PDA

Zobacz pełną wersję : Attila Assembly Kit



WaregWenedyjski
30-01-2015, 16:21
http://wiki.totalwar.com/w/ATTILA_Assembly_Kit

To ja powiem tyle tylko, że znów nie da się edytować na porządnie mapy kampanii.

KLAssurbanipal
31-01-2015, 01:21
To samo co w RTW2. potwierdza się ze Attila to nic innego niż BI 2, które mogło by być DLC. Jest dokładnie ten sam silnik, czego potwierdzeniem są narzędzia modderskie. Nic nowego nie wymyślili. Będziemy po prostu mieli osobny folder i ikonę do uruchomienia dla DLC campaign packa.

FireFighter
31-01-2015, 11:06
A płacimy jak za pełnoprawny produkt:D

Amrod
31-01-2015, 16:11
Kto płaci ten płaci. Za więcej niż połowę aktualnej ceny niestety nie kupię. Dałem kredyt zaufania na kilka kolejnych odsłon na tym silniku gry i trzeci raz sobie już daruję. Poczekam, czy pojawią się jakieś wartościowe modyfikacje i popatrzę na promocje na Steam albo Muve. Sorry CA. Nie tym razem.

Zresztą widać po narzędziach, że nie dodali, chociaż połowicznie, możliwości edytowania map. A przecież się da. Do Shoguna 2 ktoś zrobił, efekt mizerny, ale jest to możliwe w jakiś sposób. Ale za to dodali możliwość wrzucania animacji jednostek? Nie pamiętam, żeby było to wcześniej.

KLAssurbanipal
31-01-2015, 16:37
Attila wskazuje na to, że to RTW2 w nieco innej oprawie. Dodali nowy interfejs, zmienili trochę wygląd jednostek, ale naprawdę to nowy DLC niczym Wrath of Sparta.

marko1805
31-01-2015, 21:30
To ja powiem tyle tylko, że znów nie da się edytować na porządnie mapy kampanii.
I jeszcze długo nie będzie można edytować mapy. Wszak ktoś musi kupić te wszystkie DLC, które pewnie przygotowali :mrgreen:.