PDA

Zobacz pełną wersję : Pisanie pracy magisterskiej - pomoce



KLAssurbanipal
26-11-2009, 13:21
Zna ktoś jakieś ciekawe materiały dotyczące pisania prac magisterskich? Chodzi mi o nie źródła materialne, lecz formalne. Chcę wiedzieć jak napisać, a nie o czym pisać. Temat już mam gotowy, ale nie wiem jak się za to zabrać.

Temat jest już nieaktualny (do zamknięcia).
- KLA

Marek Aureliusz
26-11-2009, 14:24
Tu masz moje materiały (tylko 2 ale powinny ci rozjaśnić sytuację) http://rapidshare.com/files/312492079/pomoc.rar.html

Furiusz
26-11-2009, 17:37
Spróbuj po bibliotekach np. Umberto Eco wydał kniżkę na ten temat, albo możesz przejrzeć prace magisterskie i zobaczyć jak to robili inni, których prace przeszły :D

tomsn
26-11-2009, 17:44
a nie lepiej poradzić sie promotora?

KLAssurbanipal
27-11-2009, 00:08
Tu masz moje materiały (tylko 2 ale powinny ci rozjaśnić sytuację) http://rapidshare.com/files/312492079/pomoc.rar.html

Dzięki. Fajne materiały. :D Przydadzą się.



Spróbuj po bibliotekach np. Umberto Eco wydał kniżkę na ten temat, albo możesz przejrzeć prace magisterskie i zobaczyć jak to robili inni, których prace przeszły :D

Przeglądam prace kumpli, ale chcę jak najwięcej informacji, żeby porządnie się za to zabrać. :)



a nie lepiej poradzić sie promotora?

Promotor objaśnił jak mniej więcej ma to wyglądać. Twardy gość, powie zwięźle i na temat, więc nie chcę go pytać szczegółowo bo powie ''to pan pisze tą pracę czy ja?'' :D

kiki9898
10-10-2014, 09:39
materiały na ten temat są również na forum dotyczącym pisania prac, są tam wskazówki jak znaleźć materiały oraz wielce cennych informacji

Samick
10-10-2014, 09:55
Tak... I co jeszcze? Piszesz pracę? Pisz sam! Odnośników do stron, które promują ghost writing tępiłem, tępię i będę tępił.

chochlik20
10-10-2014, 15:35
Pisanie pracy zaczyna się od napisania na pustej stronie tematy pracy, zapisania pliku a następnie jego zamknięcie :)
A co do właściwego pisania masz jeszcze kupę czasu i nie musisz się zbytnio przejmować :) najpierw zbierz materiały źródłowe, przeczytaj je, zrób notatki a dopiero potem weź się za pisanie. Zresztą po napisaniu rozdziału na początku okaże się, że jest wszystko ok i masz pisać dalej a jak będziesz bliżej końca to promotor stwierdzi, że to jest niepotrzebne, to też i praca odchudzi Ci się o połowę. Więc nie martw się na zapas ;)

KLAssurbanipal
12-10-2015, 15:29
Tak... I co jeszcze? Piszesz pracę? Pisz sam! Odnośników do stron, które promują ghost writing tępiłem, tępię i będę tępił.

Samick, co prawda napisałeś to prawie rok temu, ale odpisuję, żeby nie wyglądało to tak, że chciałem coś plagiatować. Pytałem jedynie o sprawy formalne - nie podałem nawet tematu pracy. ;) Chciałem wiedzieć jak to się ma od strony formalnej np. wstęp, zakończenie, przypisy - jak mają wyglądać. To akurat nie jest zabronione. :)
P.S. Napisałeś mi to 5 lat od momentu mojego pisania pracy mgr. :D

Temat jest już od dawna nieaktualny. Radzę zamknąć na wypadek, gdyby ktoś miał odpowiadać.

Samick
12-10-2015, 18:55
Moja wypowiedź tyczyła tych co promują i korzystają z pisania prac za pieniądze, a post nr 6 właśnie taką formę reklamował.

KLAssurbanipal
12-10-2015, 20:36
OK. :)
Temat trzeba zamknąć. Jest nieaktualny od 6 lat. Nie jestem modem w tym dziale.