PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna pomoc!



voitek
05-01-2015, 14:54
Zakładam taki wątek, w wypadku gdyby forumowicz miał pytania niedotyczące komputerów. Będzie można tu kierować prośby o pomoc we wszystkim, a nuż ktoś pomoże. Byłoby miło, gdyby został przyklejony.

Mój problem dotyczy sprzedaży na Allegro. Sprzedałem przedmiot i kupujący dokonał przelewu na PayU, jednak do tej pory wpłaty nie widać w systemie. Czy poza gnębieniem PayU przez telefon można zrobić coś jeszcze?

FireFighter
05-01-2015, 16:43
A jak dawno on dokonał wpłaty? Ja nie raz czekałem po dobre 3-4 dni :)

voitek
05-01-2015, 22:06
Wpłaty dokonał w piątek, dlatego sądziłem, że dzisiaj już powinna być, a tu dupa. PayU powiedziało mi, że mam czekać.

FireFighter
05-01-2015, 22:19
No jak mówiłem ja czasami musiałem czekać 3-4 dni roboczę. Jak do piątku nie wejdzie to wtedy możesz zacząć się martwić :)

Gajusz Mariusz
05-01-2015, 23:11
Tak jak pisze FireFighter, poczekaj. Sądzę że w środę, najpóźniej w czwartek będzie wyprostowana sprawa.
Edit: I jak Voitek, przelew dotarł?

Mopek
16-01-2015, 21:53
Kto na forum jest odpowiedzialny za zmiany nazw użytkowników?

Lwie Serce
16-01-2015, 22:36
Ensis i Samick.

Mopek
17-01-2015, 06:41
Samick? Ehh zaryzykuje :P

Marat
18-01-2015, 20:44
Rośnie nam nowy El Boro/Sam Fisher/150 innych nicków.:F

Mopek
20-01-2015, 20:33
Bez przesady, chciałem tylko by zmieniono na moja prawie imię. Teraz jest okey i nie zamierzam zmieniać dalej :D

Volomir
24-02-2015, 14:48
Chciałem sobie zakupić to nowe dlc do Atilly i niestety spotkał mnie zawód. To moje pierwsze zakupy przez steama...
Nie mam karty płatniczej... Mam zwykłą kartę i za jej pomocą nie mogę tak płacić. Założyłem paypala żeby płacić bez tego i teraz mam same problemy. Czy ktoś używa tego dziadostwa? Jak mam kupić coś na steamie?
Pierwszy problem z samym paypalem - mam zamrożone 50 zł, bo muszę coś aktywować. W pomocy jest napisane, że powinienem to za pomocą ebaya potwierdzić. WTF?! Ja nie ma nawet kont an ebayu. W innym przypadku pieniądze będą dostępne po 21 dniach WTF?!
Drugi problem jest taki, że we wszystkich poradnikach płacenia na steamie paypalem mam normalnie możliwość wpisania danych do niego i płacenia z tego konta. Ja takiej możliwości nie mam, bo mnie przekierowuje od razu do karty płatniczej WTF?! To po co mi paypal, skoro mogę płacić kartą płatniczą bez niego?

Błagam pomóżcie... Chcę po pierwsze "odmrozić" moje 50zł, a po drugie mieć możliwość zapłacenia na steamie.

Przenoszę do odpowiedniego wątku. - McAbra

Chaak
24-02-2015, 14:55
Masz powiązanego PayPala ze swoim kontem bankowym (z tymi samymi danymi) czy jakoś inaczej go doładowywałeś?

Volomir
24-02-2015, 15:05
Nie mam powiązanego, przelałem z konta. Teraz próbuje powiązać ale nie mogę ogarnąć tego kodu IBAN

Dobra, udało mi się zrobić ten IBAN, teraz niby mam czekać na jakieś wpłaty na konto i potwierdzić je w paypalu... Tylko co dalej z tym steamem?

Chaak
24-02-2015, 15:19
Mi na Steamie po wybraniu opcji płacenia w PayPalu otwierało się nowe okno, w którym musiałem zalogować się (do PP) i potwierdzić płatność.

Volomir
24-02-2015, 15:25
Nie wiem co będzie dalej się działo. Teraz niby czekam, że paypal ma mi przesłać jakąś kasę, ja mam to potwierdzić i będę miał powiązany paypal z kontem bankowym. Może wtedy coś się na steamie zmieni, bo w chwili obecnej jak wybiorę płacenie paypalem wyświetlają się karty płatnicze jakie mogę powiązać z paypalem. Przypominam, nie mam takiej karty.

Nezahualcoyotl
24-02-2015, 16:22
Jutro zasuwaj do banku i zamow karte chyba ze chcesz powtorke z rozrywki;)

Volomir
24-02-2015, 16:41
No wiem, wiem, jutro to zrobię tylko to i tak 2 tygodnie czekania na kartę... :/

Nezahualcoyotl
24-02-2015, 17:16
Do kolejnego DLC w sam raz :P

Never
22-05-2017, 23:31
Witam serdecznie,

Piszę pracę magisterską o Archeoturystyce na Bliskim Wschodzie, głównie o kulturze helleńskiej, ale nie tylko (zainteresowałem się tematem po Rome: total war).

Potrzebuję odpowiedzi od ludzi, którzy są w jakiś sposób zainteresowani starożytnością. Sama ankieta zajmie wam do 3 minut. Jest bardzo prosta.
https://www.survio.com/survey/d/E6I0T3I9H1O0B7E9W

Jednocześnie chciałbym zobaczyć, jaki tkwi w tym potencjał jeśli chodzi o wyjazdy turystyczne i czy warto w ogóle rozważyć opcję z założeniem biura turystycznego.

Chaak
16-10-2017, 14:38
Taki mały problem mi się zrobił. Mieliście może okazję reklamować coś w sklepie muve.pl? Kupiłem u nich coś i otrzymałem uszkodzone, więc chciałem złożyć reklamację, ale to nie jest takie proste jak się wydaje. Na maile nie odpisują, a ich forum i infolinia nie działają, także nie wiem, od której strony teraz do nich uderzać. Zwłaszcza, że zamówiony przedmiot jest mi potrzebny na przyszły tydzień, a na razie nie zanosi się na rozwiązanie sprawy.

ZuzannaW
20-10-2017, 22:37
Ja nic tam nie zamawiałam, ale postrasz ich w następnej korespondencji policją - to na niektórych działa. Poza tym sprawdź ich wszystkie dane rejestrowe i na tej podstawie ustal nowe telefony. Może na fb będą jakieś info o kontaktach, itp. Jak będę mieć chwilę to spojrzę na tę ich stronkę.