PDA

Zobacz pełną wersję : Imbomir I Litewski



RadekGames
23-03-2015, 14:37
Witaj w oficjalnej ambasadzie Wielkiego Księcia Imbomira I Litewskiego! Raz już pisałem poematy , ale mi się skasowało więc przejdźmy do rzeczy. Jestem skłonny negocjować z każdym ,kto przedstawi mi ciekawą i przemyślana propozycję .Ok to by było na tyle . Widzę że jesteś zdyszany , ta część choć skromna ,bo jeszcze w remoncie należy na czas pobytu do ciebie . czuj się jak u siebie .

http://www.dobra-rada.pl/sites/default/files/imagecache/article_image/images/fotolia_33131965_subscription_xl.jpg

Sojusze: Królestwo Polskie , Królestwo Danii

Pakty o nieagresji:

Wojny:
-Psy Zakonu
-Nowogród
-Cesarskie Dziewki

Wielki Mistrz Malborka
23-03-2015, 14:59
Wielki Mistrz Wielki Mistrz Malborka prosi byście panie łaskawie zaakceptowali zaproszenie do znajomych na steamie coby można było prowadzić prywatne rozmowy z łatwością

Ashgan
23-03-2015, 22:16
Dyplomata od Króla Polskiego Ashgana I przybywa do pięknych włości Wielkiego Księcia Imbomira I Litewskiego z prośbą o sojusz w tych jakże mrocznych czasach. Czy Wielki Książę przystanie na propozycję i wzmocni oba królestwa Sojuszem wojskowym ?

RadekGames
24-03-2015, 06:54
Przyjacielu mój miły jesteś ilościowy,a me słowo macie,że go dotrzymam Bracie!

Ashgan
24-03-2015, 15:01
Jako, że Pan mój wiąże wielkie nadzieje odnośnie sojuszu z Wielkim Księciem Litewskim, gwarantuje wszelaką pomoc w razie jakiejkolwiek agresji ze strony Waszych sąsiadów.

RadekGames
24-03-2015, 15:03
Ależ Panie mój miły naszych sąsiadów NASZYCH !Oczywiście mój Pan zapewnia wszelką pomoc . Wróg Korony jest wrogiem Litwy.

Wielki Mistrz Malborka
02-04-2015, 00:53
Żeby urozmaicić ten piękny dzień - 32 marca - w oczekiwaniu na dostarczenie haseł do MG, WOJNA! BUHAHAHAHAHHAHAHAHA!
3lktBlVwsyg

RadekGames
02-04-2015, 08:54
Cóż za wspaniały dzień na świętowanie , gdyż jeszcze dziś będziemy pić najlepsze wino z kilku czaszek małych wieśniaków malborka dla uczczenia pamięci tysięcy poległych!

https://www.youtube.com/watch?v=CqqUl06uXSM

Wojtascythe
02-04-2015, 15:15
https://www.youtube.com/watch?v=yQKWoZFe0E0&list=PLC218B0A1A9DE508B&index=4
Jeździec odziany w czerń, nie noszący żadnych królewskich symboli znanych w Europie, przybywa do Wilna z dalekiego wschodu.
"Jestem Rycerzem Wszechkapusty. Nasza Organizacja przejęła władzę w Mongolii, po długiej wojnie domowej. Nasz Khan, który jest też Wielkim Rycerzem Wszechkapusty, postanowił wzmocnić prawosławną część tego kraju. Wysyłamy więc poselstwo Rycerzy do trzech graniczących z nami mocarstw by przełamać bariery dzielące nas od wieków i rozpocząć handel. Jesteście gotowi wysłać do nas swych kupców by przywieźli ze sobą tkaniny, srebro, broń, owoce i dobrobyt?

RadekGames
02-04-2015, 15:28
Nadciągają
https://www.youtube.com/watch?v=xgXYFkgWfw0

Wojtascythe
02-04-2015, 15:39
Mój Pan, Wieli rycerz Wszechkapusty i Khan prawosławnych części Imperium, Wojtascythe będzie usatysfakcjonowany. Przepraszam, że o to się spytam, ale czy będę mógł prosić o nocleg i wody? Jutro o świcie od razu wracam do Kijowa, a potem jadę do Delhi. Kapłan twierdzi, ze wkrótce nasza Organizacja będzie potrzebować tam każdego miecza, więc jako rycerz muszę tam udać się jak najszybciej.

RadekGames
02-04-2015, 16:09
Wszelka służba i komnaty w tej części pałacu są do twej dyspozycji .

Wojtascythe
02-04-2015, 17:09
Dziękuję Wielki Księciu Litwy, niech Plan Organizacji będzie łaskawy dla Twoich potomków.

Wojtascythe
28-04-2015, 21:29
https://www.youtube.com/watch?v=vVezbVxp2Pw&list=PLC218B0A1A9DE508B&index=9
O zachodzie słońca do Litwy przyjechało siedmiu jeźdźców.
Każdy z nich był odziany w zieloną rzadką zbroję. Takie widziano podczas niedawnego upadku Dehli, na dalekiej ziemi Indyjskiej.
Pierwszy niósł naginatę Tokugawy jako symbol wpływów Organizacji Wszechkapusty w Japonii.
Drugi trzymał klatkę z pięknym złotym ptakiem.
Trzeci prowadził niewidome dziecko, które widziało to co będzie.
Czwarty jechał na byku, którego rozmiarów nie dało się pojąć naturalną miarą, dla tych stworzeń.
Piąty niósł tarcze z popielnym okiem, symbolem Czarnego Generała, Wojtascythe.
Szósty niósł owiniętą w złoty ręcznik kapustę, potomka najstarszej rośliny i istoty tej ziemi, Wszechkapusty.
Siódmy niósł jeden z siedemnastu odłamków korony Indii, jako symbol władzy nad tym krajem.
Trzeci z nich wystąpił przed pozostałych do Wielkiego Księcia.
"O Wielki Księciu, ten chłopak, mimo, ze bandyci mu wydłubali oczy widział upadek całych krajów nim do tego doszło. Widział także chaos w Europie nim nastąpił. Wielki Kapłan Wszechkapusty, stwierdził, ze kolejny etap planu wymaga naszego dołączenia do tej wojny. Nawet jeśli przegramy, spełni to plan naszej Organizacji, a ona sama przetrwa nawet Zakon Krzyżacki. Dlatego nasi Rycerze wraz z wojownikami Mongolii z Kijowa deklarują Wam przymierze. Niech Europa dłużej krwawi, niech chrześcijanie, muzułmanie i poganie modlą się o litość, albowiem nastąpi nowy chaos pod dyrygentem Organizacji. Dlatego siły Czarnego Generała, popielnego oka, pytają się o waszą lojalność, przymierze i przyjaźń, nim nasza furia kogokolwiek dotnie."

RadekGames
29-04-2015, 14:04
Do sali tronowej wchodzi nadworny Maester

Cienie na murach od dawna zwiastowały wasze przybycie. Mój pan za czasów swojej młodości wyprawiając się dalekie podboje wschodniej europy widział już tedy zastępy tajemniczej organizacji. Nie byliście jak inne ludy tamtych ziem , a i teraz udowadniacie swą odrębność. Mój pan zatem postanawia takowy sojusz swym słowem poprzeć i przeciw pogaństwu i herezji blok przeciwstawić.

Wojtascythe
29-04-2015, 14:16
A więc się stało...