PDA

Zobacz pełną wersję : Niewidzialne jednostki podczas bitwy



jetus
25-03-2015, 22:59
Witam
Mam taki problem,podczas bitwy część oddziałów jest niewidocznych,widać tylko ich podświetlenie i proporzec czasem pojedynczych żołnierzy.
Próbowałem już odinstalować grę ,wgrałem najnowsze sterowniki,usunąłem pliki romka z appdata i nic nie pomaga ,test spójności plików wyszedł ok.
mój sprzet to i5 radeon r9 290 i 8 gb ramu
Proszę o pomoc bo już nie wyrabiam z tą grą dodam że szogun śmiga bez zarzutu na full na tej konfiguracji

784

Henryk5pio
26-03-2015, 10:57
Widzę, że masz wgraną jakąś modyfikację graficzną, bo karty jednostek są inne w Rome II, niż ty masz. Możliwe, że to właśnie ta modyfikacja tworzy jakieś problemy.

jetus
26-03-2015, 11:26
taka wersje pobiera steam ja nigdy romka nie modyfikowalem a to pojawilo sie po darmowej aktualizacji na edycie cesarska

Henryk5pio
26-03-2015, 11:59
Jetus, ja mam Edycję Cesarską z prawie wszystkimi dodatkami po za Gniewem Sparty, Córami Marsa i Krwią i mam inne karty jednostek, a Steam nie próbuje mi jakoś aktualizować Rome II... Coś masz nie tak. Te karty wyglądają mi na modłę Attyli, a nie Rome II.

Mam wersję: v2.2.0 Build 15666.640460

Pampa
26-03-2015, 15:25
To są na 100% karty z moda, tutaj nawet nie ma co dyskutować. Usuń całą grę razem z folderem na steam i zainstaluj ponownie.

jetus
26-03-2015, 16:50
Tak jak pisałem gra już była instalowana wielokrotnie.Przed każdą instalacją wywalałem zawartość folderu z grą ze steam i z appdata i za każdym razem tak ja instaluje steam.Czy jest możliwość że steam sam instaluje jakiegoś moda? czy da sie sprawdzić jaki mod ma się wgrany? czy pliki z gra są też w innych folderach steama oprócz tego z grą?.Od razu piszę że nie instalowałem żadnych modów z workshop steam. Taki wygląd kart jednostek pojawił się po darmowej aktualizacji na edycję cesarską gry

a i steam też świeża instaka

Używaj opcji edytuj
Sadam86

Pampa
26-03-2015, 17:55
Niemożliwe żeby Ci się instalowały mody same. Karty jednostek po EE są takie same jak przed nią. Menadżer modyfikacji masz w launcherze. :)

jetus
26-03-2015, 22:04
Ok sprawdzę tego menadżera jak wrócę z roboty i po raz kolejny pobiorę te 12 giga. No to w takim razie to są jakieś cuda bo żadnego moda nie instalowłem

Sprawa się wyjaśniła ,faktycznie w mod menedżerze był jakiś mod pt divide imperia i instalował się automatycznie po pobraniu gry.Instalował się dla tego że był zasubskrybowany.Nie wiem jak to zrobiłem ,może nie opacznie jakoś kliknąłem na subskrypcje podczas przeglądania workszopa.Swoja droga co za chory pomysł że subskrypcja jakiegoś moda jest jednocześnie zgodą na jego instalacje. Wielkie dzięki Henryk5pio i Pampa za pomoc. Teraz wszystko hula aż miło.

Post wyżej pisałem. EDYTOWAĆ, nie robić dubli, tym razem jeszcze ostrzegam.
Sadam86