PDA

Zobacz pełną wersję : Kampania dualplayer



piernik
02-12-2009, 10:41
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... ialku.html (http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7321664,Empire__Total_War___wieloosobowa_k ampania_juz_od_poniedzialku.html)

Ma byc beta kampanii dla dwóch graczy od poniedziałku...

kretu19955
02-12-2009, 14:02
Brzmi ciekawie, jednak kampanie na 3graczy byłaby lepsza ;)

Salvo
02-12-2009, 14:20
Raczej tylko dla dwóch będzie możliwe.
Dzięki za info ;)

Marquess Alec Fortescue
02-12-2009, 14:24
Czad. Teraz tylko komputer naprawić :> I bić Żaby!

Salvo
02-12-2009, 14:49
Na twc założyłem o ty temat, zobaczymy może będzie więcej informacji....http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?p=6384836#post6384836

Pampa
02-12-2009, 19:01
Dobrze że chociaż na 2 lepszy rydz niż nic ;)

Footman
02-12-2009, 23:04
Ja po cichu marzyłem o kampanii z większą ilością graczy, ale skoro CA zapowiadało wcześniej, że będzie na dwóch graczy, nie liczyłem specjalnie na cud.

Izabelin
02-12-2009, 23:55
A mi się koncepcja podoba. Już taki pomysł podawałem na poprzednim forum na liście życzeń co do ETW (pod innym nickem). Mogliby też dać normalną kampanię wieloosobową bo w sumie - co to za problem ? Tyle, że byłaby ona praktycznie niegrywalna - graliby chyba tylko fanatycy. No, ale ja się cieszę, że idą w mechanizmy pozwalające na rozgrywkę dwóm osobom - system minikampani jest do tego idealny np. wojna o niepodległość w Ameryce. Cud miód i orzeszki :)

Biorąc pod uwagę ich pomysł ze steamem, który wyszukiwałby chętnych przeciwników do objęcia wojsk kompa w singlu, myślę że rozwijąc ten pomysł mogliby spokojnie zrobić kampanię dualplayer gdzie za każdym razem kiedy gracz walczy z komputerem, przywództwo wojsk kompa obejmuje drugi gracz.

I voila. Wystarczy jedynie sprawna dyplomacja (w tym np. dodanie opcji znajej z HoI2 przejmowania kierowania na mapie strategicznej wojskami sojusznika. .. a być może także budową tych wojsk) i jako taka AI kompa na mapie strategicznej kampanii aby uzyskać pasjonujące starcie dwóch imperiów, w którym państwa kontrolowane przez AI, kontrolowane w czasie bitwy przez żywego gracza, nie są chłopcami do bicia :D

Jeśli to prawda to CA ma u mnie wielki plus za to, że nie idą na łatwizne, po prostu spełniając życzenia graczy, tylko próbują zrobić coś grywalnego.

Dla mnie bomba.

reedeye
03-12-2009, 07:18
Takie głupie pytanie, czy kampanię mp będzie można save'ować? I ciekawe czy będzie obsługiwać mody, choćby odblokowanie wszystkich nacji.

I naprawdę mam nadzieję, że to tylko pierwszy maleńki kroczek i już niedługo CA poinformuje nas o prawdziwej kampanii multi (tak do 6-8 graczy;))

Marquess Alec Fortescue
03-12-2009, 07:26
Przeciez to ma byc beta - moze planuja zrobic to na wiecej graczy?

Izabelin
03-12-2009, 10:34
Takie głupie pytanie, czy kampanię mp będzie można save'ować? I ciekawe czy będzie obsługiwać mody, choćby odblokowanie wszystkich nacji.

I naprawdę mam nadzieję, że to tylko pierwszy maleńki kroczek i już niedługo CA poinformuje nas o prawdziwej kampanii multi (tak do 6-8 graczy;))


A tak z ciekawości spytam. Jak sobie wyobrażasz "prawdziwą kampanię multi" na 6-8 graczy ? Czekanie godzinę na swoją turę ? Już nie mówiąc o przypadkach kiedy ktoś traci połączenie i trzeba wchodzić do gry od nowa. . .

K A M 2150
03-12-2009, 12:38
Jakoś to sobie można wyobrazić na prostym przykładzie MTW 2, tam jakoś tych 6-8 graczy sobie radziło.

Salvo
03-12-2009, 13:26
"Jakoś". Tu ma wszystko być perfekcyjne, nie ma być ani chwili nudy. Kampania ma być dynamiczna, o to tu chodzi.

reedeye
03-12-2009, 13:38
Takie głupie pytanie, czy kampanię mp będzie można save'ować? I ciekawe czy będzie obsługiwać mody, choćby odblokowanie wszystkich nacji.

I naprawdę mam nadzieję, że to tylko pierwszy maleńki kroczek i już niedługo CA poinformuje nas o prawdziwej kampanii multi (tak do 6-8 graczy;))


A tak z ciekawości spytam. Jak sobie wyobrażasz "prawdziwą kampanię multi" na 6-8 graczy ? Czekanie godzinę na swoją turę ? Już nie mówiąc o przypadkach kiedy ktoś traci połączenie i trzeba wchodzić do gry od nowa. . .


A wyobrażam sobie, limit czasu na mapie strategicznej, przy czym uważam, ze trzeba by tu wprowadzić jakąś 'równoczesność' tury dla wszystkich graczy, taki bardziej real-time (trudne do zrealizowania, ale możliwe, kwestia tylko odpowiednich założeń i reguł). Następnie tura bitew, również limit czasu, gdzie gracze mogą sobie toczyć bitwy między sobą (+ opcja przejęcia kontroli nad wojskami AI, jeśli oczywiście zainteresowany gracz z drugiej strony się zgodzi, i na przykład ograniczenie tylko do AI, z którymi jesteśmy w sojuszu). Jeśli żadnej bitwy akurat nie mamy, to opcja podglądu, żeby nam się nie nudziło;)

Izabelin
03-12-2009, 13:55
Jakoś to sobie można wyobrazić na prostym przykładzie MTW 2, tam jakoś tych 6-8 graczy sobie radziło.


Prostym przykładzie czego proszę ? Masz na myśli hot-seat bez rozgrywania bitew ? Przecież to popierdułka, a nie kampania :lol:

Zapewniam was, że to byłoby niegrywalne. Już sam hot-seat trochę wieje nudą bo przy większej ilości graczy, długość oczekiwania na swoją kolejke wzrasta, gra staje się długa i męcząca. Kto w dzisiejszym świecie ma czas na to aby przez 1/3 czasu grać, a 2/3 czasu czekać i tak przez dziesiątki godzin rozłożone na raty. Już nie wspominam o nerwach związanych z problemami technicznymi. W EU2 gdzie gramy teoretycznie nonstop, podczas gry na 8-12 graczy często zdarza się tak, że z sesji zaplanowanej na 5 godzin, gra się efektywnie 1-2 godziny. Dlaczego ? Bo jedna osoba się spóźni, innej niewiadomo dlaczego nie ma i trzeba szukać suba, potem pojawiają się problemy techniczne, ktoś co chwila traci połączenie, serwer nawala, lagi są. . . no, ale tam jednak z reguły gra idzie sprawnie i jest pasjonująca bo jednak czas rzeczywisty. . . w każdym bądź razie zebranie tych kilku ludzi na kilka godzin w regularnych odstępach czasu to dzisiaj wyzwanie.

Mi się marzy właśnie multi nakierowany na dualplayer - ze specjalnymi kampaniami zaprojektowanymi na dwóch graczy, wydanymi z grą i przez moderów i z opcją aby wojska AI obejmował wrogi gracz - w dodatku z sensowną dyplo i szerokim wachlarzem opcji tworzenia protektoratów, obejmowania wojsk sojusznika itd. itp.

Wyobraźcie sobie teraz jakie świetne wojny można by było toczyć. Amerykańska Rewolucja (Brytole vs Amerykańce na mapie obejmującej Amerykę Północną), Powstanie Listopadowe (Polacy vs Rosjanie), a nawet takie rzeczy jak Wielka Kampania obejmująca podboje Napoleona - Francja vs Wielka Brytania, z kontrolą wrogich wojsk, Francja nawet z wspaniałymi wojskami i generałami, miałaby ciężki orzech do zgryzienia na kontynencie :)

CA po raz pierwszy od dawna pomyślało, słowem. Zamiast tworzyć coś w gruncie rzeczy pozbawionego sensu. . .

Co do limitu czasu - bezsens. Jeden czasem ma się dużo do zrobienia w jednej turze, a czasem nic. Państwa mają też inną wielkość.

Real-time ? Może w innym Total Warze za 2 lata. . . ale na pewno nie w Napoleonie. A tutaj chodzi o Napoleona, a nie o to co będzie za 2 lata.

Przejmowanie wojsk nad AI ? Tylko który gracz ma je przejąć ?

Oglądanie cudzych bitew ? Pasjonujące. . .

Już nie mówiąc, ze bitwy musiałby być bardzo arcadowe, szybcy żołnierze, bardzo celni, którzy przy okazji szybko umierają :)

Bardziej odpowiada mi idea "partii szachów" pomiędzy dwoma imperiami, do którą można zagrać zawsze wtedy kiedy przeciwnik ma czas, a nie wtedy kiedy akurat 6-8 osób ma czas. Tak jest w Close Combat - mamy tam kampanie na dwóch graczy i czasem gra się przez kilka godzin non-stop, innym razem można się zgadać smsowo na jedną potyczkę, a czasem się nie gra przez 2 tygodnie - ale kampania idzie naprzód :)

Footman
03-12-2009, 14:02
Dla mnie 2-4 graczy to optymalna ilość, przy czym przy 3-4 graczach bitwy z komputerem grało by się zawsze na autobitwie. W ten sposób nie czekało by się dniami na turę, a można by jakieś sojusze, knowania i (moje ulubione) zdrady zRPować.

Pampa
04-12-2009, 18:56
4 graczy to by była katorga na mapie kampanii...

Creet
04-12-2009, 21:19
Rozwiązaniem mógłby być powrót do systemu z MTW 1. Tam podczas tury "planowało" się ruchy a po kliknięciu klepsydry były one "wykonywane". To plus jakiś racjonalny limit czasu, po którym tura upływa sama. Gracze przesuwają swe armie nie wiedząc o własnych posunięciach.
Jeżeli 2 wrogie armie podczas ruchu się spotkają dochodzi do bitwy, po której armia przegrana ucieka, a zwycięska kontynuuje powiedzmy 90% swego zaplanowanego marszu. Jeżeli dochodzi do 2 bitew w 2 różnych wojnach mogą być one w miarę możliwości toczone równolegle. W tym czasie gracze nie mający nic do roboty mogą stanąć jako dowódcy AI w innych bitwach przeciw graczom.
Tak samo negocjacje. Podczas planowania jedna ze stron odpala panel dyplomacji, przedstawia swe żądania czy co tam. Po kliknięciu klepsydry info otrzymuje druga strona i zaczynają się real-time negocjacje. Kończyło by się je zaakceptowaniem umowy przez obu członków. W tym czasie inni gracze toczyli by swe bitwy, prowadzili swe negocjacje.
O ile, żadna z bitew się strasznie nie przeciągnie ten system byłby całkiem grywalny.

Izabelin
04-12-2009, 21:48
Shogun i Med 1 miały zupełnie inną mapę strategiczną i tam jednoczesna tura była naturalnym i jedynym sensownym rozwiązaniem. W epoce armii hasających sobie samopas po prowincjach, trudno sobie wyobrazić jednoczesną turę.

Ja się boję o grywalność kampanii dla dwóch graczy, a co dopiero w przypadku większej liczby. . . dla mnie ważne aby dali taką opcje aby drugi gracz mógł się wcielać w AI w bitwach z kompem. Tylko tyle i aż tyle (fajnie by było jakby ktoś kto ma konto na TWC i się tam udziela albo weźmie udział w betatestach, zarzucił takim pomysłem). I będę grał bo bedzie megaciekawie. W przeciwnym wypadku nawet kampania na bagatela - dwie osoby, będzie miała ograniczoną grywalność. Bo jednak opcja rozgrywania autobitew z AI jest strasznie sztuczna. A tylko to zapewni płynność rozgrywki.

Footman
07-12-2009, 07:12
DLC już jest, w przeciwieństwie do jakichkolwiek informacji bardziej szczegółowych informacji na temat bety.

Pampa
07-12-2009, 17:15
Coś mi się ściaga to chyba to.

Sareth4
07-12-2009, 17:27
no właśnie mi sie już to "coś" ściągnęło ale oprócz zmiany wyglądu menu głównego nic nie widze

Footman
07-12-2009, 18:19
Ruszyły zapisy! http://www.totalwar.com/empire/beta/index.php

Pampa
07-12-2009, 18:39
I kiedy ten kod wyślą?

Footman
07-12-2009, 19:03
Mi wysłali od razu, teraz próbuje odpalić bo mam problemy przez mody.

Nagano
07-12-2009, 19:28
Również się zapisałem do testów. Teraz czekam, aż się wszystko pobierze. Ktoś będzie chętny do testów? :)

Nagano
07-12-2009, 21:54
Miałem już okazję zagrać. Marne wrażenie to na mnie zrobiło. Wbiłem na serwer pewnego Szweda. Wziął RON, a ja Rosję. Rozegraliśmy kilka nudnych tur. 1 tura trwa 3 minuty. Gdy zaatakowałem Krym to on prowadził ich wojska w bitwach. Tak samo jak on zaatakował Prusy ja przewodziłem prusakom w bitwach. Mimo, że kliknie się na autobatlle to i tak trzeba będzie bitwę rozegrać gdy przeciwnik kliknie na bitwę ręczną. Dużo nie ma co opisywać. Po prostu szału ni ma ;)

kretu19955
07-12-2009, 22:53
A mi się ściągnęła razem ze starym menu zanim złożyłem podanie ;) Jeszcze nie grałem, ale jak ktoś coś chce popróbować to pisać gdziekolwiek :D

MSZ
08-12-2009, 05:51
Ja grałem wczoraj z jakimś Niemcem około 1,5 godziny i mi się bardzo spodobało . Fajniej się gra niż z komputerem -bitwy z człowiekiem nie są ciągle takie same a i na mapie kampanii jest trudniej . Osobiście polecam na testy zagrać na najłatwiejszym poziomie trudności bo wtedy jest więcej akcji w każdej turze i rywalizacja jest głównie z ludzkim przeciwnikiem . Wiadomo , na vh/vh trudniej podbijać inne państwa a grając przez neta ma się dość mało czasu .

Izabelin
08-12-2009, 11:01
Miałem już okazję zagrać. Marne wrażenie to na mnie zrobiło. Wbiłem na serwer pewnego Szweda. Wziął RON, a ja Rosję. Rozegraliśmy kilka nudnych tur. 1 tura trwa 3 minuty. Gdy zaatakowałem Krym to on prowadził ich wojska w bitwach. Tak samo jak on zaatakował Prusy ja przewodziłem prusakom w bitwach. Mimo, że kliknie się na autobatlle to i tak trzeba będzie bitwę rozegrać gdy przeciwnik kliknie na bitwę ręczną. Dużo nie ma co opisywać. Po prostu szału ni ma ;)


A czego kolega oczekiwał, że jest zawiedziony ?

Dla mnie bomba - właśnie tego oczekiwałem. A w multi nie gra się z pierwszą lepszą osobą i można ustalić pewne zasady dot. tego kiedy rozgrywane są bitwy ręczne, a kiedy autobattle, jak komuś nie chce się grać każdej dupereli. A jeśli chodzi o poziom trudności to vh w takim przypadku to przesada - wystarczy normal i jest ok, skoro komputer dostaje takiego kopa w AI na polu bitwy. Z kolei tura 3 minuty to całkiem szybko. Trochę jak w Herosów III.

Wg mnie przyłożyli i stworzyli grywalną kampanię na dwóch.

Teraz niech wprowadzą poprawki i zaimplementują do gry, a w następnej odsłonie serii, niech spróbują udoskonalić system i zrobić multiplayera, który byłby w miarę grywalny na większą ilość osób. . .

Brzetek
08-12-2009, 16:47
Wie ktoś może czy po pobraniu tego "uaktualnienia" można bez przeszkód grać w mody powstałe na patch 1.5?

kretu19955
08-12-2009, 17:19
Tak mozna ;)

Blitzkrieg
08-12-2009, 18:31
Mam 2 pytania w związku z kampanią multiplayer:
1. Co to jest dokładniej to SI?
2.I jaka opcja odpowiada za walkę tylko automatyczną(kombinowałem z opcjami, ale jak próbuje walczyć z kompem to mam do wyboru tylko bitwę rozegraną przez kompa)?

MSZ
08-12-2009, 18:50
SI - sztuczna inteligencja czyli inaczej mówiąc Komputer . Wpływa na to jak przeciwnik komputerowy się zachowuje .

Na początku jak się włącza kampanię to można wybrać opcje związane z rozgrywaniem bitew czy automatycznie czy ręcznie .

kretu19955
08-12-2009, 22:17
A ja chcę zagrać z moim kumplem, ale nie da rady :cry: Kiedy ja go, albo on mnie zaprasza to tylko listę bitew widzimy i pozostaje tylko reset lub Ctrl Alt Delete. Nikt się nie orientuje o co może chodzić???

Pampa
09-12-2009, 08:19
A mnie się podoba, wreszcie jakaś innowacja

Mapecisko
09-12-2009, 11:18
Mam kilka pytań dotyczących tego "multi" a mianowicie jak jest z zapisywaniem stanu gry ( bo jasna sprawa jest że nikt nie skończy całej kampanii za jednym zamachem?) Rozumiem tez że już praktycznie nie rozgrywa się bitw z komputerem tylko drugi gracz wciela się w komputerową armię lub jest auto bitwa? Oraz pytanko ostatnie jeśli ustawimy czas na turę 10 minut to czas na bitwę nie jest do tych 10 minut wliczany?

Apacz
09-12-2009, 14:57
U mnie kolege wywalało na pulpit w pierwszej turze, po tym jak zgadzałem sie na propuzycje umowy handlowej z Maratami. :evil:

Janek
09-12-2009, 19:00
To beta - jak sie wam zawiesza, rozlacza czy cos nie dziala to wysylajcie maile z szczegolowym opisem problemu, zeby mogli go wyeliminowac.
Samym narzekaniem wiele nie zmienimy ;)

Mapecisko
09-12-2009, 22:28
Ktoś chętny do zagrania jakiejś partyjki?

kretu19955
10-12-2009, 13:28
Ja grałem z gościem i gdy rozliczałem bitwę z kompem to się zawiesiło :evil: :evil: :evil: :evil:

Blitzkrieg
10-12-2009, 13:47
Też tak mam.
Trzeba naciskać esc

Pampa
12-12-2009, 11:54
Muszą to jeszce dopracować ;) ale nie jest źle tylko właśnie te bitwy...

Sareth4
12-12-2009, 16:18
a ja mam wszystko git
Sorry za wyrażenie ale ta kampania jest naprawde zajebista

Misioleon*
14-12-2009, 10:29
Pierwsze wrażenia mam bardzo pozytywne. Wreszcie inteligentny przeciwnik (pozdrowienia dla Lesia), atrakcyjna dyplomacja okraszona rozmowami na czacie, super bitwy na mapach o których na multi się nam nie śniło (świetne mapy miejskie przy oblężeniach miast bez fortów). Bitwy zresztą też zróżnicowane jako że często gęsto trzeba walczyć z żywym przeciwnikiem posiadającym sporą przewagę. System rund póki co wydaje się być prawidłowy - wybór czasu rundy, czas na odpowiedź dyplomatyczną podczas ruchu przeciwnika itd. (limity czasu zmuszają do szybkiego i efektywnego myślenia).
Zauważyłem tylko jeden błąd - podczas bitwy z kolegą mieliśmy zamienione ksywki tzn. moją były opisane jego oddziały i na odwrót. A co najważniejsze narazie (odpukać w nieemaliowane) nie wywala! Czego i Wam życzę. :D

Duqq
14-12-2009, 14:32
Mam nadzieje, ze ktos zglasza te wszystkie bugi, ktore tutaj wypisujecie do devow ?:)

Konrad III
20-12-2009, 21:45
Szukam chętnych do Kampanii ;) znajdą się jacyś?? ;)

Duqq
21-12-2009, 11:20
No ja moge z Toba Konrad zagrac jakas mala kampanie, odezwij sie do mnie na Steamie :)

Pampa
21-12-2009, 17:23
Też chętnie zagram, jak cos to kontakt na steam :)

Konrad III
21-12-2009, 19:29
To jutro mogę zagrać :)

Sareth4
22-12-2009, 07:10
ja takze mogę :)

Duqq
22-12-2009, 23:24
Z Konradem cos sie nie mozemy zgrac ;) Wiec chetnie czekam na propozycje wspolnego zagrania kampani krotkiej kampani (50 lat).

Reguly rozgrywki:

Godziny gry: najczesciej jestem wolny w godzinach 18-21
Rozmiar jednostek: srednie/duze (preferowane te drugie)
Czas tury: 5 lub 10 minut (do dogadania, ogolnie chodzi o to, zeby miec czas sie spokojnie zastanowic nad ruchem, a ture i tak zawsze mozna skonczyc szybciej)
Poziom trudnosci: Hard/Normal lub Normal/Normal
Rozgrywanie bitew do dogadania.

Wiec, jezeli ktos mialby ochote i odpowiadaja mu powyzsze reguly to prosze o zgloszenie na Steam. Moj profil jest tutaj: http://steamcommunity.com/profiles/76561197977493827 - wystarczy mi wyslac zaproszenie do znajomych i sie umowimy.

Prosze o zgloszenai osoby, ktore beda chcialy doprowadzic kampanie do konca i nie zrezygnuja po kilku turach, czy po dwoch dniach. Jak wiadomo taka kampanie sie rozgrywa jakis czas, wiec trzeba byc tego swiadomym :) Do tego najlepiej jezeli bedziesz choc troche ogarniety(a?) i nie masz ciaglych klopotow z komputerem, a twoj Internet to nie jest "neo 1 mega" :)

Ensis
28-12-2009, 07:14
Jaki internet trzeba mieć żeby przyzwoicie rozegrać rozgrywkę?

Lesio
28-12-2009, 18:02
Jaki internet trzeba mieć żeby przyzwoicie rozegrać rozgrywkę?

Ja mam 2mbs i śmiga aż miło. Niestety 2 razy wywaliło nas po rozegranej bitwie ale to nie jest wina łącza a błędów w grze. Gra sie świetnie. Polecam!

Cyber16
11-01-2010, 22:18
I ja z chęcią popykał bym w kampanie na dwóch ;]

Duqq
11-01-2010, 23:38
I ja z chęcią popykał bym w kampanie na dwóch ;]

Jezeli mialbys ochote ja zaczac i skonczyc (a nie tylko zaczac i po kilku dniach/turach zrezygnowac) to odezwij sie do mnie na Steamie, bo do dzis nie znalalem nikogo kto by zagral ;)

Oczywiscie krotka kampania (50 lat).

Cyber16
12-01-2010, 11:15
No problemo grałem ostatnio z gostkiem i po paru turach mu się odwidziało....a tobie już wysyłam zapa i z chęcią popykam.Cały ten tydzień jestem na chacie !!!

Duqq
12-01-2010, 19:12
No okey to teraz tylko sie musisz do mnie odezwac, abysmy mogli sie jakos porozumiec co do zasad :)

hektor
24-01-2010, 10:17
chciałbym sobie pograć w kampanie multi ale nie wiem co mam zrobić możecie pomóc

Pampa
24-01-2010, 11:18
już nic nie zrobisz bo już chyba aktywacja bety kampanii została zamknięta.

hektor
24-01-2010, 19:02
dzięki i pozdro

Rue
18-05-2012, 14:35
Przeglądając TWC natrafiłem na coś takiego:

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=539738

Craig udostępnił klucze do aktywacji beta-kampanii multiplayer ETW.Więc kto jeszcze nie posiada to aktywować póki można.

Majster1942
01-06-2012, 20:10
Jeżeli ktoś chętny do kampani online dodajcie mnie http://www.steamcommunity.com/id/majstr/ a jeżeli nie macie jeszcze klucza napiszcie do segi dostaniecie w ciągu kilku godzin. Nie mam z kim grać mam teraz dużo wolnego czasu ;).

iller1
03-06-2012, 23:08
w jakiej zakładce w steam mozna uruchomic dwuosobowa kampanie?

03-06-2012, 23:55
W grze raczej będzie taka opcja.

Rue
05-06-2012, 09:09
w jakiej zakładce w steam mozna uruchomic dwuosobowa kampanie?

Steam->Gry>Aktywacja produktu w Steam->

http://bi.gazeta.pl/im/7/11026/z11026777O.jpg

Pojawi się okno z instrukcjami, które poinformuje nas, o konieczności posiadania kodu. Klikamy przycisk Dalej.
Po zapoznaniu się z treścią umowy i przyjęciu jej warunków klikamy przycisk Zgoda.
Pojawi się okno i tu wpisujemy kod do kampani.

http://bi.gazeta.pl/im/6/11026/z11026776O.jpg

DonKamillo
16-09-2012, 09:58
Czy jest jeszcze jakas mozliwosc dostania kodu? Wszystkie kody na Twcenter juz zajete ;/