PDA

Zobacz pełną wersję : Napoleon Empire pomarańczowa kolekcja klasyki.



Generał12
02-02-2015, 16:10
Otóż jak w temacie, w kilku sklepach internetowych pojawiła się właśnie taka oferta jak w temacie. Premiera niby ma być 6 lutego. Jeżeli to prawda to super, obie gry maja zawierać wszystkie dodatki i za przystępną cenę, na razie jednak nie ma jej jeszcze na półkach, jak myślicie kiedy trafi? W dniu premiery?

Gajusz Mariusz
02-02-2015, 17:02
Myślę że tak. Jak na zawartość, to cena jest optymalna i przystępna.
http://muve.pl/pc/strategia/empire-total-war-oraz-napoleon-total-war-game-of-the-year-edition-pc/87033

Shay Ruan
05-02-2015, 22:30
Jak na zawartość to cena jest bardzo niska!

Samick
05-02-2015, 22:32
Pewnie niedługo ujrzymy Shoguna 2 z FotSem w jednym pudełku, ale zapewne bez DLC. Może tylko z RotSem, który jest kampanią.

Shay Ruan
05-02-2015, 22:38
Wiem że Napoleon i Empire już rok temu były razem dodane w gamebooku za 30 złotych chyba.

Gajusz Mariusz
05-02-2015, 22:46
Chyba bratu sprawię. Jak wszystkie DLC są w zawartości, to właściwie nie mam co się zastanawiać.

Generał12
06-02-2015, 11:20
Jest i Shogun, Napoleon i Empire już zamówione na Empik.pl:) Piszą, że przyjdzie we wtorek.

hdshovcase
11-04-2015, 13:15
Kupiłem i polecam,tylko nie są zawarte 2 dlc Imperial Eagle Pack i Heroes of the Napoleonic Wars.

majkel
11-04-2015, 20:20
Ja też się wyposażę w ten zestaw, mimo iż mam już Empire, bo chcę mieć Total Wary w pudełkach;) Na allegro sam Napoleon w pudełku to ok 30 zł , a tu z Empire i jeszcze dlc dają (tych do empire nie mam). Kolega bierze coś innego to skorzystaliśmy z promocji 2 za 1 więc wychodzi że zapłacę 16 zł:D. Teraz tylko poczekać aż dowiozą do Empiku.

Gajusz Mariusz
11-04-2015, 21:54
Tak jak zapowiedziałem, kupiłem bratu na imieniny (17 IV) a brakujące DLC na najbliższym latobraniu za grosze sobie dokupi. Osobiście nie wiem czemu raczej nisko wśród graczy oceniane są te dwie odsłony. Empire: same bitwy morskie to smaczek dla każdego, kto szuka w całej serii klimatu morskiego. Zaś Napoleon, wiadomo. Jak ktoś nie czuje tej epoki praktycznie samych wojen, niech faktycznie omija ten tytuł.

PS Raczej jest branie na to wydanie, gdyż kilka tygodni temu nie było już dostępne. "Dodrukowali" :D Ale za tą cenę, nie dziwię się.

majkel
11-04-2015, 22:10
Gajusz, ja jestem fanem tak XVIII wieku jak i Napoleona, a to że dorwałem go dopiero teraz to wypadkowa różnych czynników. Zgadzam się że obie części są świetne, uważam nawet że Empire byłby najlepszą częścią gdyby nie tak wiele błędów i niedociągnięć, ponieważ ma najlepszą (jak dla mnie) kanwę historyczną. Ale widząc po swoich znajomych wiem, że jeśli ktoś nie siedzi w tym okresie, nie rajcują go bataliony bezlitośnie nawalające do siebie z bliskiej odległości, czy potężne okręty liniowe, to ta gra po prostu go nudzi:(. Swoje robią też sprawy techniczne:/

A ceny Empire+Napoleon i Shogun 2+RotS+FotS, dodając do tego dlc (niestety nie blood pack), są zwyczajnie mistrzowskie:D dlatego ładnie schodzą

hdshovcase
16-04-2015, 17:33
Pewnie niedługo ujrzymy Shoguna 2 z FotSem w jednym pudełku, ale zapewne bez DLC. Może tylko z RotSem, który jest kampanią.

Już jest,też pomarańczowa kolekcja klasyki z chyba wszystkimi dlc (z wyjątkiem blood and gore).

http://muve.pl/pc/strategia/total-war-shogun-ii-zlota-edycja-pc-pl/87032