PDA

Zobacz pełną wersję : Barbarian Team Tournament



Pirx
13-03-2015, 17:09
Drodzy,

w imieniu klanu SacredBand pragnę zaprosić wszystkich chętnych do uczestnictwa turnieju "Barbarian Team Tournament", jaki hostujemy na platformie Total War Online.

Pod poniższym linkiem znajdziecie wszystkie istotne informacje, w tym o:
- zasadach turniejowych i bitewnych,
- nagrodach,
- dyskusji dotyczącej limitu kawalerii.

http://totalwaronline.bbfr.net/f28-barbarian-team-tournament

Naszym celem jest promowanie gier drużynowych i wskrzeszenie idei turnieju Clan War Belt, który pewnie wielu z nas mile wspomina z czasów Romka 1.

Pozdrawiamy.

piterus
13-03-2015, 19:22
Super inicjatywa, trzymam kciuki;)

Pirx
14-03-2015, 11:37
Dzięki. Oczywiście liczymy na Wasz i IPL udział. Inicjatywa nie jest łatwa do przeprowadzenia z racji 4-6 osobowych teamów. Ludzie się rozleniwili przez ostatnie lata, głównie były turnieje 1v1, czasem 2v2. Zobaczymy ilu klanom zechce się zebrać większe ekipy. Ale cóż - trzeba zacząć podnosić poprzeczkę na międzynarodowej scenie multi, bo naprawdę brakuje takich większych, międzyklanowych potyczek.

Pirx
23-03-2015, 13:46
Aktualizacja - rejestracja jest otwarta do 29 marca (czyli do niedzieli włącznie).

Jeżeli chodzi o zasady bitewne, to stanęło na zasadzie maks 6 kawalerii (szturmowej i do zwarcia) na gracza.

Na tę chwilę zarejestrowanych jest 9 drużyn, łącznie 41 graczy, wśród nich wiele znanych turniejowych nicków. Na mnie osobiście szczególne wrażenie skład Aggony: Achilles, PrussianPrince, PandaWarrior, Spoon, Duck. :eek:

W skrócie: będzie się działo. ;)

william/kaszanka
23-03-2015, 19:05
Aggony jak Aggony ale Aghartha...

mackoff
23-03-2015, 21:21
Powodzenia w organizacji Panowie!

Ja próbuje zorganizować ekipę IPL ale może być ciężko :(

Pirx
23-03-2015, 21:24
Powodzenia w organizacji Panowie!

Ja próbuje zorganizować ekipę IPL ale może być ciężko :(

Byłoby bardzo miło oczywiście mieć skład IPL w turnieju. Ale pamiętaj Mackoff, że składy drużyn mogą być mieszane (zarówno dla klanowiczów, jak dla bezklanowców). Może zorganizowałbyś ekipę Czwartkową?

mackoff
24-03-2015, 10:12
Byłoby bardzo miło oczywiście mieć skład IPL w turnieju. Ale pamiętaj Mackoff, że składy drużyn mogą być mieszane (zarówno dla klanowiczów, jak dla bezklanowców). Może zorganizowałbyś ekipę Czwartkową?

Tego nie wiedziałem...ok rozejrzę się za chętnymi.

Pirx
27-03-2015, 22:42
Ostateczne zasady bitewne (na gracza):

Max 6 of the same unit.
Max 4 pikes.
Max 6 skirmishers (archers, crossbowmen, slingers, skirmishers, naft throwers).
Max 6 cavalry (melee and shock). General included in cavalry limit - except for Huns and Sassanids.
Max 4 skirmish cavalry (not counted as cavalry nor as skirmishers).
Max 1 elephant.
No artillery.
Max 2 Tagmata cavalry .
Max 2 Royal Lancers.
Max 2 Noble Alani cavalry.
Max 8 units to be deployed outside deployment area.

Rejestracja do turnieju otwarta jest do końca niedzieli. Zapraszamy.

Na chwilę obecną zarejestrowanych jest 13 drużyn, łącznie 65 graczy. Optymalnie byłoby dodać jeszcze 3 drużyny, żeby wystartowały 4 grupy po 4 drużyny.

mackoff
29-03-2015, 22:35
Informacja z ostatniej chwili - zgłaszamy team IPL :)

Pirx
30-03-2015, 12:57
Informacja z ostatniej chwili - zgłaszamy team IPL :)

Cieszymy się. Szukamy jeszcze 2 drużyny, żeby móc wystartować w 20 (4 grupy po 5 drużyn).

Lord_Legionista
30-03-2015, 22:00
Jutro serdecznie zapraszam na moj debiut w wersji angielskiej :) mam nadzieje ze uda i otworzy mi droge na wyższy lewel :) zapraszam wszystkich na godzine 21 00 na mojego streema na hitboxie :) http://www.hitbox.tv/Legionista

mackoff
31-03-2015, 16:47
Wszyscy kibicujemy Legionowi w jego roli komentatora i sierotki losującej!

Wszyscy na streama dzisiaj! :)

Pirx
01-04-2015, 10:11
Ruszyły rozgrywki, zarówno kwalifikacje, jak i grupy.

Polskie drużyny czekają następujące starcia:
IPL vs WOLF (o miejsce w grupie)
SB vs LofA
Centurions of Poland vs RTK 1

Cóż, łatwo nie będzie, bo i WOLF i RTK to czołówka światowa. Nie jestem pewien co do LofA. Wyjdzie w praniu.

william/kaszanka
01-04-2015, 19:02
LofA - Turki, jak dla mnie droperzy.

WOLF - gra tak na normalnym poziomie 1v1 z nimi wygrywałem dosyć spokojnie, dobry jest Blademaster

RTK - grałem jeden mecz z gościem od nich, ale chyba był początkujący także brak danych

Pirx
22-06-2015, 10:59
W dniu wczorajszym Barbarian Team Tournament dobiegł końca. W final Brotherhood of Aggony pokonało Agartha Team 4:0. W sumie cieszy, że ostatnia bitwa odbyła się między - moim osobiście zdaniem - dwoma najmocniejszymi klanami na scenie ATW.

Podsumowując - w turnieju wzięło udział 18 drużyn, ponad 160 graczy z kilkunastu klanów. Bywało lepiej, bywało gorzej, ale generalnie było mnóstwo walki i sporo emocji. A to jest najważniejsze.

Dłuższe podsumowanie - po angielsku - tutaj: http://totalwaronline.bbfr.net/t206-barbarian-team-tournament-the-end#1552

W tym miejscu, dziękuję wszystkim polskim uczestnikom turnieju.

william/kaszanka
26-06-2015, 11:19
Gratulacje Pirx zwłaszcza dla Ciebie, nie pamiętam tak dobrze zorganizowanego turnieju przez polską społeczność! :D