PDA

Zobacz pełną wersję : Assassin's Creed 2



Cossack_231
29-08-2009, 14:21
Chyba każdy kto wejdzie w ten temat wie o co chodzi więc nie będę się tu rozpisywał.

Pierwsza część była wspaniała, chociaż szybko się nudziła (zbyt mało rodzajów misji), dwójka będzie na tym samym silniku także grafikę trochę dopieszczą i skupią się na urozmaiceniu rozgrywki, jeżeli im to wyjdzie to poza COD:MW2 jedyny must have jak dla mnie ;)

Haller
29-08-2009, 14:35
Napewno kupie, tylko nie wiem ciągle jakie będą wymagania...

Nie lubie tych czasów :evil:

Andzia
29-08-2009, 14:38
Ja definitywnie kupię, a szczególnie po ostatnim trailerze w którym pokazono co było na GC w kolonii

Ronin
29-08-2009, 15:36
Ja również definitywnie kupuję jedynka może szybko się nudziła ale pamiętam że pierwszego dnia to przesiedziałem z 8 godzin nad tym tytułem od dawna nic mnie tak nie pochłonęło oby tylko wymagań nie zwiększyli za bardzo.

Sam Fisher
29-08-2009, 15:46
Niech biorą przykład z panów, którzy stworzyli Mirror's Edge. Przepiękna grafika (lepsza niż w AC), a działa o wiele sprawniej niż AC ;]

Andzia
29-08-2009, 16:02
Chłopie chyba ci się coś pomieszało Assassin's Creed ma taki sam silnik graficzny co Mirror's Edge a AC2 będzie korzystał z ulepszonego silnika (co widać w Trailerach czyli miasta Florencja i Wenecja) przez co graficznie pokona jedynke.

Sam Fisher
29-08-2009, 16:11
Chłopie chyba ci się coś pomieszało Assassin's Creed ma taki sam silnik graficzny co Mirror's Edge a AC2 będzie korzystał z ulepszonego silnika (co widać w Trailerach czyli miasta Florencja i Wenecja) przez co graficznie pokona jedynke.
:lol: AC jedzie na Scimitarze (znany teraz jako Anvil - AC2), Mirror's Edge na U3
Poza tym to, że gra ma ten sam silnik to nie znaczy, że grafika jest na tym samym poziomie. Porównaj sobie Mirror's Edge z AA 3.0 , który też jedzie na tym silniku. Ale oczywiście wg tego punktu widzenia obie gry mają taką samą/bardzo podobną grafikę :lol:

ThorGal77
30-08-2009, 00:13
Wg mnie Mirros's Edge to wielki shit w porównaniu do Asassin's Creed ;p chodzi mi tutaj o pierwszą część gry nie mówiąc już o drugiej ;)

MateuszKL
31-08-2009, 14:14
Wg. mnie AC to najlepsza gra (poza kilkoma strategiami). Dwójkę zakupię więc na pewno.

OskarX
01-09-2009, 09:33
Jak tez napewno kupie, szczególnie ,ze bedzie mi chodzic na najwyższych mozliwych ustawieniach :]

Ronin
01-09-2009, 12:58
a właśnie jakie te ustawienia są w dwójce ?

Andzia
01-09-2009, 13:02
a właśnie jakie te ustawienia są w dwójce ?

Prawdopodobnie będą te same jak w jedynce (lub trochę podwyższone [ale nieznacznie])

Ronin
01-09-2009, 13:14
a właśnie jakie te ustawienia są w dwójce ?

Prawdopodobnie będą te same jak w jedynce (lub trochę podwyższone [ale nieznacznie])

No to na najwyższych detalach pójdzie zabawa. Czekam z niecierpliwością zwłaszcza na te zróżnicowane misje ciekawe co nowego dodadzą bo faktycznie w jedynce po jakimś czasie misje były dość statyczne to trochę zubożało rozgrywkę.

Andzia
01-09-2009, 16:24
Jeśli ktoś ma Core I7 2,66GHz + GTX275 nie ma co się martwić ;)

Ronin
01-09-2009, 16:40
procesory I7 Core są przereklamowane AMD Quad Core 945 podkręcone z 3,2 Ghz na powiedzmy 4 Ghz pozostawiają intela w tyle o ok 10 % wydajności. Do tego cena złożenia platformy AMD jest o ponad połowę tańsza od Intela gdyż w Intelu płacimy za firmę. Kiedyś chciałem przejść na Intela ale jak zobaczyłem że w cenie 1200 zeta mam zaledwie procka średniej klasy i jakąś słabą płytę to zrezygnowałem. AMD za taką kasę już śmiga. Dobre procki są już w cenie 350 zeta oczywiście trzeba pobawić się w O/C ale się opłaca. Najdroższy procek w AMD kosztuje 1200 zeta a Intelowski I7 Core ponad 4000 złotych, różnica jest porażająca a wydajność zaledwie o 10 % wyższa, a po O/C jak wspominałem nawet tym intel nie dorównuje AMD.
Co do kart graficznych no to fakt porządna karta graficzna to połowa sukcesu :D

Andzia
01-09-2009, 18:42
Ja tylko czekam na premiery bluetooh 3.0, internetu 100GHz, USB 3.0, SATA III, Dysków typu HDR, PCI-E 3.0, telewizorów typu OLED

Wracając do tematu, najbardziej wymagającym pod względem wymagań sprzętowych będzie albo Florencja lub Wenecja za dnia (ale raczej Wenecja bo będzie miała najwyższe budynki)

Roland
05-09-2009, 23:13
Jedynkę kupiłem, przeszedłem w parę dni i sprzedałem żeby na półce się nie kurzyła. Gierka na jedno przejście (i to krótkie), niespecjalnie rozbudowana. Ciągle trzeba było robić to samo, te zabójstwa (których było stanowczo za mało) też nie były specjalnie ciekawe. Kupując tę grę spodziewałem się, że element skradania się będzie ważniejszy, że trzeba będzie choć troszkę pogłówkować, a tutaj nie... tutaj wbiegało się z mieczem i siekało. Pamiętam taki jeden kombos - polegał chyba na tym, że klikało się w momencie gdy wróg uderzał mieczem - którym rozwalało się każdego wroga... Po dwójce nie spodziewam się niczego więcej, dodadzą parę umiejętności (pływanie i tak dalej) ale to wciąż będzie ten sam nudny assassin. Tym razem będę mądrzejszy i nie kupię tego dobrze rozreklamowanego średniaka.

Ronin
06-09-2009, 13:38
No nie skreślaj tak Assasin,a od razu w dwójce ma być poprawiona grywalność,właśnie między innymi różnorodność misji ma być większa i bardziej zróżnicowana niż w jedynce. Także należy poczekać i zobaczymy. Zresztą wydaje mi się że to będzie produkt który dłużej zabawi nie skończy się na dwóch częściach. Praktycznie można wymyślić każdą historię do tej gry i wybrać dowolną epokę historyczną to jest potencjał tego tytułu. :D

Ronin
20-09-2009, 13:27
Mam pytanie czy wyszły jakieś dobrej jakości trailery z ASSASSIN'S CREED 2 bo chciałbym sobie porównać go z Wiedźminem 2 taki mały konkurs lub analiza porównawcza. :D

Andzia
20-09-2009, 14:28
Mam pytanie czy wyszły jakieś dobrej jakości trailery z ASSASSIN'S CREED 2 bo chciałbym sobie porównać go z Wiedźminem 2 taki mały konkurs lub analiza porównawcza. :D

ściągnij sobie trailery w HD a nie w SD ;)

Ibran
22-09-2009, 11:04
Zresztą wydaje mi się że to będzie produkt który dłużej zabawi nie skończy się na dwóch częściach.
Z tego co wiem to zaplanowano trylogię AC. Należy się więc spodziewać co najmniej jeszcze jednej części.

Praktycznie można wymyślić każdą historię do tej gry i wybrać dowolną epokę historyczną to jest potencjał tego tytułu.
Moim zdaniem należałoby zrobić AC w którym gralibyśmy jako Ninja :twisted:

Sam Fisher
22-09-2009, 12:39
Moim zdaniem należałoby zrobić AC w którym gralibyśmy jako Ninja :twisted:
A mi się marzy pojedynek "Altaira" vs ninja :mrgreen: (Altair w cudzysłowiu, bo to będzie inna epoka i inny bohater, ale wiadomo że chodzi po prostu o zabójcę).

A tak na poważnie to chciałbym żeby trzecia część gry miała już miejsce we współczesności (oczywiście można powiedzieć, że tak naprawdę już w pierwszej części akcja dzieje się we współczesności).

http://sklep.gry-online.pl/KartaProdukt ... aign=sklep (http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=1734&k=assassin-s-creed-ii&utm_source=enc&utm_medium=link&utm_campaign=sklep)
cena detaliczna : 99zł. To mało jak na taką grę.

Ronin
22-09-2009, 14:19
Moim zdaniem należałoby zrobić AC w którym gralibyśmy jako Ninja :twisted:
A mi się marzy pojedynek "Altaira" vs ninja :mrgreen: (Altair w cudzysłowiu, bo to będzie inna epoka i inny bohater, ale wiadomo że chodzi po prostu o zabójcę).

A tak na poważnie to chciałbym żeby trzecia część gry miała już miejsce we współczesności (oczywiście można powiedzieć, że tak naprawdę już w pierwszej części akcja dzieje się we współczesności).

http://sklep.gry-online.pl/KartaProdukt ... aign=sklep (http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=1734&k=assassin-s-creed-ii&utm_source=enc&utm_medium=link&utm_campaign=sklep)
cena detaliczna : 99zł. To mało jak na taką grę.


No faktycznie mało. A co do tematu to wątek Azjatycki pewnie pojawi się w którejś z części Assassin,a ponieważ doskonale wpisuje się do koncepcji gry. Bohater praktycznie musi zabijać poszczególne cele teraz podobno dodali jeszcze wątek sojuszy i ekonomiczny więc będzie ciekawiej. Ninja byli najdoskonalszymi zabójcami w Historii więc powinien taki wątek się pojawić zważywszy że nasz Assassin jest postacią równie tajemniczą zawsze chodzi ubrany w kaptur nie widzimy jego twarzy a do tego równie zabójczą co wojownicy cienia. Co do innych lokacji to ja bym chętnie zobaczył naszego zabójce w czasach Starożytnego Rzymu lub Grecji gdyby miasta były dobrze odwzorowane to byłaby poezja dla oka. Ale zobaczymy co będzie narazie mamy część drugą i Obraz Renesansowych Włoch. :D

Roland
22-09-2009, 18:01
Myślę, że nie będą cofali serii w czasie, tzn. już mięliśmy krucjatę, mamy renesans... tylko do przodu. Jestem też prawie pewien, że nie pojawi się wątek dalekiego wschodu. Było właśnie na początku wspominane, że seria zaplanowana jest na trylogię i trzecia część chyba będzie rozgrywała się w czasach obecnych, takie przynajmniej były pierwotne założenia.

Pop517
22-09-2009, 18:04
Myślę, że nie będą cofali serii w czasie, tzn. już mięliśmy krucjatę, mamy renesans... tylko do przodu. Jestem też prawie pewien, że nie pojawi się wątek dalekiego wschodu.
weź na przykład cod-ybyła 1,2 i 3o 2 wojnie był moder warfare i potem znów 2 wojna mam nadzieje że 4-rka assasina będzie znów w ziemi świętej

Andzia
22-09-2009, 18:11
Było wiele propozycji odnośnie kolejnych części asasyna - Japonia samurajów i ninja, Włochy renesansu (które jak widać są już w produkcji), Rewolucja Francuska, II WŚ itd. ale sam producent mówił że będzie trylogia, ale nigdy nie wiadomo co przyszłości nam przyniesie ;)

Roland
22-09-2009, 19:06
Myślę, że nie będą cofali serii w czasie, tzn. już mięliśmy krucjatę, mamy renesans... tylko do przodu. Jestem też prawie pewien, że nie pojawi się wątek dalekiego wschodu.
weź na przykład cod-ybyła 1,2 i 3o 2 wojnie był moder warfare i potem znów 2 wojna mam nadzieje że 4-rka assasina będzie znów w ziemi świętej

Tylko, że wszystkie części Assassina mają prezentować spójną całość, jedną historię, a w CoDach sprawa wygląda trochę inaczej.

Mam nadzieje, że Assassin skończy się na trzeciej części, że nie zrobią ciągnącego się "serialu" i nie będą maksymalnie cięli tej jak na razie ubogiej gry (choć mam nadzieje, że dwójka będzie bardziej rozbudowana od jedynki) byleby tylko nie skończyły im się pomysły na kolejną część. No chyba, że następne części byłyby samymi majstersztykami, to wtedy mogą sobie go robić w nieskończoność :P

Pop517
22-09-2009, 19:24
niemyśle o :modzie na sukces"odc milion pięćset sto dziewietset :lol: :lol: :lol: tylko o grach a ich tym więcej tym lepiej ;)

Andzia
24-09-2009, 14:53
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48388

Mnie ta wiadomość wywali z krzesła :x Premiera AC2 przesunięta na pierwszy kwartał 2010

Sam Fisher
24-09-2009, 14:59
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48388

Mnie ta wiadomość wywali z krzesła :x Premiera AC2 przesunięta na pierwszy kwartał 2010


http://i543.photobucket.com/albums/gg442/jpyllc55/fuuuu.jpg

A właśnie kupiłem Radeona HD 4890 :x

Vasyshq
24-09-2009, 19:14
I zasilacz 600W :(

Ronin
25-09-2009, 09:34
Pewna wskazówka może kryć się podczas wywiadu udzielonego przez Ubisoft gdzie dziennikarka spytała się czy nowy Assassin będzie potrafił topić swoje ofiary. Przedstawiciel gry najpierw powiedział że nie a później się zamyślił i dodał że gra jeszcze nie jest ukończona więc wszystko jest możliwe. Może dlatego opóźniają premierę. No nic mniejmy nadzieje że Wiedźmina 2 nie opóźnią bo normalnie strzelam se w łeb. :cry:

Sam Fisher
25-09-2009, 09:43
Pewna wskazówka może kryć się podczas wywiadu udzielonego przez Ubisoft gdzie dziennikarka spytała się czy nowy Assassin będzie potrafił topić swoje ofiary. Przedstawiciel gry najpierw powiedział że nie a później się zamyślił i dodał że gra jeszcze nie jest ukończona więc wszystko jest możliwe. Może dlatego opóźniają premierę. No nic mniejmy nadzieje że Wiedźmina 2 nie opóźnią bo normalnie strzelam se w łeb. :cry:
Hehe, ta dziennikarka podsunęła mu pomysł podczas wywiadu i uznał, że rzeczywiście to dobry pomysł ^^

Ronin
25-09-2009, 10:30
Hehe, ta dziennikarka podsunęła mu pomysł podczas wywiadu i uznał, że rzeczywiście to dobry pomysł

No kto wie tego wykluczyć nie możemy ale fajnie by było móc gościa utopić np w fontannie ale żeby z takiego powodu odkładać premierę o rok. O ile to prawda ja tylko snuję przypuszczenie bo gostek naprawdę się zamyślił hehe.

Andzia
25-09-2009, 14:35
http://www.gametrailers.com/video/tgs-0 ... reed/56626 (http://www.gametrailers.com/video/tgs-09-assassins-creed/56626)

Nowy trailer :D Nareszcie więcej krwi będzie w rozgrywce 8-)

Ronin
25-09-2009, 15:34
No i mamy też już genezę naszego bohatera w jaki sposób stał się Assassin-em super :D

Andzia
25-09-2009, 16:12
No i mamy też już genezę naszego bohatera w jaki sposób stał się Assassin-em super :D

Ten trailer mnie tak wciągnął że normalnie prawie łezka mi poleciała na myśl że dopiero w lutym będzie pecetowa premiera :cry:

Sam Fisher
25-09-2009, 16:39
A ja ponarzekam.

Nie podoba mi się ten "glow". Wiecie, jak się walczy to przeciwnik świeci jak napromieniowany ^^' I więcej krwi !!! :mrgreen: Bo taki jest mój charakter :

http://www.bankfotek.pl/image/401269.jpeg

:lol:

Ronin
25-09-2009, 17:07
No z tym świeceniem to troszkę przegięli ale i w jedynce była lekka poświata. A co do krwi jest jej chyba i tak zdecydowanie więcej niż w pierwszej części a do tego te sceny jak przeszywa mieczem przeciwnika na wylot to po prostu majstersztyk. Oby dożyć premiery hehe wiadomo licho nie śpi :D

Andzia
25-09-2009, 17:22
Ciekaw jestem, jeśli przedłużyli premierę do lutego to czy zaimplementują do gry obsługę DirectX 11, ciekaw jak grafa by się różniła od tej z 10 a co dopiero z 9c.

Sam Fisher
25-09-2009, 17:28
Ciekaw jestem, jeśli przedłużyli premierę do lutego to czy zaimplementują do gry obsługę DirectX 11, ciekaw jak grafa by się różniła od tej z 10 a co dopiero z 9c.

Na podstawie Bioshocka:

http://www.youtube.com/watch?v=lz7ApglZ2BQ


http://i.frazpc.pl/pliki/recenzja/DirectX-10-DirectX-10.1-DirectX-11/Rys_21_1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_H_mfjCLS1K0/SSoxoHBfPAI/AAAAAAAAByo/efE5PIL4FDs/s1600/directx11_cb5.jpg

Myślę, że znacznie 8-)

Ronin
25-09-2009, 17:56
Kurcze ja się przyzwyczaiłem do Windowsa XP jak zrobią grę na Direct X 10/11 to przyjdzie mi się z nim pożegnać :roll: Apropos Czy Windows7 obsługuje DirectX 11 ? Bo nie wiem. :D

Sam Fisher
25-09-2009, 17:57
Kurcze ja się przyzwyczaiłem do Windowsa XP jak zrobią grę na Direct X 10/11 to przyjdzie mi się z nim pożegnać :roll: Apropos Czy Windows7 obsługuje DirectX 11 ? Bo nie wiem. :D
Tak ;]

Ronin
25-09-2009, 21:48
Ciekaw jestem, jeśli przedłużyli premierę do lutego to czy zaimplementują do gry obsługę DirectX 11, ciekaw jak grafa by się różniła od tej z 10 a co dopiero z 9c.

Na podstawie Bioshocka:

http://www.youtube.com/watch?v=lz7ApglZ2BQ


http://i.frazpc.pl/pliki/recenzja/DirectX-10-DirectX-10.1-DirectX-11/Rys_21_1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_H_mfjCLS1K0/SSoxoHBfPAI/AAAAAAAAByo/efE5PIL4FDs/s1600/directx11_cb5.jpg

Myślę, że znacznie 8-)

No nie wiem ale wg mnie te obrazki złaszcza ten gostek z blizną wyglądają strasznie sztucznie jakby byli plastic-menami. Może to tylko moja opinia.
Pewnie to kwestia gustu :D ;)

Sam Fisher
28-09-2009, 06:12
http://www.trochetechniki.pl/Wszystkie- ... t,624.html (http://www.trochetechniki.pl/Wszystkie-tajemnice-DirectX-11,t,624.html)

Tu jeszcze można trochę poczytać o zaletach DX11.

Ronin
23-11-2009, 18:49
Wiecie może coś na temat Assasin's Creed 2 kiedy będzie premiera podobno luty ale może są już jakieś bliższe informację ? Pozdro :)

Andzia
23-11-2009, 19:41
Premiera konsolowa w Polsce odbędzie się 4 grudnia, natomiast premiera PC-towa odbędzie się w lutym prawdopodobnie 20

Kubson
24-11-2009, 19:14
Ostatnio jak słyszałem to był pierwszy kwartał, ale Andzia jest pewno najlepiej poinformowany w tym temacie :D. [A koleś z blizną to Joker ignorancie :o :lol:]. Mam nadzieję, że odłożenie premiery da im możliwość, żeby dopracować grę na PC, tak jak jedynkę. (w sensie konwersja, genialnie było na przykład przełożone sterowanie ;))

Andzia
24-11-2009, 19:38
Ostatnio jak słyszałem to był pierwszy kwartał, ale Andzia jest pewno najlepiej poinformowany w tym temacie :D

No cóż Total War, AC, Anno, AOE, LOTR BFME i inne to są moje ukochane serie ;) 8-)


Mam nadzieję, że odłożenie premiery da im możliwość, żeby dopracować grę na PC,

Oby wyszło im tak samo jak z jedynką, chociaż bym się nie zdziwił że przez te miejscowości jak Florencja i Wenecja i inne miejscami by spadałyby fps'y są to po prostu wspaniałe widoki, detalowe budynki itd. :P


(w sensie konwersja, genialnie było na przykład przełożone sterowanie ;))

Racja, gdy ktoś zajrzał do instrukcji miał najpierw wrażenie że jest to sterowanie z kosmosu ale faktycznie jest to jedno z najbardziej wygodnych sterowań jakie można było wymyślić dla tej (lub tego gatunku) gry.

Ronin
04-12-2009, 23:17
Nie zgadzam się że sterowanie było położone to było sterowanie bajeczne tylko trzeba było mieć dobry pad pod ręką ;)

Argaleb
26-12-2009, 23:10
Chyba jestem tu pierwszą osobą która zakupiła tę grę. Grę kupiłem pod X-boxa 360 a raczej dostałem na gwiazdkę gdyż nie bardzo chciało mi się czekać na premierę PC-tową która wiele raczej nie doda. Kupiłem i jestem zachwycony! Co prawda gram dopiero parę godzin ale to jest świetne. Zdecydowanie najlepszą stroną zarówno jedynki jak i dwójki była fabuła. Ona jest po prostu doskonała. Lepsza niż w niejednej książce. Szczególnie podoba mi się Wenecja. Póki co wykonałem już co najmniej 8 różnych rodzajów misji i tylko jedna się powtórzyła więc może być ciekawie. Różne nowe sposoby zabójstw, nowe umiejętności i kompanii. To jest gra którą naprawdę polecam! Jedyną słabą stroną jej może być to że znowu będzie za krótka choć tego nie jestem pewien...

Andzia
26-12-2009, 23:12
A gdy skończysz wysłałbyś Xbox360 i AC2 do mnie na tydzień (lub dwa :D lub trzy XD) nie umiem już wytrzymać, a na myśl że mam jeszcze 2-3 miechy czekać niedobrze mi się robi

OskarX
27-12-2009, 14:31
No ja tez:-( dla zabicia tego czytam o tej grze juz od miecha i krótka napewno nie bedzie:) mogło by byc najpierw na pc ,a nie :evil:

Ronin
27-12-2009, 17:43
Mnie sie wydaje że dlatego przesunęli premierę dla PC bo szykują coś ekstra dla tej wersji i to mnie podtrzymuje na duchu bo inaczej już bym bluzgał ze zniecierpliwienia.

Andzia
27-12-2009, 17:53
Jeśli za friko dostanę te dwa DLC (sekwencja 12 i 13 jeśli się nie mylę) to mogę przeboleć jeszcze z miesiąc ale jeśli nie dostanę to kurde chyba klawiaturę wyrzucę z okna :D

Ronin
27-12-2009, 18:00
Poczekamy zobaczymy notabene zapowiada się ciężki rok dla portfela. Najpierw Napoleon potem AC2 a na deser Wiedźmin 2 :D

Andzia
28-12-2009, 22:20
http://allegro.pl/item857152339_assassi ... t_ac2.html (http://allegro.pl/item857152339_assassins_creed_2_replika_ostrza_uni kat_ac2.html)

Kto jest chętny na zakup ostrza asasyna ? 8-)

Sam Fisher
29-12-2009, 10:12
A czemu to ma służyć? :D Jak będzie można tym zabijać ludzi to uznam, że ma jeszcze jakieś zastosowanie. A tak poza tym? :P

Andzia
29-12-2009, 10:29
A czemu to ma służyć? :D Jak będzie można tym zabijać ludzi to uznam, że ma jeszcze jakieś zastosowanie. A tak poza tym? :P

Racja, szkoda że nie ma mechanizmu wysuwania i wsuwania spowrotem ostrza, gdyby to miałoby taki mechanizm to bym na dzień dobry dał 600zł :D

Sam Fisher
29-12-2009, 16:22
A czemu to ma służyć? :D Jak będzie można tym zabijać ludzi to uznam, że ma jeszcze jakieś zastosowanie. A tak poza tym? :P

Racja, szkoda że nie ma mechanizmu wysuwania i wsuwania spowrotem ostrza, gdyby to miałoby taki mechanizm to bym na dzień dobry dał 600zł :D
Plus koszty leczenia :D Jeśli chcesz być prawdziwym asasynem to będziesz musiał odciąć sobie palec :D

Ronin
29-12-2009, 21:59
Jakby człowiek wczuł się w ASSASINA to raczej dożywocie murowane ;)

Fallen
30-12-2009, 18:52
ej jakie są sploty fabularne pomiędzy AC:Bloodlines a AC2?

Argaleb
19-01-2010, 16:48
A czemu to ma służyć? :D Jak będzie można tym zabijać ludzi to uznam, że ma jeszcze jakieś zastosowanie. A tak poza tym? :P

Racja, szkoda że nie ma mechanizmu wysuwania i wsuwania spowrotem ostrza, gdyby to miałoby taki mechanizm to bym na dzień dobry dał 600zł :D
Plus koszty leczenia :D Jeśli chcesz być prawdziwym asasynem to będziesz musiał odciąć sobie palec :D

W dwójce nie trzeba tego robić. Bo Leonardo da Vinci zaprojektował nam specjalne ostrze, a raczej dwa ostrza, i możemy dalej mieć 10 palców:D

Andzia
27-01-2010, 20:39
Polscy gracze mogą być zaszczyceni :D Jest to informacja potwierdzona że premiera AC2 na PC w Polsce odbędzie się 3 marca natomiast premiera europejska 4 marca a premiera USA w okolicach 16-18 :lol: Dodatkowo pc'etowcy otrzymają w zestawie też DLC "Bitwa o Forli" oraz "Bonfire of the Vanities" natomiast konsolwcy będą musieli za nie płacić 10dolarów czyli 30zł :lol: Opłaca być się pc'etowcem w dzisiejszych :lol: 8-) czasach

PS.Dla przypomnienia sobie sterowania i fabuły rozpocząłem ponowną rozgrywkę w AC lecz tym razem z tego robię Let's Play (gameplay jak kto woli) tu macie linka http://www.youtube.com/user/Andzia639

Andzia
02-02-2010, 21:54
prawdopodobnie będzie można odblokować dodatkowe 3 misje (znane z black edition) w normalnej wersji gry i to legelnie, otóż ubisoft wzorem xbox live wprowadza własny system osiągnięc - uplay. Z tego co przeczytałem za 40 (chyba) punktów można odblokować trzy dodatkowe misje dla normalnej wersji.

Hammmurabi
05-02-2010, 16:11
A w Polsce jest to dostępne?

Sam Fisher
17-02-2010, 06:58
http://pclab.pl/news41062.html

Że nie będzie DX11 to rozumiem...ale bez DX10?! To lekka przesada trochę. Rozumiem argumentacją twórców, ale mimo wszystko czuję niedostatek :?

Pop517
17-02-2010, 21:21
w zasadzie jedyne co mi sie nie podobało w jedynce to to jakim bohater jest pro skacze z kilkunastu metrów i POProstu wstaje i idze a gdy spotyka niewielką kałuże to on sie w niej topi... bul bul bul :mrgreen:

Andzia
17-02-2010, 21:59
Dziś przeszedłem jedynkę i tak mi się spodobało, że ze zniecierpliwieniem czekam na II. Tylko nie wiem czy podołają ze zrobieniem lepszej gry gdyż akcja w ziemi świętej była bardzo klimatyczna umiejscowienie w renesansowej makaroni może nie podołać. Chyba, że dostaniemy misję zabicia papieża to tak.

1.Jest klimatycznie
2.Będziemy misja zabicia papieża
3.Dziś przeszedłeś ? AC powinno było już dawno przez każdego zagrane.


w zasadzie jedyne co mi sie nie podobało w jedynce to to jakim bohater jest pro skacze z kilkunastu metrów i POProstu wstaje i idze a gdy spotyka niewielką kałuże to on sie w niej topi... bul bul bul :mrgreen:

1.Racja, trochę przesadzili z żywotnością
2.Popatrz na to z innej perspektywy, tylko nieliczni umieli w XII wieku pływać, sam cesarz Niemiecki zginął topiąc się w rzece podczas III krucjaty.

Pop517
17-02-2010, 22:07
2.Popatrz na to z innej perspektywy, tylko nieliczni umieli w XII wieku pływać, sam cesarz Niemiecki zginął topiąc się w rzece podczas III krucjaty.
hm...ale ja nie mówiłem o rzece nie spotkałem sie z czymś takim aby ktoś utonoł w kauży wogóle powiem ci jeszcze jedno jak zanurzysz się cały w kauży to jest uber pro :mrgreen: a co dopiero się w niej utopić... hoho

Andzia
18-02-2010, 09:34
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50426

AC2 = Nowe zabezpieczenia antypirackie Ubisoftu

W skrócie, żeby grać będziemy musieli mieć stabilne łącze internetowe, bo jeśli choć raz zerwie połączenie automatycznie zostaniemy walnięci do menu i będziemy musieli czekać aż ponownie nas połączy, a gra będzie kontynuowana w ostatnim zapisanym miejscu.

Hetman
18-02-2010, 12:28
Ja tam problemów nie będę miał, gorzej z graczami którzy mają słomiane łącze ;)

Dragonit
18-02-2010, 13:05
Dziś przeszedłeś ? AC powinno było już dawno przez każdego zagrane.
No tak, każdy ma nowego kompa na zawołanie, bo akurat wyszedł AC. Inne gry nie istnieją, każdy ma nieograniczony portfel i z biegu powinien wydać kilkadziesiąt zeta na tą grę :evil:


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50426
Kolejne rozwiązanie udupiające osoby nie posiadające lub mające słaby internet ...

MateuszKL
18-02-2010, 16:10
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50426

ŻAL

Andzia
18-02-2010, 16:38
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50437

Trochę więcej informacji pojawiło się na temat zabezpieczeń - źródło: polski odział Ubisoft

Haller
21-02-2010, 19:29
2.Będziemy misja zabicia papieża

Zaje***cie :shock:

Ostatnio przeszedłem pierwszą częśc i naprawdę mnie urzekła :D


Co do tych zabezpieczeń, wątpie czy to powstrzyma tych doświadczonych piratów :D
Steam nie powstrzymał to pewnie i to zawali :)

Andzia
21-02-2010, 21:53
Ktoś po prostu chciał pokazać że jest super, wziął z magazynu jeden egzemplarz skopiował i powstawiał na fora. Tak zawsze będzie że pojawi się pirat wcześniej niż odbędzie się premiera.

Napoleon waży 16Gb, obstawiam że AC2 będzie ważyć 8 albo 12gb


ktoś komu chce się ściągać 14 gb

Pytanie powinno brzmieć kto ma konto premium żeby omijać reklamy,słabe transfery i długi czas oczekiwania.

Dragonit
21-02-2010, 22:20
Nie rozumiem, co takiego fajnego w zabiciu papieża, by wypisywać jakie to zajefajne i najlepsze w grze? :roll:

Wreszcie pograłem w 1 i gra świetna, poczułem to, co oglądając parę lat temu filmiki przedpremierowe na maxiorze :mrgreen: Ciekawa sprawa z fabułą, tylko czy to totalna fikcja, czy jest jakiekolwiek uzasadnienie naukowe co do pamięci genów?
Podoba mi się ta wolność, efektowny system walki, klimat ... wszystko.

Andzia
22-02-2010, 08:42
Nie rozumiem, co takiego fajnego w zabiciu papieża, by wypisywać jakie to zajefajne i najlepsze w grze? :roll:

nie tylko papieża także doże weneckiego :D


Wreszcie pograłem w 1 i gra świetna, poczułem to, co oglądając parę lat temu filmiki przedpremierowe na maxiorze :mrgreen: Ciekawa sprawa z fabułą, tylko czy to totalna fikcja, czy jest jakiekolwiek uzasadnienie naukowe co do pamięci genów?

Pamięć genetyczna z tego co ja wiem nie została udowodniona, a szkoda dzięki tej pamięci, moglibyśmy sięgnąć aż do samego początku dziejów ludzkości, wszystkie spiski,wszystko co tajemne stałoby się dostępne dla zwykłego śmiertelnika, a tak w codziennym życiu przydałoby ze względu na to że gdyby ktoś by kogoś zabiłby to można byłoby sprawdzić w jego DNA, natomiast w informatyce dobrze sobie wyobrażam tworzenie pamięci wszelkiego rodzaju bazujących na DNA, bo jeśli DNA zawiera dane wszystkich naszych przodków oznacza to że jest to nieograniczoną pamięcią, co na pewno znajdzie zastosowanie w informatyce. Ale no cóż ale ta wypowiedź póki co można zaliczyć do spekulacji (niestety).

Hetman
22-02-2010, 22:12
Pamięć genetyczna z tego co ja wiem nie została udowodniona, a szkoda dzięki tej pamięci, moglibyśmy sięgnąć aż do samego początku dziejów ludzkości, wszystkie spiski,wszystko co tajemne stałoby się dostępne dla zwykłego śmiertelnika,

Andzia Ty chyba popalasz sobie azbest :lol: dla zwykłego śmiertelnika tak ;) ale z portfelem grubszym niż nie jeden bank.



a tak w codziennym życiu przydałoby ze względu na to że gdyby ktoś by kogoś zabiłby to można byłoby sprawdzić w jego DNA, natomiast w informatyce dobrze sobie wyobrażam tworzenie pamięci wszelkiego rodzaju bazujących na DNA, bo jeśli DNA zawiera dane wszystkich naszych przodków oznacza to że jest to nieograniczoną pamięcią, co na pewno znajdzie zastosowanie w informatyce. Ale no cóż ale ta wypowiedź póki co można zaliczyć do spekulacji (niestety).

Spekulacji :lol: dla mnie to materiał no dobry film sf :lol:

ThorGal77
24-02-2010, 23:25
Hetman ma racje, jeśli coś takiego było by możliwe to z pewnością przez pierwsze 100 lat tylko Abramowicz i reszta chołoty by mogła na to so bie pozwolić ;
8-)

Andzia
04-03-2010, 16:33
Noż to k**** *** ********** **********, ja sobie z rana patrzę wysyłka planowana na 5.03 a tu kur*** o 17 zmieniają na 17-18.03, normalnie padnę, nie dość że empik schranił wysyłkę (niewysłali do mnie kolekcjonerki bo skończyły im się zapas) powoli z najlepszego miesiąca robi się najbardziej wk********* miesiąc, jedyne w co mogę teraz grać to Anno 1404 Wenecja :( Chociaż nie narzekam że jest zła :)

EDIT: Po zgłoszeniu do działu klienta tego chamstwa dla gracza (szczególnie dla pasjonata) otrzymałem wiadomość że przesyłka została wysłana i do 8.03 powinienem mieć ją już :lol: Mam sposób na gram.pl w przyszłości :D

Ronin
06-03-2010, 16:23
Andzia Empik schodzi na psy. Napoleona edycji Kolekcjonerskiej też nie dostałem a wiadomość przesłali 3 03 o 17 że nie mogą dostać tego produktu. To przepraszam bardzo ale po co mieli wcześniej przez miesiąc go w swojej ofercie jako przedsprzedaż to jakieś porąbane jest wszystko. Co ciekawe podobno w salonach Empiku można dostać już Edycję kolekcjonerską ale oczywiście o 10 złotych drożej. W Poniedziałek to sprawdzę i ochrzanie tam pewnie kogoś bo to są KPINY !!! :twisted:

Pink
06-03-2010, 20:05
Można dostać już w Empiku kolekcjonerkę. Dziś zakupiłem jedną z dwóch, która była akurat w sklepie za 159 zł ;)
Zapowiada się ciekawy weekend :)

MateuszKL
06-03-2010, 20:17
Weekend się już kończy a nie zapowiada. :(

Kupiłem wczoraj AC2. Musiałem obniżyć detale do najniższych, mimo to wygląda świetnie. Przeszedłem jakąś 1/3 albo połowę gry.

Gra jest świetna, fabuła mega, klimat mega, włoski akcent i włoskie wtrącenia - arcydzieło. Następny koment jak przejdę. ;)

Krang
06-03-2010, 23:41
Warto kupować kolekcjonerską czy lepiej zwykłą?

Sam Fisher
07-03-2010, 06:29
Weekend się już kończy a nie zapowiada. :(

Kupiłem wczoraj AC2. Musiałem obniżyć detale do najniższych, mimo to wygląda świetnie. Przeszedłem jakąś 1/3 albo połowę gry.

Gra jest świetna, fabuła mega, klimat mega, włoski akcent i włoskie wtrącenia - arcydzieło. Następny koment jak przejdę. ;)
Mam pytanko do Ciebie. Czy AC2 jest taki liniowy jak poprzednia część? AC jest świetną grą, a byłaby jeszcze lepszą gdyby nie schematyczność gry. Poprawili to w AC2?

MateuszKL
07-03-2010, 09:12
Tak. Nie ma czegoś takiego, że przed każdym zabójstwem musisz wypełnić kilka małych misji - wszystko idzie bardzo nieliniowo. Zabójstwa przeplatane są osobnymi dużymi misjami jak podsłuchanie zebrania Templariuszy, czy pomoc Leonardowi w ucieczce itp. Btw - da Vinci moja ulubiona postać. :D

Sam Fisher
07-03-2010, 10:41
Oj, szykuje się prawdziwa rzeźnia w Wenecji :twisted:

voitek
07-03-2010, 15:49
Widzialem u kumpla. Gra filcuje dupe i miazdzy suty

Dragonit
07-03-2010, 20:56
No, czekam na więcej informacji o tej miażdżącej grze, muszę wpierw ukończyć AC i trochę jeszcze popykam w obka, ale zaraz potem sprawdzę ten tytuł.
Parę pytań do Mateusza:
1 - zmienili coś w systemie walki, i na ile, biorąc pod uwagę nowe realia?
2 - jak z wymaganiami w stosunku do jedynki?
3 -Nadal są zaliczenia w stylu wchodzenia na punkty widokowe, bo ciekawe jak zrobili w renesansowych realiach 8-)

Andzia
07-03-2010, 21:54
No, czekam na więcej informacji o tej miażdżącej grze, muszę wpierw ukończyć AC i trochę jeszcze popykam w obka, ale zaraz potem sprawdzę ten tytuł.
Parę pytań do Mateusza:
1 - zmienili coś w systemie walki, i na ile, biorąc pod uwagę nowe realia?
2 - jak z wymaganiami w stosunku do jedynki?
3 -Nadal są zaliczenia w stylu wchodzenia na punkty widokowe, bo ciekawe jak zrobili w renesansowych realiach 8-)


No cóż gierka już zawitała u mnie i 16h już grałem

1.Możesz wybierać broń którą chcesz walczyć, tzn.ukrytym ostrzem,pieściami (rozbrojenie) nożami do rzucania,mieczem,młotem wojennym,sztyletem, nożem, włócznią,toporem,mieczem dwuręcznym itd.
2.Myślę że z lekka podwyższone ale niezbyt mocno
3.Wspinanie jest nieobowiązkowe, mimo tego widzimy cele, skarby itd. ale informacje są przydatne bo w miastach idzie się zgubić (wenecja,San giminiano,Florencja)

PS.Zaniedługo zobaczycie na moim kanale YT moje nagrania z AC2 :D

Hetman
07-03-2010, 22:21
Kurde to już była premiera (chłostam się właśnie!!!) jutro na klęczkach do empiku :lol:


Widzialem u kumpla. Gra filcuje dupe i miazdzy suty

Twoje życie erotyczne nas nie interesuje ;)

voitek
07-03-2010, 22:58
Widzialem u kumpla. Gra filcuje dupe i miazdzy suty

Twoje życie erotyczne nas nie interesuje ;)

Wiem, ze ciebie bardzo interesuje kochanie ;*

MateuszKL
07-03-2010, 23:04
1. W walce jest trochę nowości. Nowe bronie (w zasadzie to w ogóle masz system sklepów, w których je kupujesz i naprawiasz), animacje - np. nowa, ciekawa, gdy atakujesz kogoś związanego walką z Twoim sojusznikiem. Nie zmienione zostało to, że z kontry z łatwością załatwisz przeciwników... Z tą małą różnicą, że - przynajmniej tak mi się zdawało - ciężko zrobić kontrę tym najcięższym jednostkom wroga (są to takie, jakby, pancerne puszki). Może to przypadek, ale dużo częściej niż w jedynce udawało mi się przeciwnika zabijać szybko ukrytym ostrzem, a nie wdawać się w walkę z jego 20 guardami. :)
2. Mi jedynka chodziła jak wiatr, a dwójka się tnie na najniższych...
3. Jest kilka takich sytuacji, że trzeba wejść na punkt widokowy. Właśnie jestem tuż przed ostatnią misją i chyba rozglądanie się z wież to jedyny sposób na osiągnięcie, wymaganych, 30 stron kodeksu. Chyba, że jest jakiś inny sposób. Gdyby wymyślili coś ciekawego to pewnie grałbym dalej, ale tak to wolę iść spać - uganiać się za kartkami, a już chwaliłem za brak liniowości. I przed chwilą dziewiątkę podżegaczy trzeba było zabić pod rząd, no nie bardzo to wymyślili... Mam nadzieje, że ostatnia misja chociaż fajna. :P

Sam Fisher
08-03-2010, 07:05
2. Mi jedynka chodziła jak wiatr, a dwójka się tnie na najniższych...


A jakiego masz kompa jeśli można wiedzieć?

Hetman
08-03-2010, 17:50
Bosko full detale na kompie z przed roku i średnia 30 FPS 8-)


Wiem, ze ciebie bardzo interesuje kochanie ;*

No co Ty powiesz bulbasku :lol:




Pilne uruchamiam grę drugi raz wyskakuje mi, że nie jest poprawny login lub hasło - kilka razy próbowałem pisać odnowa login i hasło i nic - nacisnąłem przycisk zmiana hasała i wysyła mi na stronę a tam error wielki jak szelki... Co jest grane

MateuszKL
09-03-2010, 14:08
Nie mam pewności, ale to chyba może pomóc: http://www.maxconsole.net/content.php?38803

Przeszedłem wczoraj gierkę. Fabuła bardzo ciekawa, misje z reguły też, środowisko także świetne. Jedyny zgrzyt to liniowe 2 ostatnie zadania (przed Rzymem) czyli zabicie 9 gostków, a potem zebranie 30 stron kodeksu. No i oczywiście fakt, że cały czas mi się cięło. :(

Końcówka według mnie dobra, intrygująca. Moja reakcja na nią była dokładnie taka jak Desmonda: "What the f...?" ;)

Sam Fisher
09-03-2010, 14:22
Pod koniec gry były jakieś nawiązania do tego, co może być tematem trzeciej części gry? Jeśli tak to napisz tylko ogólnikowo, nie chcę sobie psuć zabawy jak sam zacznę grać w AC2 ;]

MateuszKL
09-03-2010, 14:35
Szczerze mówiąc nie jestem w stanie stwierdzić. Choć z tekstu pewnej osoby wynikałoby, że następna część bardziej skupi się na wydarzeniach z teraźniejszości - ale tak być nie musi. Jak już wszyscy czytający ten temat pokończą grę, będzie można podyskutować o tym przypuszczeniu. ;)

Sam Fisher
09-03-2010, 14:56
Choć z tekstu pewnej osoby wynikałoby, że następna część bardziej skupi się na wydarzeniach z teraźniejszości - ale tak być nie musi.

Ja już kiedyś pisałem o tym. Skoro tak naprawdę akcja dzieje się za czasów Desmonda to zakończenie gry siłą rzeczy musi się skończyć w teraźniejszości. Po coś w końcu musi się przydać ta genetyczna pamięć.

jozi02
09-03-2010, 16:08
Co do następnej części to:
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... _jako.html (http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7457931,Trzeci_Assassin_s_Creed_tez_we_Wlo szech_i_z_Ezio_jako.html)

Hetman
10-03-2010, 11:00
Jeśli chcecie szybkie 8000 florenów fajna zbieranka z elementem 25% myślenia jest, więcej nie powiem byście mogli się pobawić :) (nie chodzi mi tu o "Prawdę")

Montergioni/willa szukajcie ;)

Ronin
12-03-2010, 12:06
Przymierzam się do kupienia edycji Białej ale mam pytanie bo podobno ta gra wymaga połączenia z netem Tak jak w Empire czy Napoleonie ale nie wiem czy tak samo jak w Stemie możemy grać w trybie Offline czy cały czas musimy być podłączeni do sieci.

Proszę o odpowiedź posiadacza gry Pozdro.

jozi02
12-03-2010, 16:07
Przymierzam się do kupienia edycji Białej ale mam pytanie bo podobno ta gra wymaga połączenia z netem Tak jak w Empire czy Napoleonie ale nie wiem czy tak samo jak w Stemie możemy grać w trybie Offline czy cały czas musimy być podłączeni do sieci.
Tak - nowe zabezpieczenia Ubisoftu wymagają aby cały czas być podłączonym do sieci.
Dodatkowo serwery Ubisoftu z powodu takich bezczelnych zabezpieczeń lubią ulegać atakom hakerów przez co gra jest uniemożliwiona nawet w przypadku połączenia z internetem (a żeby było śmieszniej piraci złamali zabezpieczenia już kilka dni po premierze, dzięki czemu oni spokojnie grali a uczciwi gracze nie)
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... Creed.html (http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7638709,Hackerzy_atakuja__Serwery_leza__W_ Assassin_s_Creed.html)
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... cuzow.html (http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7641451,I_kolejny_atak_na_Francuzow.html)

Ja właśnie z tego powodu nie kupię nowego Splinter Cella - choć do tej pory kupowałem wszystkie części :x

Hetman
12-03-2010, 20:41
Dziś ukończyłem grę :) i mam parę rzeczy do napisania.

Plusy
- nowe kombosy, zagrania
- wprowadzenie "mikro" ekonomi
- Powiązanie fabuły na podstawie historii Włoch z II poł. XIV wieku.
+ połączenie akcji z przeszłości z "teraźniejszością"
- Nowe sposoby podróżowania
- Dodatkowe elementy gry jak np: "Prawda"
- MUZYKA !!!
- Grafika
- Florencja, Wenecja, (Toskania), Forli
- Nareszcie zróżnicowanie misji a nie ubij, pobij, pozamiataj
- Łamigłówki z "Prawda" chodzi o te malunki rozsiane po miastach :)
- Interakcja z otoczeniem

Minusy
- Jakbym chciał pograć w Tomb Raidera to bym sięgnął po moją bogatą kolekcję, no i popatrzyłbym na ładne krągłości. A tu mamy po prostu powielenie innej serii (czyli nihil novi). Chociaż lubię tego typu gry to ten na pewno nie pasuje do AC
- Czasami kamera potrafiła naprawdę zdenerwować - (z tego miejsca chciałem przeprosić ołówek).
- RZYM - tragedia! Największa perła została pokazana jako mur chiński z bazyliką na końcu :?
- Porąbany system dodatkowych spec misji - kupiłem Polską grę i pisze mi, że fabrycznie zostały odblokowane kryjówki templariuszy we Florencji i Wenecji a tu nie mogę ich otworzyć, ba nawet wykupić za te UPlay punkty na tymże serwerze...
- fabuła mi się troszkę poplątała bo miały być "urządzenia" dzięki którym templariusze chcą zawładnąć światem a tu nagle dowiaduje się, że chodzi o coś innego :)

Są plusy i są minusy gdy dawałem assassinowi I 8/10 tak części drugiej dam 9,0/10 czekam na trzecią cześć, która musi mieć 10 :)

Ronin
13-03-2010, 22:05
Przymierzam się do kupienia edycji Białej ale mam pytanie bo podobno ta gra wymaga połączenia z netem Tak jak w Empire czy Napoleonie ale nie wiem czy tak samo jak w Stemie możemy grać w trybie Offline czy cały czas musimy być podłączeni do sieci.
Tak - nowe zabezpieczenia Ubisoftu wymagają aby cały czas być podłączonym do sieci.
Dodatkowo serwery Ubisoftu z powodu takich bezczelnych zabezpieczeń lubią ulegać atakom hakerów przez co gra jest uniemożliwiona nawet w przypadku połączenia z internetem (a żeby było śmieszniej piraci złamali zabezpieczenia już kilka dni po premierze, dzięki czemu oni spokojnie grali a uczciwi gracze nie)
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... Creed.html (http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7638709,Hackerzy_atakuja__Serwery_leza__W_ Assassin_s_Creed.html)
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... cuzow.html (http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7641451,I_kolejny_atak_na_Francuzow.html)

Ja właśnie z tego powodu nie kupię nowego Splinter Cella - choć do tej pory kupowałem wszystkie części :x


No do porażka na maksa kupuję grę płacę cieżką kasę za DVD i mogę sobie to w dupę wsadzić bo się okazuje że nie będę grał dopóki nie będę podłączony do netu czyli to sieciowa gra jest tylko nieźle. Ubi tym zagraniem przebiło CA bo tam można mieć opcję offline.
To jakaś paranoja niedługo bez neta nie będzie można grać w żadne nowe gry czy to jest postęp chyba kolejne oszustwo bo po co płacę za coś co jest bezużyteczne samo w sobie?
I jak tu nie bawić się w Piratów skoro takie jajca robią. Ale Ubi się nieźle postarało bo nawet na Torrent-ach gra nie chodzi bo nie mają Cracka ludzie więc wszyscy bluzgają a serwery Ubi podobno padły z natłoku i teraz wszystko się pomieszało niezła zadyma.

Spukologist
27-03-2010, 15:50
Chcę z kumplem na spółę kupić AC2, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Czy w AC2 jest kilka "miejsc" na zapis gry? Chodzi mi o to czy możemy oddzielnie prowadzić rozgrywkę.

Sam Fisher
27-03-2010, 16:30
Chcę z kumplem na spółę kupić AC2, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Czy w AC2 jest kilka "miejsc" na zapis gry? Chodzi mi o to czy możemy oddzielnie prowadzić rozgrywkę.
Z tego co wiem to są 3 "sloty" na zapisane rozgrywki.

Hetman
27-03-2010, 17:45
Dostaliście email z kodem na dodatkową zawartość :?: Bo ja patrze na skrzyneczkę a tu kodzik z życzeniami milej zabawy od ubisoft :shock:

Aquila
27-03-2010, 20:03
podobno chłopaki z Razora sobie juz poradzili ;)

Hetman
27-03-2010, 22:17
podobno chłopaki z Razora sobie juz poradzili ;)

Nie no mówię serio ->

Dear Vatherland

Following the recent temporary game server outages which may have caused disruption to some Assassin's Creed 2 players on PC only, we would like to reward your patience if you have experienced any problems by offerring you some additional content – previously only available with special editions – see below for details.


XXX kodu nie podam ^^ :mrgreen:

WHAT YOU GET:
Palazzo Medici
Save Lorenzo de Medici as he is held captured by the templars in his own house, riddled with many secret passages.
Once unlocked, enter the Secret Location from the Ground Floor of the Palazzo Medici in Firenze, go through the Passage on the bottom right to the “courtyard of the mules”.

Santa Maria dei Frari
Explore the Venetian church and perfect your free-running skills by making your way through a risky course.
Once unlocked go to the Santa Maria Dei Frari church in Venezia, then find and enter the secret entrance located in the middle of the bell tower.

Arsenal Shipyard
Enter the shipyard in Venice and kill the guards in a stealthy way without them noticing you. Chase down the guard before he warns the others of your presence.
Once unlocked you can enter the Arsenal Shipyard in Venezia via a manhole outside the Shipyard.


We hope you continue to enjoy Assassin's Creed 2 and your new free content.


Best Regards,


The Ubisoft Team

Ronin
01-04-2010, 20:46
W sumie to przełom w walce z piractwem bo do gry wymagane jest praktycznie stałe podłączenie do neta. Ale z drugiej strony bez neta sobie nie pogramy wcale więc nie wiem czy przy okazji nie wylano przysłowiowego dziecka z kąpielą. :?

Hetman
02-04-2010, 15:29
W sumie to przełom w walce z piractwem bo do gry wymagane jest praktycznie stałe podłączenie do neta. Ale z drugiej strony bez neta sobie nie pogramy wcale więc nie wiem czy przy okazji nie wylano przysłowiowego dziecka z kąpielą. :?

Z tego co mi wiadomo to liczba spiraconych gier drastycznie spadła. Po drugie aby zagrać na piracie trzeba się niezwykle pomęczyć aby zainstalować oraz dochodzi do tego, że nie wszystkie RiPy działają. Firma Ubisoft opublikowała dane, że w stosunku do AC 1 liczba piratów spadła a liczba zakupionych oryginałów wzrosła.

Zastanówmy się jaki system zabezpieczenia sprawdziłby się lepiej niż ten hmm, żaden nawet steama spiracono :) dlatego zabezpieczenie Ubisoftu jest bardzo skuteczne, tylko że spaprali sprawę serwerów - nie przygotowali się na taki boom AC 2.

Ronin
02-04-2010, 15:56
No to prawda. Poza tym jednak gdy nie mamy neta to sobie nie pogramy co w moim odczuciu jest nadużyciem bo w końcu kupuję orginalny produkt i chciałby zagrać sobie w go kiedy chce i gdzie chce np u kumpla który neta aktualnie nie posiada a takiej opcji już niestety nie ma. Więc owszem z jednej strony można wprowadzać gry sieciowe ale z drugie to faktycznie bez sensu wydawać je na DVD czy innych nośnikach bo to tylko strata kasy na płytę którą można co najwyżej się pochwalić że się ją ma na półce i tyle bo bez neta jest bezużyteczna.

PS. A co do Steam-a owszem spiracono Empire ale mimo najlepszych chęci gra w pirata była namiastką orginału mnie nawet te piraty nie odpalały( przez co nie mogłem sprawdzić czy warto ten tytuł kupić) o grze nie mówiąc więc od razu kupiłem orginała a potem tego żałowałem bo gra okazała się poniżej poziomu który miała w powszechnej opinii posiadać.

Aquila
02-04-2010, 20:16
Zjepali sprawę.To zabezpieczenie jest przegięciem, kupiłbym oryginała i miałbym spokój, a tak będę musiał się męczyć z tym dziadostwem.

Chociaż nie wiem czy Assasin`s jest warty chociażby 40 zł. Miałem mieszane uczucia po 1. Ktoś może wypowiedzieć się czy warto ?

Kupiłbym gdybym wiedział, że nie będę musiał tworzyć konta itp, jak w steam. Mimo wszystko jest spokój ? tzn. instaluję, odpalam i gram.

ps: PS3 też miał być nie do przerobienia. Wszystko złamią.

Ronin
03-04-2010, 19:19
Zjepali sprawę.To zabezpieczenie jest przegięciem, kupiłbym oryginała i miałbym spokój, a tak będę musiał się męczyć z tym dziadostwem.

Chociaż nie wiem czy Assasin`s jest warty chociażby 40 zł. Miałem mieszane uczucia po 1. Ktoś może wypowiedzieć się czy warto ?

Kupiłbym gdybym wiedział, że nie będę musiał tworzyć konta itp, jak w steam. Mimo wszystko jest spokój ? tzn. instaluję, odpalam i gram.

ps: PS3 też miał być nie do przerobienia. Wszystko złamią.

Podobno złamią ale najwcześniej na jesieni. Takie słuchy chodzą. Ale pewności nie ma ludzie nie czekają i kupują orginały ale czy warto sam nie mam jeszcze dwójki jedynka była ok ale mam mieszane uczucia bo jak mówiłem nie lubię jak mnie producent do czegoś zmusza a tutaj Ubi ewidentnie wymusza na userach aby miało stałe podłączonego neta. :?

Hetman
03-04-2010, 23:57
Ubi nie dysponuje tak wielką kasą na produkcje, tak więc im więcej piratów tym droższa i bardziej pokręcona zabezpieczeniami gra, kupując/ściągając pirata sami nakręcacie spiralę swojego niezadowolenia, gdyby Ubi miała pewność, że 80% - 90% graczy kupi oryginał to byśmy mieli tak jak w AC1. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że stworzenie takiej gry zajęło ekipie kilkanaście miesięcy bez większych imprez, wypoczynków itd. Moim zdaniem to chamstwo piracić daną grę bo trzeba się rejestrować i mieć neta - jak nie masz neta to nie kupuj, najwyżej idź do kumpla i pograj u niego w oryginała ;)

Niedługo jeśli piractwo nadal będzie się rozrastać firmy będą chciały pieniędzy przed rozpoczęciem prac jakiejkolwiek gry bo zadadzą sobie pytanie - czy będzie się nam to opłacało jak wpłaciło 100.000 graczy a zapewne 900.000 spiraci tą grę :?:

Ronin
04-04-2010, 22:05
Ubi nie dysponuje tak wielką kasą na produkcje, tak więc im więcej piratów tym droższa i bardziej pokręcona zabezpieczeniami gra, kupując/ściągając pirata sami nakręcacie spiralę swojego niezadowolenia, gdyby Ubi miała pewność, że 80% - 90% graczy kupi oryginał to byśmy mieli tak jak w AC1. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że stworzenie takiej gry zajęło ekipie kilkanaście miesięcy bez większych imprez, wypoczynków itd. Moim zdaniem to chamstwo piracić daną grę bo trzeba się rejestrować i mieć neta - jak nie masz neta to nie kupuj, najwyżej idź do kumpla i pograj u niego w oryginała ;)

Niedługo jeśli piractwo nadal będzie się rozrastać firmy będą chciały pieniędzy przed rozpoczęciem prac jakiejkolwiek gry bo zadadzą sobie pytanie - czy będzie się nam to opłacało jak wpłaciło 100.000 graczy a zapewne 900.000 spiraci tą grę :?:


Hetman nie przesadzajmy z tymi piratami. Po pierwsze i najważniejsze gra powinna służyć graczom a nie gracz wielkim korporacjom. To że ktoś nie ma neta albo ma ale słabego to nie znaczy że zaraz musi być piratem. Owszem piractwo to plaga obecnie jednak ta działalność sama powoli zanika ponieważ duże centra handlowo usługowe robią takie promocje że kupienie pirata często mija się z celem bo nic się na tym nie oszczędza a to mimo wszystko główny czynnik piractwa bo ludzie nie piracą czegoś co mogą sobie kupić w rozsądnej cenie a z tym jest nadal na naszym rynku raczej słabo choć w ostatnim okresie coś drgnęło na lepsze.

Po za tym jest jeszcze taka kwestia sztucznego nabijania cen. Jeżeli za grę możemy zapłacić za granicą 1/4 bądź nawet 1/2 tego co w kraju bo takie są marże narzucane że w Niemczech czy w GB gry kosztują mniej więcej o połowę mniej niż w Polsce kraju umówmy się o znacznie niższej stopie życiowej mieszkańców i zarobkach co rozumie się samo przez się to o czym my tu w ogóle mówimy. Póki nie będzie pewnej równowagi w tym obszarze i nie będzie większej konkurencji a nie jak jest obecnie zmów wielkich producentów które prowadzą do zmów cenowych i sztucznego zawyżania cen to nie będzie też końca piractwa.

Nie pochwalam tego oczywiście ale też potrafię piratów zrozumieć bo sam przeżyłem szok grając jeszcze parę lat temu na konsoli PlayStation gra kupiona w Polskim sklepie kosztowała średnio między 150-300 złotych a gra w GB kosztowała między 50-90 funtów i rzadko naprawdę były gry droższe. Więc nie ma się co dziwić że ludzie wolą iść na bazar i zapłacić 30-50 złotych.
Gdyby taki Anglik musiał zapłacić w swojej walucie tyle co Polak płaci w swojej czyli 150-300 funtów za jedną grę to daję sobie wszystko obciąć że też by Piractwo u nich kwitło tak jak kwitnie w krajach Europy Środkowo- Wschodzniej. A umówmy się taki Anglik zarabia w swojej walucie też ok 1000 -1500 funtów miesięcznie średnio więc na pewno nie było by go stać na gry w takiej cenie w jakiej są one oferowane w naszym kraju, gdyby załóżmy zaczął zarabiać w Polsce i nagle musiałby wydać nie 50-90 złotych jak to wydaje max u siebie w funtach a 150-300 złotych przy pensji 1000-1500 złotych miesięcznie ;)

Aquila
04-04-2010, 22:12
- jak nie masz neta to nie kupuj, najwyżej idź do kumpla i pograj u niego w oryginała ;) Nie no jak by mi tak wyjechali panowie z Ubi, to jeszcze jutro byłbym na Bema. Kiedyś można było popykać bez neta, teraz zresztą też w większość gier. A tu może się okazać, że gracze bez internetu będą tymi gorszymi. A piractwo i tak nie zniknie.

Ronin
04-04-2010, 22:16
No jest to rodzaj moim zdaniem oczywistej dyskryminacji ale Hetman tego nie dostrzega a szkoda...

MateuszKL
04-04-2010, 23:06
O matko - to jest ich gra i ich sprawa.

voitek
05-04-2010, 01:38
Hetman nie przesadzajmy z tymi piratami. Po pierwsze i najważniejsze gra powinna służyć graczom a nie gracz wielkim korporacjom.

Bueheheh, to jest wlasnie, moim zdaniem, jeden z wiekszych internetowych mitow ;) To firmy tworza gry. A po co ludzie zakladaja firmy oferujace rozne produkty czy uslugi? Zeby zarobic.

Poza tym, powiedzcie mi, kto w dzisiejszych czasach nie ma internetu? Niewielu. Tym bardziej nie zaslaniajcie mi sie tutaj polskim, czy ogolnie srodkowoeuropejskim rynkiem. Liczy sie Zachodnia Europa. Nie twierdze, ze w naszym rejonie nie ma wielu uczciwych graczy, sam staram sie do takich nalezec :), ale taka jest prawda i nie ma co tutaj narzekac. Ubisoft, jako firma starajaca sie zarobic, po prostu musi sie zabezpieczyc i trzeba przyznac, dobrze im to wyszlo :)


A umówmy się taki Anglik zarabia w swojej walucie też ok 1000 -1500 funtów miesięcznie średnio więc na pewno nie było by go stać na gry w takiej cenie w jakiej są one oferowane w naszym kraju, gdyby załóżmy zaczął zarabiać w Polsce i nagle musiałby wydać nie 50-90 złotych jak to wydaje max u siebie w funtach a 150-300 złotych przy pensji 1000-1500 złotych miesięcznie ;)


Co prawda tego tego typu towary sa tansze niz u nas, ale spojrz na ceny produktow "codziennego uzytku" na zachodzie, we Francji Snikers kosztowal ok. 2 euro

Hetman
05-04-2010, 11:25
A umówmy się taki Anglik zarabia w swojej walucie też ok 1000 -1500 funtów miesięcznie średnio więc na pewno nie było by go stać na gry w takiej cenie w jakiej są one oferowane w naszym kraju, gdyby załóżmy zaczął zarabiać w Polsce i nagle musiałby wydać nie 50-90 złotych jak to wydaje max u siebie w funtach a 150-300 złotych przy pensji 1000-1500 złotych miesięcznie ;)

Ja swego czasu zarabiałem 600 - 700 zł miesięcznie w czasie studiów i jakoś mi zawsze starczyło na dwa dobre tytuły a i na piwkowanie mi starczyło również :lol: powiem Ci tak 700 zł dostawałem od ojca ja zarobiłem te max 700 wychodziło mi 1400 na cały miesiąc z tego płace 500 zł na mieszkanie (mieszkam sam :) ) na potrzeby żywieniowe mam 500 zł a 400 na co mi się podoba z resztą wydaje tą nadwyżkę na gierki. Ostatnio chyba rok temu w grudniu wydałem coś koło 350 zł na Fallout 3, TR Underworld i GTA IV i jakoś nie umarłem z głodu z braku piwka itd. Bo jak napisał Wojtek wyżycie w Polsce jest bardzo tanie - tylko trzeba iść do pracy :lol: co innego jak zakładasz rodzinkę wtedy mogę Ci przyznać rację.

Żadnym wytłumaczeniem jest, że trzeba być podłączonym do neta bo jak każdy wie awaria jest naprawiona odrazu lub w ciągu dnia a i ceny za internet są niskie ja za 4 mb/s na chacie płace 50 zł i zawsze jest podłączony, tak więc nie widzę sensu lamentowania jak odpalamy kompa to zawsze jest on włączony. Poczekać 5 sek na weryfikacje płyty też możecie ;)

Gaius Julius
06-04-2010, 14:13
od razu mówię NIE SPOILEROWAĆ MI TU...bo sam chcę poznać fabułe :D
ale do rzeczy Jak wrażenia z gry? Czy warta swojej ceny? Ostatnio przymierzam się do kupna tej giery, tyle ,że mam problem a mianowicie matura na karku :? i nie wiem czy kupować bo się boję, że mnie totalnie wciągnie i obudzę się z ręką w nocniku dzień przed maturą :o

Hetman
06-04-2010, 15:20
od razu mówię NIE SPOILEROWAĆ MI TU...bo sam chcę poznać fabułe :D
ale do rzeczy Jak wrażenia z gry? Czy warta swojej ceny? Ostatnio przymierzam się do kupna tej giery, tyle ,że mam problem a mianowicie matura na karku :? i nie wiem czy kupować bo się boję, że mnie totalnie wciągnie i obudzę się z ręką w nocniku dzień przed maturą :o

Gra na 3 dni, nie wciąga, ale gra się zaje... bardzo fajnie. Stosunek ceny do jakości/zabawowości - bardzo dobry.

NiePamiętam
06-04-2010, 17:57
Gra jest do niczego grałem i wiem to

Ronin
06-04-2010, 19:12
Z tego co oglądałem w necie to AC2 graficznie nie odbiega od jedynki mamy tylko kilka nowych opcji i parę bajerów jak pływanie czy wynajmowanie pomocników. Ogólnie jak ktoś lubi jedynkę to i 2 będzie zadowolony. Ja narazie się wstrzymuję od kupna bo czeka mnie upgrade lekki grafy w niedalekiej przyszłości więc każdy grosz na wagę złota hehe. ;)

Gaius Julius
06-04-2010, 20:35
ok dzięki za opd. w każdym razie ja również przymierzam się do upgrade'owania piecyka ;)
z tym, że nie długo idę do roboty więc myślę, że te paredzieścia złociszy chyba mi nie zrobi wielkiej różnicy

reedeye
09-04-2010, 08:07
od razu mówię NIE SPOILEROWAĆ MI TU...bo sam chcę poznać fabułe :D
ale do rzeczy Jak wrażenia z gry? Czy warta swojej ceny? Ostatnio przymierzam się do kupna tej giery, tyle ,że mam problem a mianowicie matura na karku :? i nie wiem czy kupować bo się boję, że mnie totalnie wciągnie i obudzę się z ręką w nocniku dzień przed maturą :o

Gra na 3 dni, nie wciąga, ale gra się zaje... bardzo fajnie. Stosunek ceny do jakości/zabawowości - bardzo dobry.

Nie zgadzam się, gra wciąga i to mocno. Mnie najbardziej przyciągnęły te fragmenty 'prawdy', im bliżej końca byłem tym bardziej chciałem zobaczyć całość:P A i te ostatnie łamigłówki nie były już takie banalne (szczególnie jak się grało o 3AM:P)
Ale jak zawsze, odczucia są subiektywne.

Jeśli chodzi o zabezpieczenie, to nie miałem z nim ani razu problemu i moim zdaniem to jest krok naprzód, nie trzeba mieć płyty w napędzie, autopatchowanie, zapisywanie savów na serwerze.. minusów nie widzę:P

Ronin
09-04-2010, 22:26
Jeśli chodzi o zabezpieczenie, to nie miałem z nim ani razu problemu i moim zdaniem to jest krok naprzód, nie trzeba mieć płyty w napędzie, autopatchowanie, zapisywanie savów na serwerze.. minusów nie widzę:P


Brak neta jest największym minusem bo niestety w Polsce nie mamy tak rozpowszechnionej sieci WWW jak na Zachodzie nadal neta ma tylko niewiele ponad 50 % Polaków i wypuszczanie gier sieciowych w takim przypadku powoduje dyskryminację ludzi którzy do neta mają połączenie czasowe bądź żadne.

Przy grze za którą płaci się też nie małe pieniądze jak na Polskie warunki uważam że jest to duży minus ;)

Izrafel
09-04-2010, 22:47
Mozna grac na x360. Tam nie ma takich zabezpieczen. Oczywiscie, to zasluga duzo nizszej skali piractwa w porownaniu do PC. :]

Szkoda, ze znowu uczciwi ludzie tylko traca na piratach, ktorzy juz jakis czas temu znalezli sposob, zeby to wszystko ominac.

Hetman
10-04-2010, 02:25
Nie zgadzam się, gra wciąga i to mocno. Mnie najbardziej przyciągnęły te fragmenty 'prawdy', im bliżej końca byłem tym bardziej chciałem zobaczyć całość:P A i te ostatnie łamigłówki nie były już takie banalne (szczególnie jak się grało o 3AM:P)
Ale jak zawsze, odczucia są subiektywne.


Jak wszystko przeszedłem to mnie nie wciągnęła na drugi raz tak jak AC1, ale oczywiście uważam tą gierkę za chicior ;)

Tak samo jak ty Prawda był dla mnie najbardziej ekscytująca a te zagadki czasami mnie naprawdę demolowały ^^

Tur
13-04-2010, 15:34
Mozna grac na x360. Tam nie ma takich zabezpieczen. Oczywiscie, to zasluga duzo nizszej skali piractwa w porownaniu do PC. :]

Szkoda, ze znowu uczciwi ludzie tylko traca na piratach, ktorzy juz jakis czas temu znalezli sposob, zeby to wszystko ominac.

LOL - to powiedź mi jeszcze dlaczego gra na konsoli o MNIEJSZEJ skali piractwa jest droższa od wersji pc o WIĘKSZEJ skali piractwa ??? Bo dla mnie to niewykonalne działanie logiczne.
Mało tego, grę na konsolę o wiele lepiej zrobić - jedna platforma sprzętowa kto kiedykolwiek programował coś związanego z grafiką pod DX na pc wie że to nie do przecenienia...To tyle w temacie piracta i gównianego tłumaczenia chęci uwale** uczciwych graczy. Żeby "spiracić" grę na konsolę wystarczy ja przegrać i zmienić bios w czytniku konsoli.

Ja również gram na x360 gra naprawdę robi niesamowite wrażenie.

Aquila
13-04-2010, 20:22
Ubi nie dał rady hackerom. ;)

Tur
14-04-2010, 15:29
Ubi nie dał rady hackerom. ;)

Każde zabezpieczenie można obejść, naprawdę ciężko jest przy zabezpieczeniach sprzętowych. Było już tyle systemów i każdy padł , na którymś forum o konsolach przeczytałem nawet że udało się złamać ps3. Tylko że w tym wypadku nie opłaca się "skórka za wyprawkę".

Krzyzak
20-07-2010, 14:08
Pograłem, popatrzyłem, zobaczyłem :D I jestem pod wrażeniem . "Jedynka" naprawdę bardzo mi się podobała ale ze względu na wymagania sprzętowe miałem wątpliwości czy zakupić AC2 . Ale koniec końców zdecydowałem się i kupiłem no i jak napisałem nie zawiodłem się ;) Gra jest naprawdę bardzo dobra, nawet na wysokich ustawieniach u mnie śmiga aż miło. Z ciekawości zobaczyłem jak jest na niższych detalach i również jestem zachwycony. Grafika bardzo dobra, mimo że piszecie , że bardzo podobna do tej z AC1 to i tak tutaj w tych czasach wygląda lepiej ;) Dużo misji jeszcze nie przeszedłem z powodu popsutego kompa ( :D ) ale na pewno pierwszą grą jaką włączę po naprawie będzie Assasin. Fabuła naprawdę z najwyższej półki przez co gra jest jeszcze bardziej wciągająca. Ale podejrzewam, że i bez tego grało by się ciekawie . Fajne przerywniki filmowe i ogólnie :P Z zakupu jestem bardzo zadowolony, mimo że grę kupiłem właściwie przy okazji, ponieważ miałem trochę kasy ale nie zamierzałem wydać jej na tą grę ( na coś z zupełnie innej kategorii :D ). Nie żałuję tego i polecam wszystkim graczom :D

P.S Fajny jest ten początkowy moment z poruszaniem się jako niemowlę ( w rękach ojca :D ). Mi sprawiło to wiele frajdy i spoko pomysł na zapoznanie się z podstawowym sterowaniem ;)

Mefisto7
03-04-2011, 20:47
Ja nie chcę się rozpisywać w tym momencie, ale nie wiem czemu tak piejecie z zachwytu na temat AC2. Ta część jest nawet łatwiejsza od jedynki, którą to łatwość było dość trudno przeskoczyć. Generalnie... Nie zginąłem ani razu, przeciwnicy są dalej debilami, a nawet skacząc z wysokiego budynku - specjalnej szkody sobie się nie czynimy.

Kobrax
31-01-2014, 23:24
Zakupiłem sobie dziś ten pakiet za 140zł z 5 częściami AC. Na razie zacząłem w jedynkę pykać ale już mi się podoba i nie mogę się doczekać aż ją przejdę i zacznę dwójkę.