PDA

Zobacz pełną wersję : MG



Mefisto7
23-03-2015, 09:17
Jakiś problem, kufa?

Mefisto7
26-03-2015, 21:53
Jakby co to hasła na PW. Już w tytule: <KO> - <państwo> - <hasło ;)

Ashgan
18-04-2015, 10:28
Sprawa wyglądała tak:

1) w poprzedniej turze pokonałem wojska Temera - wpisałem w odpowiedni dział (pokonane armie)
2) zrobiłem swoją turę i przesłałem save (Legvan go jeszcze nie pobrał do gry)
3) po jakiś 10 minutach usunąłem save z forum i napisałem odnośnie naruszenia regulaminu.
850851
852853
Te armie powinny stać w tej turze, przy czym jedna zajęła Koszalin (który później i ja zająłem) natomiast ta większa stoi w drodze do Poznania.

4) ciekawe bo to WMM bronił sprawy Temera a nie on sam :) (może nie miał czasu)
5) gram w KO pierwszy raz więc nie wiem jakie są kary czy coś za takie sprawy więc nie wysuwam propozycji. WMM chce żeby armia (ta większa) nie ruszała się w tej turze, oraz że według niego zajęcie Koszalina przez Temera to już kara sama w sobie xD (swoją drogą bardzo ciekawe stwierdzenie, moim zdaniem zajęcie Koszalina miało mieć zgoła odmienny cel). Więc wykonałem po raz kolejny swoją turę żeby nie wstrzymywać gry.

Ot taka historia ;)

Mefisto7
18-04-2015, 10:56
Prześledziłem ją, wiem wszystko, pytanie było tylko czy na pewno zgadzasz się grać dalej normalnie, czy też domagasz się kary. ;) Sprawa nie jest wszczynana z urzędu.

Wielki Mistrz Malborka
18-04-2015, 11:03
Żeby było jasne, to co robiłem to nie była obrona - nie pochwalam głupoty. A kara jest taka, że gdyby Temer Koszalina nie zajął to ty podbijając go miałbyś do czynienia z większą armią.

Mefisto7
18-04-2015, 11:08
To już wiemy, więc Ashgan ma dwa wybory - każdy niesie ze sobą pozytywy i negatywy.

Ashgan
18-04-2015, 12:20
Ok ;) rozumiem że mam do wyboru albo pauzę wojsk, albo inną karę. Jeśli więc chodzi o tego save którego obecnie mam nagranego to niech te wojska stoją w następnej turze ;) Bo rozumiem, że nie można kar łączyć za takie przewinienia ? Jakieś stresowe czy coś :) Tylko mam pytanie, czy mogę go poprawić ? Kupców nie ustawiłem :/

Jeśli tak to wrzucę tego save około 18 jak wrócę z treningu :)
Jeśli nie mogę ich ustawić to gramy na tym co jest wrzucony w temacie Kolejka ;)

---
Mam nadzieję, że nie podjąłem złego wyboru odnośnie tej sytuacji z wojskami :P czas pokaże :D

Mefisto7
18-04-2015, 16:40
Skoro Norwegowie nie zrobili jeszcze swojej, to mogłeś napisać Kolejce, że stop - poprawię. To dalej zależy od tego jak sami to ze sobą umówicie. Jednak gdyby teraz Norweg dał swoją, to nie mógłbyś go zmuszać do cofania.
Mogłoby być stresowe, wszystko ostatecznie ode mnie zależy, ale jeżeli ostatecznie przeciwny ruszonemu nie straci na ruchu tak bardzo lub wręcz w ogóle, a tym bardziej zawinił gracz świeży... to mogę takowe odpuścić. Dlatego ważne było określenie przez ciebie, jak czujesz się poszkodowany. ;)

Ashgan
18-04-2015, 18:08
No więc tak, Czuję się poszkodowany w kwestii tej większej armii, bo ona maszeruje dziarsko na Poznań, kiedy powinna mieć jednoturowy urlop w Zgorzelcu :P Co do armii z Koszalina to fakt, sytuacja wymagała tam mojej interwencji i ta armia już więcej nigdzie nie pójdzie. Toteż wnoszę o pauzę dla wojsk Temera w następnej turze :) co do stresowego to tak jak napisałeś MG - leży to w Twojej kwestii, więc ja nie podsycam ;). Linka już zaktualizowałem, odnośnie mojej tury.

Sara Temer
19-04-2015, 17:13
Czyli jedna moja armia będzie koczować, a z drugą się pożegnałem (nauczka by nie robić tury na szybko).

Wojtascythe
19-04-2015, 17:36
Szczególnie jak mamy na nią 36 h :D

Mefisto7
19-04-2015, 19:13
Nie macie. 24h jest na zrobienie tury. Sami zatwierdziliście nowy regulamin.

Wojtascythe
19-04-2015, 19:24
Oj tam oj tam, co do tego punktu to bywa różnie, nie oczekujmy po (niektórych z nas przynajmniej), że jako zapracowani studenci lub nawet dorośli z pracą będą mieli akurat wieczór na zrobienie tury :P

Mefisto7
19-04-2015, 19:37
Ja tam się zazwyczaj mieszczę, mimo bycia zapracowanym studentem, pracownikiem i sportowcem. :d Wiadomo - jak nie da się rady to nie ma musu. Ale przed czasem trzeba o tym uprzedzić i zapowiedzieć stosowny termin. ;)

Wielki Mistrz Malborka
19-04-2015, 19:39
Plus my musimy nakręcić filmik ;)

Remix
19-04-2015, 20:38
A legvana ni widu ni słychu

Ashgan
19-04-2015, 20:42
O tym samym pomyślałem :D Na steamie był 4 godziny temu...

Wojtascythe
19-04-2015, 20:54
Jeśli moja tura przypadnie na poniedziałek lub wtorek każdego tygodnia, to wtedy mam problem i w najgorszym wypadku mogę wstawić dopiero w środę wieczorem. Ale jak się poszczęści to w poniedziałek późnym wieczorem. Tak czy owak te dwa dni są dla mnie problematyczne, dlatego liczyłem na to, że Legvan wstawi jeszcze dzisiaj.

Legvan
19-04-2015, 21:39
Jestem i robię turę! ;o

Sara Temer
23-04-2015, 21:04
Chciałbym się dopytać, czy obowiązek koczowania na moście obowiązuje wszystkie moje jednostki czy tylko te które brały udział w walce z Ashganem?

RadekGames
23-04-2015, 21:14
Jeśli już naruszyłeś choć nieumyślnie regulamin , to raczej i tak postój całej armii jest małą karą .

Mefisto7
24-04-2015, 10:35
Cała armia się nie rusza.