PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze steamem.Po raz kolejny.



anarion117
30-11-2009, 17:22
Witam.
Podobnie jak niektórzy moi poprzednicy mam problem z instalacją empire total war.
Na poprzednim kompie jakieś pół roku temu udało mi się zainstalować tą grę aktywowałem cd key.
Po pewnym czasie grę skasowałem,ale konto steam zostało.

Dzisiaj postanowiłem jeszcze raz grę sobie zainstalować tym razem na nowym komputerze.
Włożyłem płytkę rozpoczęła się instalacja i wyskakuje mi okienko do ,którego mam wpisać klucz produktu.Wpisuję i kochany steam oświadcza mi , że klucz jest nieprawidłowy ,gdyż został już wcześniej aktywowany.Mam te samo konto i wszystko jednakowe ,jednak to gó**o nadal nie pozwala mi na instalację tej zacnej gry.

Gratuluję więc uroczyście twórcom E:TW ,że ich gra została bezpośrednio powiązana z takim beznadziejnym tworem jakim jest steam i cały czas sprawia ciągłe problemy.Czy sensem jest więc kupywanie oryginalej wersji empire total war, jeśli równie dobrze można tą grę ściągnąć bez wielkich problemów przy instalacji,i za pomocą odpowiednich aplikacji robić w ch*** majestatycznego steama.To jest olbrzymi paradoks w historii istnienia gier komputerowych.Zaznaczam jednocześnie że grę mam oryginalną (z empika).
Pozostaje mi wyłącznie prosić forumowiczów o pomoc.
Z góry dzięki.

Jarl
30-11-2009, 18:17
Mam rozumieć, że logujesz się najzwyczajniej w świecie na swoje konto STEAM do którego wcześniej przypisałeś klucz CD swojego Empire, a ten nadal wyskakuje z prośbą o wpisanie CD-Keya? Jeżeli tak jest, skontaktuj się z helpdeskiem.

Btw, czy instalacja przebiega bez problemu na kompie, na którym pierwszy raz instalowałeś grę?

e.zdrojek
27-10-2010, 13:51
Mam identyczny problem. Instaluje grę po formacie na swoim koncie steam a tu mi wyskakuje że gra już została zarejestrowana. Co robić?