PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z uruchomieniem TATW 3.2 + MOS 1.61



Gizmor
25-02-2015, 23:03
Witam,
mój problem z grą został już pewnie poruszony na forum jednakże nie udało mi się odnaleźć jego rozwiązania. Zacznę może od początku:
1. Ściągnąłem TATW 3.0 w 2 częściach oraz patch 3.1 i 3.2 dodatkowo spolszczenie
2. Ściągnąłem MOS 1.50 full instal oraz patch 1.6 upgrade i 1.61
3. Ściągnąłem medievala II z dodatkiem kingdoms
4. Zainstalowałem podstawkę, scrackowałem. Grę zainstalowałem wg następującej ścieżki: E:\Program Files (x86)\SEGA\Medieval II - Total War
5. Przystąpiłem do instalacji TATW wspomnianego w 1 punkcie, najpierw part 1 potem 2 oczywiście a następnie patrz 3.1 i 3.2 wg następującej ścieżki: E:\Program Files (x86)\SEGA\Medieval II - Total War\mods
6. Następne wg instrukcji było instalowanie MOS więc tak też zrobiłem podając następującą ścieżkę przy instalacji: E:\Program Files (x86)\SEGA\Medieval II - Total War\mods\Third_Age_3
7. Uruchomiłem plik E:\Program Files (x86)\SEGA\Medieval II - Total War\mods\Third_Age_3\Cleaner ponieważ było to zalecane
8. Uruchamiam grę za pomocą skrótu na pulpicie.
9. Pojawia się błąd: "System windows nie może odnaleźć pliku kingdoms.exe. Upewnij się że wpisana nazwa jest wpisana poprawnie i spróbuj ponownie" + okienko konsoli

Proszę o pomoc w tej sprawie :)

Araven
26-02-2015, 07:28
Kolego są ze 4 istniejące tematy w których to mogłeś napisać po co założyłeś nowy temat zaśmiecając ten dział?

Wywal wszystko, tu masz link do MOS 1.6.2 http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?6097-MOS-1-62-dyskusja w poście nr 1 masz opis instalacji. Wyłącz UAC w Win7 poczytaj w necie co to i jak wyłączyć.

Gier się nie powinno instalować w Program Files, stąd są problemy z modami najczęściej. W razie dalszych problemów odinstaluj Medka i zainstaluj poza Program Files jak wyłączenie UAC nie pomoże.

Araven
26-02-2015, 07:31
Temat zamykam, pisz w istniejących, najpierw się rozejrzyj i kilka razy sprawdź czy nie ma tematu jaki chcesz założyć albo podobnego.