PDA

Zobacz pełną wersję : Znikające jednostki



gryskin
16-03-2015, 23:54
Witajcie, przeglądałem forum ale nie znalazłem swojego pytania także jeśli jednak sie okaże, że taki temat już jest to szczerze przepraszam. Mam problem z jednostkami. Podczas grania w polską kampanie natrafiłem na pewną trudność. Chodzi o rekrutacje wojsk. Jak zdobywam miasto powiedzmy Niemiec to jedyne jednostki jakie moge rekrutować to są ochotnicy, ale w żaden sposób nie mogę zmienić sytuacji na taką, gdzie mógłbym zająć sie rekrutacją bardziej regularnych wojsk. Nie używałem bynajmniej "wyrżnąć ludność" tylko normalne plądrowanie. Po minięciu 30 tur moja sytuacja sie nie zmieniła i wróg zaczął posiadac lepsze jednostki od moich co mnie zdenerwowało. Praktycznie przez cały czas rozbudowywałem owe miasto, rozrstalo sie normalnie a jedyną piechotą, którą moge zrekrutowac to są ochotnicy którzy nie mają szans z feudalnymi wojskami wroga. To samo tyczy sie moich powiedzmy rdzennych miast. Takie znakomite miejscowości jak Wilno, Halicz czy Kijów na początku mogły rekrutować piechotę polskiej szlachty, co oczywiscie nie dawało mi w późniejszym etapie rozgrywki przewagi. Jak Węgry miały rycerzy i feudalną piechotę to ja nadal dysponowałem polską szlachtą i nie mogłem z nimi wygrać bo nie miałem konkurencyjnych wojsk. Dodatkowo w pewnej turze większośc moich miast polskich straciło możliwość rekrutacji tych wojsk nie wiem czemu. W jednej turze Kraków mogło rekrutować polskich rycerzy a w następnej jednymi wariantami byli znowu wspomniani ochotnicy. Po prostu nie mam pojęcia dlaczego nagle przestałem mieć możliwość rekrutowania normalnych regularnych oddziałów..... W tym przypadku też wszystko odbywało sie normalnie jesli chodzi o rozrastanie sie wiosek. Proszę o pomoc bo tak sie nie da grać ;////