatnim czasie. Osobiście spotkałem się z przypadkami chamstwa z ich strony już zacznie wcześniej, ostatnio wrócili do starych nawyków, ale trzeba pamiętać że są wśród nich normalni ludzie.

Doprawdy sędziowie uznali tego Ormianina i ich tłumaczenie?

Ituriel32
08-01-2015, 11:58
The Olympics? http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_razz.gif

Anyway I have spoken to darek its all sorted but they might be bringing in a replacement as well



Niestety ja tego zdania nijak nie rozumiem, a ono jest najważniejsze.

Przy czym nastawiłem się już na Bursztynowy. Z grupy będzie ciężko wyjść ale zagram kilka fajnych bitew w dobrej atmosferze i towarzystwie.

darek18k
08-01-2015, 12:00
Niestety uznali, a żadne argumentu do organizatora nie docierały, bo skoro już u nich grają osoby z Ukrainy i Białorusii to i Armeniec może zagrać. Napoczątku był przeciwny takiemu mieszaniu drużyn, ale skoro są zespoły takie jak np bałkany to i Rosjanie moga brać kogo chcą.
W naszej drużynie nastąpiła zmiana, za IPL Volva zagra Wybobrak, który jest obecnie naszym najlepszym graczem. Czekamy z podaniem tej informacji na forum, żeby to przeciągnąć i dać mu więcej czasu na powrót do formy po przerwie którą miał.

Ituriel32
08-01-2015, 12:15
Nawet to że zmiana była zgłoszona po terminie i należało się zwycięstwo z powodu braku aktywności gracza?

Wybobrak może wygrać. Ale nie jako zostaliśmy ściągnięci do poziomu zachowania Rosjan. Tak źle i tak nie dobrze.

Lord_Legionista
08-01-2015, 13:03
Ja tam juz mam dosyć kłócenia sie z adminami wczoraj straciłem 3 h na rozmowie z tym człowiekiem ... ten turniej niemozna traktowac ranga miedzy narodowych tylko podworkowych ...

Arroyo
08-01-2015, 13:21
Prawda jest taka, że Nations Cup ma bardzo dużo różnych wad. Choćby to, że admini są właśnie przychylni Rosjanom, ale jest też coś z innej beczki - np. w grupie Polska B nie uznano walkowera na mnie, mimo tego, że gość (Niemiec) się nawet nie miał okazji pojawić na Steam, by zagrać te 2 mecze. Z Dukiem z Kanady byłem zgadany na 1 stycznia rano, a tu nagle pojawia się informacja, że 1 stycznia już meczy grać nie można? Ten turniej to chała. Mam nadzieję, że grupa A zajdzie dość daleko.

Samick
08-01-2015, 13:23
Idąc ich tokiem myślenia możemy dogadać się jako Polacy z Ukraińcami, Białorusinami i Litwinami i zrobić łączoną ekipę, bo kiedyś to była jedna państwowość. Z Ormianami także, stawili widoczną mniejszość w miastach południowej RON.

I ten tekst z ukraińską reprezentacją w sportach... Poniżej krytyki. Z samych @sportów, w Csx mieli mocną ekipę, ale jak napisałem. Przez takiego idiotę jak ten, Rosjanie tracą w oczach wszystkich.

Pop517
08-01-2015, 13:29
Turniej robiony przez no-name-ów i poziom taki sam.
przynajmniej dla mnie^^

william/kaszanka
08-01-2015, 19:02
Ruskie dobrze się bawią... BOJKOT I SANKCJE!

Andrij Marszałek
10-01-2015, 16:53
Rzeczywiście turniej to porażka - czyli Rosyjska reprezentacja zamieniła się w Radziecką? :rolleyes:

Kobrax
10-01-2015, 19:28
No wiesz skoro Rosja zamienia się w Związek Radziecki więc i reprezentacje trzeba zmienić :)

Andrij Marszałek
11-01-2015, 19:57
Idą z duchem czasu :)

Pirx
12-01-2015, 15:36
Widzę, że Wybobrak przegrał z The Armenian King. Rozumiem, że już po ptakach?

Swoją drogą, szkoda że z ciekawej inicjatywy wychodzi taki cyrk. Ale chyba wszyscy tutaj braliśmy pod uwagę takie ryzyko.

( ͡º ͜ʖ ͡º)
12-01-2015, 16:18
Po ptokach, ale blisko było. Swoją drogą, nie rozumiem waszych narzekań. Powinniście się cieszyć, że ruscy zrobili tą zmianę, bo dzięki temu mieliście okazję zagrać z bardzo dobrym graczem, a nie jakimś noobem.

Samick
12-01-2015, 16:24
Masz rację, pod warunkiem że przestrzegane są pewne zasady z góry ustalone i wiadome dla wszystkich.

( ͡º ͜ʖ ͡º)
12-01-2015, 16:34
Nie wgłębiałem się za bardzo w zasady i ciężko mi oceniać pod tym względem, ale z tego co wiem w turnieju nie ma żadnych nagród i jest on czysto towarzyski, więc naginanie z góry ustalonych zasad nie powinno powodować aż takiego oburzenia.

tuff_gru
13-01-2015, 10:49
To że w turnieju nie było nagród nie znaczy że można było w nim robić co się chce.
Czy Jak gramy turniej Prefekta bez nagród to se zmieniamy zasady w trakcie?
Po to są zasady żeby ich przestrzegać (Mówię jak stary zgred jakiś :)).

Zresztą nie ma tu żadnego oburzenia - po prostu sobie na własnym forum narzekamy.
My z naszej grupy olaliśmy już temat i nawet nieuczciwego odrzucenia z rozgrywki przez organizatora nie skomentowaliśmy na ichniejszym forum.

Ja rozegrałem 5 fajnych bitew z paroma spoko graczami, a potem dzięki temu zagrałem se nawet towarzysko z Pandaworriorem :)