PDA

Zobacz pełną wersję : Ambasada Krwawego Księcia Nowogrodzkiego



Remix
22-03-2015, 22:54
Witajcie przybysze w ambasadzie Królestwa Nowogrodu, którego panem i władcą jest strażnik tych Ziem, Krwawy Książę Nowogrodzki Remix
http://onthetudortrail.com/Blog/wp-content/uploads/2011/09/IMG_3773.jpg

Wszystkie wasze prośby zostaną rozważone przez samego Krwawego Księcia.
Lecz miejcie na baczeniu, iż Krwawy Książę, strażnik tych Ziem, Pan i Władca Nowogrodu, nie jest pobłażliwy.

Sojusze:
Zakon Krzyżacki

Pakty o nieagresji:

Wojny:
Litwa
Dania
Mongolia

Inne:

Wielki Mistrz Malborka
22-03-2015, 23:01
Pokorny sługa Zakonu przybywa z poleceniem od Wielkiego Mistrza Wielkiego Mistrza Malborka, by zawrzeć sojusz z Krwawym Księciem Remixem. Sługa doskonale wie, że jeśli zawiedzie to straci głowę, nie ważne z czyich rąk.

Remix
22-03-2015, 23:10
Strażnik tych Ziem, Pan i Władca Nowogrodu, Krwawy Książę Remix jest zaintrygowany propozycją Wielkiego Mistrza Malborka, i zapytuję o warunki sojuszu. W imieniu mego Pana i własnym, życzę bezpiecznej podróży do Wielkiego Mistrza.

Wielki Mistrz Malborka
22-03-2015, 23:13
Będzie to sojusz na honorowych zasadach, kto zaatakuje Wielki Nowogród zostanie zaatakowany przeze mnie, oczywiście Wielki Mistrz Wielki Mistrz Malborka liczy na to samo. W ramach sojuszu z uprzednim uzgodnieniem przewidujemy wspólne wyprawy i równy podział w łupach.

Remix
22-03-2015, 23:21
Po długich obradach ze swoimi najwybitniejszymi doradcami, strażnik tych Ziem, Pan i Władca Nowogrodu, Krwawy Książę Remix, wyraża zgodę na warunki tego sojuszu. Mamy nadzieję na owocną współpracę, oraz wspólne stworzenie wielkiego, wspaniałego królestwa.

RadekGames
26-03-2015, 21:57
Witaj Wszechwielki i potężny panie Nowogrodu! Przysyła mnie Wielki Książę Litwy Imbomir I . Mój Pan proponuje twemu księstwu Pakt o Nieagresji , a nawet o wzajemnej współpracy. Nasi poddani potrzebują naszego zaangażowania i proszą o ochronę ich wiary oraz naszej wspólnej kultury. Kapłani chrześcijańscy zbyt daleko się posuwają. Przemyśl to panie .

Żyj zdrów i z Wielkimi Bogami !

tuff_gru
27-03-2015, 10:27
Przybywam panie z pólnocy, z poselstwem od Króla Danii. W imieniu mego władcy chciałbym złożyć na wasze ręce propozycje Paktu o nieagresji. Wojna to straszna tragedia, oby nasze państwa nigdy jej nie zaznały, liczymy na waszą dobrą wolę i rychłą odpowiedź.

pozdrowienia Panie.

RadekGames
28-03-2015, 19:34
Wracam do domu , Te jedzenie mi nie służy !

Remix
28-03-2015, 19:34
Witaj Wszechwielki i potężny panie Nowogrodu! Przysyła mnie Wielki Książę Litwy Imbomir I . Mój Pan proponuje twemu księstwu Pakt o Nieagresji , a nawet o wzajemnej współpracy. Nasi poddani potrzebują naszego zaangażowania i proszą o ochronę ich wiary oraz naszej wspólnej kultury. Kapłani chrześcijańscy zbyt daleko się posuwają. Przemyśl to panie .

Żyj zdrów i z Wielkimi Bogami !

Witaj szanowny emisariuszu, rozpatrzyłem propozycję twojego Pana Wielkiego Księcia Litwy Imbomira I, jednak z całym szacunkiem muszę odmówić. A teraz rozgość się i zjedz z nami

tuff_gru
29-03-2015, 09:42
Przybywam panie z pólnocy, z poselstwem od Króla Danii. W imieniu mego władcy chciałbym złożyć na wasze ręce propozycje Paktu o nieagresji. Wojna to straszna tragedia, oby nasze państwa nigdy jej nie zaznały, liczymy na waszą dobrą wolę i rychłą odpowiedź.

pozdrowienia Panie.

Czy propozycja Dani rowniez zostala dorzucona?

Remix
29-03-2015, 13:42
Po namyśle z doradcami stwierdziliśmy że dusilibyśmy się w swoim królestwie bez potyczek, jesteśmy narodem wojowniczym dlatego propozycja Władcy Danii również zostaje odrzucona. A teraz jedź do swego Pana, nie mam czasu na dalsze rozmowy.

tuff_gru
29-03-2015, 19:41
Po namyśle z doradcami stwierdziliśmy że dusilibyśmy się w swoim królestwie bez potyczek, jesteśmy narodem wojowniczym dlatego propozycja Władcy Danii również zostaje odrzucona. A teraz jedź do swego Pana, nie mam czasu na dalsze rozmowy.


A zatem ustalone, sojuszu nie będzie. Skoro pan Nowogrodu tak się nudzi Dania postara się o zapewnienie przedniej rozrywki i nie będą to tańce i popijawy. Bywajcie.

tuff_gru
29-03-2015, 21:00
Wojska nowogrodzkie na duńskich ziemiach oznaczają wojnę. Gińcie psubraty

Wojtascythe
02-04-2015, 15:22
https://www.youtube.com/watch?v=a3mMSxt0HI4&index=11&list=PLC218B0A1A9DE508B
Do sali biesiadnej, gdzie ucztuje Wódz Remix z innymi politykami, możnymi i dyplomatami wchodzi postać odziana w zielonkawą zbroję z rzadkiego metalu i czarne futro podróżne.
"Witaj o Wielki przywódco z północy. Jestem Rycerzem Wszechkapusty, reprezentantem potężnej organizacji, która włada teraz całym Imperium Mongołów aż do Indii. Zostałem posłany przez Khana, Wielkiego rycerza, który dostał od Kapłana zadanie wzmocnić rozdartą prawosławną część Imperium. Dlatego chcemy zawrzeć niezobowiązujący handel z graniczącymi nas państwami. Czy Waleczni z Nowogrodu są zainteresowani wymianą towaru Wschodu z Zachodem?"

Remix
02-04-2015, 18:33
https://www.youtube.com/watch?v=a3mMSxt0HI4&index=11&list=PLC218B0A1A9DE508B
Do sali biesiadnej, gdzie ucztuje Wódz Remix z innymi politykami, możnymi i dyplomatami wchodzi postać odziana w zielonkawą zbroję z rzadkiego metalu i czarne futro podróżne.
"Witaj o Wielki przywódco z północy. Jestem Rycerzem Wszechkapusty, reprezentantem potężnej organizacji, która włada teraz całym Imperium Mongołów aż do Indii. Zostałem posłany przez Khana, Wielkiego rycerza, który dostał od Kapłana zadanie wzmocnić rozdartą prawosławną część Imperium. Dlatego chcemy zawrzeć niezobowiązujący handel z graniczącymi nas państwami. Czy Waleczni z Nowogrodu są zainteresowani wymianą towaru Wschodu z Zachodem?"

Witaj przybyszu propozycja Wielkiego Khana Wszechkapusty zostaję przez mojego władcę Krwawego Księcia Nowogrodu przyjęta, i zaprasza do uczy.

Wojtascythe
02-04-2015, 18:46
Dziękuję za szybką odpowiedź. I tak, chętnie spróbuję Waszego wina i mięsa. :)

RadekGames
16-04-2015, 15:39
Mój pan proponuje zaniechać rozlewowi krwi i proponuje 5turowy Stalowy pakt o nieagresji , Pakt ten dotyczy oczywiście całej naszej strony relacji międzynarodowych. Możliwy do zerwania z 2turowym wyprzedzeniem pod groźbą utraty 50% wszystkich armii.

RadekGames
28-04-2015, 21:20
Lekceważenie mego pana oznacza ,że propozycja jest już nieaktualna.