PDA

Zobacz pełną wersję : Posiłki nie dochodzą na pole bitwy...



elvis
17-11-2014, 21:46
Hej, mam następujący problem

Od jakiegoś czasu, gdy zainstalowałem moda Extended Greek Mode, w sytuacji, gdy w bitwie mają brać udział np jedna moja armia i 2 armie wroga,w momencie gdy rozgrywam bitwę na mapie bitewnej posiłki te NIGDY nie dochodzą na pole bitwy, pojawia się komunikat o opóźnionych posiłkach. Gdybym rozgrywał bitwę na automacie, ta druga armia też by brała udział ( widać w statystykach bitwy).

Taka sama sytuacja jest gdy ja mam dwie armie, stojące praktycznie obok siebie - gdy przechodzę na mapę bitewną, nigdy one nie dochodzą, a rozegrałem już kilkadziesiąt bitew, w których miały posiłki uczestniczyć.

Zacząłem teraz grać w normalnego, podstawowego Roma I i sytuacja jest taka sama - są dwie armie, stojące zaraz przy sobie, a NIGDY posiłki nie dochodzą. Dodam, że przed zainstalowaniem moda, nie było żadnego problemu z posiłkami. Czy ktoś się spotkał z czymś takim kiedys?

chochlik20
20-11-2014, 10:03
Zdarzały mi się takie rzeczy, podobnie było, gdy to komputer miał więcej armii i pojawiał się ten komunikat, że armia nie zdąży dotrzeć na pole bitwy. Nie zauważyłem aby to było notoryczne.
Spróbuj od nowa zainstalować Romka i moda, jeżeli uważasz, że jest to notoryczne.