PDA

Zobacz pełną wersję : problem z multiplayer



KrzyQ
08-12-2009, 15:55
Witam prosze o pomoc w pewnym problemie niby wszystko jest ok ale gdy chce pograć z innym graczem przez internet lista bitew jest pusta mam wersje 1.50 a z tego co wiem jest to najnowsza wersja i od razu mówie że mam oryginał.Nie wiem w czym tkwi problem licze na waszą pomoc.Z góry dziękuje

KrzyQ
10-12-2009, 18:11
No cóż nikt nie odpowiedział wiec napisze to tak wygląda na to że mam starą wersje bo czasem pojawi się jedna bitwa ale czy to możliwe że jakiś patch mnie minął skoro mam wersje 1.50?

Dąbrowski
12-12-2009, 15:42
Być może wystąpiły błędy z pobraniem tego patcha, pomóc Ci może:
Steam -> Gry -> Empire Total War -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Sprawdź integralność cache gry
Gdybyś miał inną wersję gry to widziałbyś serwy tylko, że na czerwono.

voitek
12-12-2009, 22:24
Wejdz w Plik-Ustawienia-Elementy pobrane-Region pobierania i ustaw na Polske albo Europe Centralna

Pitas1
17-12-2009, 10:03
Witam!
Gram z kolegą w kampanie dualplayer. Wszystko idzie ok, ale w pewnym momencie przy wejściu do bitwy pokazuje się komunikat DESYNCHRONIZACJA GRY, WYJŚCIE.
NIestety nie ma innej opcji jak kliknąc ok i wtedy wychodzimy z gry. Oboje mamy grę zainstalowaną przez steam i wersje 1.50, aktualizacje automatyczne. NIe wiem co się dzieje?

Gteam_tomek
17-12-2009, 11:05
To proste, to jest wersja do testowania, nikt nie daje gwarancji, że zapewni bezproblemowy start i rozgrywkę. Pojawił się błąd i z tym muszą się zmierzyć programiści z CA.

Demon
18-12-2009, 14:54
Pamiętam jak był czas (wakacje chyba) kiedy prawie każdą grę wywalało, desynchronizacja gry. Ale teraz nie ma problemów z multi a tym bardziej z kampanią. :lol: