PDA

Zobacz pełną wersję : Uzupełnianie jednostek



Edwin
20-02-2015, 11:34
Jako że jestem nowy, witam wszystkich.
Gram na "czystym" TATW 3.2.
Mam pytanie które tu pewnie Was zaskoczy ale nie daje mi to spokoju.
Otóż jak mam uzupełniać liczbę żołnierzy w oddziale do ich pierwotnego stanu. np. 150.... Wiem że mogę połączyć 2 oddziały w jeden ale wtedy tracę doświadczenie. Jest jakiś inny sposób?

Wiem, bzdurne pytanie ale nigdzie nie byłem w stanie znaleźć na to odpowiedzi.

sadam86
20-02-2015, 11:38
Jak w każdym modzie do Medka 2 jedynie łączenie lub przeszkolenie oddziałów uzupełni straty, a żeby nie tracić doświadczenia łącz oddziały o podobnym poziomie wtedy doświadczenie nie spadnie

adriankowaty
20-02-2015, 11:39
Służy do tego odpowiednia kolumna w panelu zarządzania osadą. Żeby jednak przeszkolenie było możliwe, musisz po pierwsze posiadać na miejscu odpowiedni budynek (ten, który odpowiada za pobór interesującej Ciebie jednostki) a także co najmniej taki poziom kultury, jaki jest wymagany do normalnego werbunku tej jednostki.

Edwin
20-02-2015, 11:51
@adriankowaty: Opcja "Doszkól" ? Nie wiem czemu nie zauważyłem żeby to działało. Może to dlatego że w zamku nie było odpowiedniej ilości ludzi? No nic poczekam, pogram. zobaczę co z tego wyjdzie....

BTW. Dale gra się całkiem ciekawie... Jednostki szału nie robią a za sąsiada mamy całkiem mocne Rhun.

adriankowaty
20-02-2015, 12:14
Opcja "Doszkól" bo o niej mowa działa bez względu na populację w M2 (w przeciwieństwie do Rome I), po prostu musisz mieć wymagane budynki, kulturę i mieć slot werbunku (od poziomu grodu w zamkach i od małego miasteczka w miastach wzwyż). Do tego musisz poczekać, aż jednostka się odblokuje do werbunku (bo przeszkolenie zabiera jedną możliwość werbunku na jednostkę).

Edwin
20-02-2015, 12:22
Do tego musisz poczekać, aż jednostka się odblokuje do werbunku (bo przeszkolenie zabiera jedną możliwość werbunku na jednostkę).
Pewnie tu leży ork pogrzebany... Ehhh... człowiek uczy się całe życie. Dziękuje Ci.