PDA

Zobacz pełną wersję : Submod dodający zasięg głosu generała



big_smile
19-01-2015, 12:11
Mam pytanie czy istnieje do 3 ery submod dodający zasieg głosu generała tak jak jest to w rome 2 rozumiem ze generał wydaje polecenia swojej armi przed rozpoczęciem walki jak maja stanąc.. ale w trakcie moze sobie gadac i gadac ale jak nie podjedzie i nie wrzaśnie do swoich to wykonanie rozkazu jest raczej mało morzliwe bo w tym hałasie go nie słyszą...

Po za tym wiem ze to ze generał sasiaduje z naszymi wojskami dodaje im morale.. pytanie? czy jest okreslony tego zasięg... ale to dodatek do sprawdzenia w innym temacie..

Czy ktoś widział submoda spełniającego takie opcje...( mozna to porównac do działania generałów w romie2 ale dokładnie nie pamietam czy dodaje tez to mod czy jest tak w org) Bardzo przydało by sie taki mod do 3 ery... Choć myslami to jestem juz w third age bazującej na total rome 2 choć wiele jeszcze liści spadnie z drzew w Rivendel zanim powstanie ten mod.. Narazie powstały juz prace na ten temat...( do znalezienia na yt..wstawił bym ale nie wiem czy moge jak sprawdze regulamin dorzucę filmiki:P


Ale jesli ktoś by wiedział coś o takim Modzie bede wdzięczny za info bądz linki do ściagnięcia... Pozdrawiam wszystkich fanatyków Śródziemia i Total War-ów:)
czekam na re:)

Araven
19-01-2015, 17:48
Nic mi o tym nie wiadomo, obie gry mają odmienne silniki. Polecam MOS 1.6.2 i inne submody do TATW 3.2