PDA

Zobacz pełną wersję : Spory problem z korupcją.



OmenO93
18-11-2014, 18:31
OmenO93- to mój pierwszy post na forum, witam Was serdecznie.
Sprawa wygląda następująco. Gram Roksolanami, mam gdzieś już około 60r.p.n.e. Oczywiście podbijam i przejmuje osady na drodze okupacji. Gram na poziomie normalnym. Imperium aktualnie na poziomie 7. Generalnie przez cały czas toczyłem wojne na wiele frontów z różnymi przygranicznymi frakcjami. I uwaga ,współczynnik korupcji wynosi około.... -87% !. Widziałem różne screeny od graczy, gdzie przy podobnej wielkości imperium ich współczynnik był w granicach -30%. Technologicznie jestem w stanie ograniczyć o 10% ( nad tą technologią aktualnie pracuje). Inne nacje z tego co wiem mogą obnizyć go maksymalnie o jeszcze około 10 % (łącznie ograniczenie około 20% na drodze rozwoju technologii). Jednak między 87% a 30% jest spora różnica, większa niż 10%. Wykorzystuje tylko 13% możliwości dochodu,a to raczej totalna katastrofa. Pytanie brzmi, z czego to może wynikać ? W poradnikach nie znalazłem odpowiedzi. Dołączam kilka fotek(nie mogłem wykonać screenów).

446447448

Pampa
18-11-2014, 18:38
Było już. To że jesteś nowy nie znaczy że jesteś zwolniony od szukania. Polecam zajrzeć do poradnika http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?9360-Poradnik-do-Rome-2