PDA

Zobacz pełną wersję : KOlejka



Wielki Mistrz Malborka
26-05-2015, 15:30
Dawaj Domen tego save'a i jedziemy

Remix
26-05-2015, 17:41
dowoj dowoj synu

Wojtascythe
27-05-2015, 21:56
Jest sprawa ważna co do KO z Legvvanem, nim się nie skontaktuje ze mną, TUFFem lub Ashganem to proszę chwilę zastopować z KOlejką. W sumie to i tak bez różnicy, bo KOlejka się nie ruszy praktycznie póki się nie odezwie. Najmocniej przepraszam za komplikacje :(

Wielki Mistrz Malborka
28-05-2015, 01:14
Jak jest jakaś sprawa z Legvanem to załatw ją przeze mnie. Mam z nim kontakt telefoniczny, tylko powiedz o co chodzi, chyba, że jest to jakaś tajemnica.

Wojtascythe
28-05-2015, 14:55
Ashgan do ciebie napisał :)

Wielki Mistrz Malborka
30-05-2015, 01:31
Da odpowiedź w niedzielę

Ashgan
01-06-2015, 11:56
Legvan był odpowiedzi nie ma, więc rozumiem że nie wyraża zgody ?

Wojtascythe
01-06-2015, 18:22
Może nie ogarnął w ogóle Ameryk? Bo ambasady też nie założył.

RadekGames
01-06-2015, 18:53
A może nie chce grać?Trzeba się z nim skontaktować ,ale nie spinać się na czas wykonywania tury. Niech każdy robi tyle ile musi.

tuff_gru
01-06-2015, 19:53
Mysle ze bedzie chcial grac, bo jego widzom KO sie podoba :)

Wojtascythe
02-06-2015, 08:28
WMM musi to załatwić bo jako jedyny ma do niego telefon. Na Steam raczej mi nie odpowie prędko

tuff_gru
03-06-2015, 08:26
Może napiszmy mu komantarz-wiadomosc pod najnowszym filmem jaki wrzuci u siebie na kanale to wtedy pewnie odczyta :)

Wielki Mistrz Malborka
03-06-2015, 15:14
No już załatwiałem to na telefon i wtedy powiedział, że da odpowiedź w niedzielę bo go w domu nie ma. Może zwyczajnie zapomniał. Generalnie ma bardzo mało czasu i wahał się przed dołączeniem do tej KO.
Uznajmy może że się nie zgadza i zacznijmy wreszcie. Idę ogarniać plik startowy dla Remixa.

tuff_gru
05-06-2015, 18:26
Troche moim zdaniem bez sensu uznawac ze sie nie zgadza...

Wojtascythe
05-06-2015, 19:29
Jestem za TUFFem, chęć szybszego rozpoczęcia kampanii nie ma nic tu do rzeczy, bo nawet jeśli zaczniemy bez odpowiedzi Legvana to i tak czy owak będziemy na niego czekać gdy dojdzie do jego kolejki. Nawet nie założył swojej ambasady. Zaczekajmy aż da oznaki życia i na jego odpowiedź czy będzie grał Aztekami czy Majami. A jaka frakcja jest wcześniej w kolejce? Majowie czy Aztekowie?

Ashgan
05-06-2015, 21:26
Kolejność :
Hiszpania, Aztekowie, Majowie, Tlaxcalanie, Tarascanie, Chichimecowie i Komanczowie (czy Komancze ;D)

Wielki Mistrz Malborka
05-06-2015, 22:42
Dużej różnicy nie ma. I ostatni to Apacze ;)

Wojtascythe
05-06-2015, 22:50
Tak czy owak z grą musimy praktycznie zaczekać na Legvana (domyślnie jest drugi), bo i tak jak zaczniemy wcześniej to tylko Remix ruszy turę. Więc nie zaszkodzi zaczekać na jego odpowiedź w sprawie rotacji frakcjami.

Remix
05-06-2015, 23:14
no lepiej zaczekać bo ture to wiadomo zrobie szybko ;D

Ashgan
06-06-2015, 12:35
Dużej różnicy nie ma. I ostatni to Apacze ;)

Fakt :D WMM czujny jak grzechotnik :)

Wielki Mistrz Malborka
06-06-2015, 16:56
Grzechotniki należą do rodziny żmijowatych

tuff_gru
06-06-2015, 17:13
To czekamy

BTW tak sobie mysle...
Z całym szcunkiem dla legvana (nie to żebym miał jakiś problem - jak najbardzej rozumiem że jest zajęty) ale skoro zastanawiał sie nad wzięciem udziału w kampanii i tyle czasu nie mozemy sie z nim skontaktowac to może jednak warto by pomyslec nad kimś innym na jego miejsce...
Nie chce zeby to zabrzmialo tak jakbym chcial go wykopac... Jak juz mi sie udalo z nim pogadac to wszystko bylo ok - sympatyczny gosciu i rozmowa byla wporzo :), ale w amerykach ma jedna z wazniejszych frakcjii...

Tak luźno o tym myśle a wy co na to?

Wojtascythe
06-06-2015, 17:43
W takiej sytuacji Ashgan z marszu by wziął Azteków, a do Majów na pewno się ktoś znajdzie. Marvolo raczej odpada, z tego co wiem, tak? Może się uda namówić jakiegoś większego youtubera, jakieś propozycje prócz Ragnaroka? :D

Wielki Mistrz Malborka
06-06-2015, 20:30
Jak mówiłem już wcześniej znalazłem chętnego do następnej kampanii. Pogadam z nim jak się pojawi ew. zadzwonię i zapytam się. Chyba, że jakimś cudem Ragnara ściągniecie ;)

Wojtascythe
06-06-2015, 21:25
Mogę do niego napisać, ale wątpię by dał odpowiedź twierdzącą.
EDIT: Ale o czym my w ogóle gadamy, nie wykopujmy Legvana tak po chamsku. Raz że się też nie opyla bo to najpopularniejszy z nas tutaj youtuber, dwa to po prostu wredne. zaczekajmy na jakąś odpowiedź od niego. Oczywiście, jeśli będzie tak jak z Marvolo, to napiszę do ragnara i się go spytam, choć wątpię by się zgodził. Są też wtedy inni kandydaci np. Strategos lub ten przyjaciel WMM. Chodzi mi jednak o to by się wstrzymać przed tak niemiłym zagraniem wobec Legvana, przynajmniej jakiś czas :)

Wielki Mistrz Malborka
06-06-2015, 22:28
Co do Ragnara też bym się wstrzymał. Już raz się nie zgodził bo uważał, że to nie wypali. Pociągnijmy Krzyżaków do końca, zacznijmy tą i wtedy możemy z nim gadać.

Wojtascythe
06-06-2015, 23:19
A i tak szanse są takie se, nie jest człowiekiem, którego by interesowały takie akcje.

tuff_gru
07-06-2015, 21:15
Oczywiscie nie chodzi mi o wykopanie Legvana bez jego wiedzy, tylko złozenie mu propozycji zeby faktycznie przemyslal branie udzialu w tej kampanii... skoro tak czezko sie z nim skontaktowac to moze jednak sam tez stwierdzi ze niema sensu...
Ile juz czekamy na odpowiedz od niego?

Wojtascythe
12-06-2015, 18:07
Jeśli zrobi turę do Teutonic, a nie odezwie się nawet w kwestii Ameryk, to myślę, że będzie trzeba kogoś poszukać w zastępstwie.

tuff_gru
14-06-2015, 21:20
Jeśli zrobi turę do Teutonic, a nie odezwie się nawet w kwestii Ameryk, to myślę, że będzie trzeba kogoś poszukać w zastępstwie.

Chyba tak się stało... Skomentował też móją wiadomość na steamie w której podrzuciłem mi filmik, natomiast nie odniósł się w ogóle do propozycji z ameryk,
wiec bywa na steamie i jak widać u nas na forum, ale chyba ma jakis filtr na słowa "Ameryka" "Kampania" "Majowie" "Aztekowie" "Zamiana" :)

tuff_gru
15-06-2015, 11:16
Jeeezzuuuuuu, ile bedziemy czekać....

Remix
15-06-2015, 11:58
trzeba wkońcu ruszyć z tym, bo jak tak dalej pójdzie to zapomnimy o KO i odechce nam się grać ;/

tuff_gru
15-06-2015, 12:50
Wyznaczmy terminy na odzew legvana i na start kampanii
Proponuje odzew legvana do srody 17.06 i znalezenie ewentulanego nowego gracza do piatku 19.06 i start na przyklad w sobote.

Remix
15-06-2015, 14:24
mi pasuje

Wojtascythe
15-06-2015, 19:13
Szczerze mówiąc wcześniej mówiłem o takim terminie. :P Nie to ze czepiam się pomysłu TUFFa, albo chcę wywalić Legvana. Ale jeśli do zrobienia swojej tury z Teutonic i wejścia na forum nie podjął w ogóle żadnego odzewu w kwestii Ameryk, to nie zrobi tego też do środy. Możemy jednak poczekać do tego 17. ale po tym już apeluję by poszukać kogoś nowego.
Pozwolę sobie tu też zaznaczyć także, że szukamy kogoś do Majów, bo jeśli Aztekowie się zwalniają, to chciałbym zaproponować Ashgana na stanowisko Azteków, a poszukać kogoś nowego do Majów.

Wielki Mistrz Malborka
15-06-2015, 19:55
Legvan skorzystał z Majańskich plantacji marihuany i dostał zaników pamięci krótkotrwałej. Jako jego ambasador zaświadczam, że wybrał grę Majami bo bardzo przywiązał się do bogatych złóż naturalnych tego obszaru. Legvan jest gotowy do startu. Start kampanii może być jak tylko dostaniemy save'a od Domena. Pisałem mu już na PW chyba ze 3 razy i już mi mówił, że "jutro ogarnie". Zupełnie jak Temer, choć o wiele mniejszy kaliber.

Domen
15-06-2015, 22:09
Proponuje odzew legvana do srody 17.06 i znalezenie ewentulanego nowego gracza do piatku 19.06 i start na przyklad w sobote.

Legvan jest gotowy do startu.

Pisałem mu już na PW chyba ze 3 razy i już mi mówił, że "jutro ogarnie".

Owszem pisałem, że "jutro ogarnę", ale zaglądałem do tego tematu i widziałem, że jeszcze i tak nie mieliście kompletu graczy. ;)

Jutro ogarnę.

tuff_gru
15-06-2015, 23:37
Legvan skorzystał z Majańskich plantacji marihuany i dostał zaników pamięci krótkotrwałej. Jako jego ambasador zaświadczam, że wybrał grę Majami bo bardzo przywiązał się do bogatych złóż naturalnych tego obszaru. Legvan jest gotowy do startu. Start kampanii może być jak tylko dostaniemy save'a od Domena. Pisałem mu już na PW chyba ze 3 razy i już mi mówił, że "jutro ogarnie". Zupełnie jak Temer, choć o wiele mniejszy kaliber.

Kurcze, a to dla niego taki klopot wlezc do nas na forum i to samemu napisac?
Nie to zebym sie czepial, ale czuje ze znowu bedziesz za niego robil tury tak jak za Temera :)...

tuff_gru
17-06-2015, 11:07
Dobra zaczynamy?

tuff_gru
18-06-2015, 11:52
Mam prośbę. Czy możemy ustalić czy gramy "wkrecając się w klimat" czy robiąc sobie jaja tzn. Chodzi mi o to że jesli ustalimy ze gramy w klimacie to żeby nie było zmieniania nazwy miast, a jeśli robimy sobie jaja to jak kto chce...

Wojtascythe
18-06-2015, 13:21
Ja głosuję za klimatem.

tuff_gru
22-06-2015, 09:02
Gramy w to czy zaczynamy cos innego bo jakos temat umarł... Mielismy zacząc w piatek...

Remix
22-06-2015, 14:09
Myślę że Strategos godnie zastąpi Legvana. Jest aktywny i pali się do gry. Jeśli chodzi o Legvana to myślę że gdy załatwi swoję sprawy to będzie mógł już normalnie z nami grać, ale póki co to żeby ruszyć tą kampanię to musimy go kimś zastąpić i tu proponuje strategosa.

Wielki Mistrz Malborka
22-06-2015, 15:05
To nie czekamy na save'a startowego od Domena?

tuff_gru
22-06-2015, 15:14
To nie czekamy na save'a startowego od Domena?

A mozemy nie czekac? Tzn mozna zaczac bez tego sejva?

Wielki Mistrz Malborka
22-06-2015, 15:27
Można ale nie będziemy mieć dyplomatów w rogu mapy wtedy. Chyba, że sam ogarnę jak się ich robi i wtedy ich tam postawię. Co najwyżej wylądują na morzu :P

Myrtan
22-06-2015, 16:58
Wchodzę i zamieniam się z mistrzem na Chichimeków. ;)

Domen
22-06-2015, 17:14
Dyplomaci dodani ale jeszcze plik cfg muszę zrobić - WMM wstawisz swój plik cfg z Krzyżaków?

Takie same ustawienia dam, tylko pod Amerykę.

Domen
22-06-2015, 17:16
Wszystkich dyplomatów umieściłem na Kubie, koło Hawany. Dyplomata hiszpański jest w mieście.

=================================

Czy takie ustawienia w pliku cfg mogą być (pytanie do WMM): ??

[features]
mod = mods/americas
editor = true

[log]
to = logs/system.log.txt level = * error

[io]
file_first = true

[audio]
enable = 1
master_vol = 100
music_vol = 100
provider = Miles Fast 2D Positional Audio
sfx_vol = 100
speech_enable = 1
speech_vol = 100
sub_faction_accents = 1

[camera]
default_in_battle = rts
move = 44
restrict = 0
rotate = 15

[controls]
campaign_scroll_max_zoom = 30
campaign_scroll_min_zoom = 30
keyset = 0

[game]
advanced_stats_always = 0
advisor_verbosity = 0
ai_factions = skip
allusers = 1
auto_save = 1
blind_advisor = 0
campaign_map_game_speed = 50
campaign_map_speed_up = 0
campaign_num_time_play = 4078
chat_msg_duration = 10000
disable_arrow_markers = 0
disable_events = 0
english = 0
event_cutscenes = 1
fatigue = 1
first_time_play = 0
gamespy_save_passwrd = 1
label_characters = 0
label_settlements = 1
micromanage_all_settlements = 1
morale = 1
mute_advisor = 0
no_campaign_battle_time_limit = 1
pref_factions_played = 262275071
tutorial_battle_played = 1
tutorial_path = norman_prologue/battle_of_hastings
unit_size = huge
unlimited_men_on_battlefield = 1
use_quickchat = 1

[misc]
unlock_campaign = true

[multiplayer]
playable = true
hotseat_passwords = 1
hotseat_turns = true
hotseat_scroll = true
hotseat_autoresolve_battles = 1
hotseat_disable_console = 1
hotseat_disable_papal_elections = 1
hotseat_save_prefs = 1
hotseat_update_ai_camera = 1
hotseat_validate_diplomacy = 1
hotseat_validate_data = true
hotseat_allow_validation_failures = false

[hotseat]
passwords = 1
scroll = 1
turns = 1
autoresolve_battles = 1
disable_console = 1
disable_papal_elections = 1
save_prefs = 1
update_ai_camera = 1
validate_diplomacy = 1
validate_data = true
allow_validation_failures = false

[network]
use_ip =
use_port = 27750

[ui]
SA_cards = show
buttons = show
full_battle_HUD = 1
radar = show
show_tooltips = 1
unit_cards = show

[video]
anisotropic_level = 16
anti_alias_mode = normal
antialiasing = 8
assassination_movies = 1
autodetect = 0
battle_resolution = 1920 1080
bloom = 1
building_detail = high
campaign_resolution = 1920 1080
depth_shadows = 2
depth_shadows_resolution = 3
effect_quality = high
event_movies = 1
gamma = 146
grass_distance = 75
ground_buffers_per_node = 4
ground_cover_buffers_per_node = 4
infiltration_movies = 1
model_buffers_per_node = 4
no_background_fmv = 0
reflection = 1
sabotage_movies = 1
shader = 2
show_banners = 1
show_package_litter = 0
skip_mip_levels = 0
splashes = 1
sprite_buffers_per_node = 4
stencil_shadows = 1
subtitles = 0
terrain_quality = custom
texture_filtering = 2
unit_detail = high
vegetation = 1
vegetation_quality = high
vsync = 1
water_buffers_per_node = 4
widescreen = 1

Wielki Mistrz Malborka
22-06-2015, 17:16
http://speedy.sh/rRrfx/teutonic.preference.cfg

Domen
22-06-2015, 17:38
OK, gotowe! :) Sorry za poślizg czasowy (mieliście w sobotę zaczynać).

Domen
22-06-2015, 17:39
Nowy temat: http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?12112-Coolejka&p=353144#post353144

Domen
22-06-2015, 17:43
Proszę jeszcze o info, kto kim gra, to dodam do Kolejki informację i kolejność ruchów.

Wielki Mistrz Malborka
22-06-2015, 18:02
Mogą być takie ustawienia.
Hiszpania - Remiks
Aztekowie - Ashgan
Majowie - WMM
Apacze - Radek
Tarascanie - TUFF
Tlaxcalanie - Wojtascythe
Chichimekowie - Strategos

Nie pomyliłem się? Jechałem z pamięci. Pewnie któreś z plemion też źle napisałem ale mam nadzieję, że każdy wie, o które mi chodziło ;)

Domen
22-06-2015, 18:13
Dzięki. :) Nazwy OK, nie wiem czy kolejności nie pomyliłeś, ale chyba nie.

RadekGames
22-06-2015, 20:08
Chciałbym podziękować za kampanie,ale uważam coś takiego za totalny bezsens.wszystko co zostało zrobione zostało za przeproszeniem rozjebane.Losujmy frakcję huraaa i huj z tego bo i tak wszyscy się wymieniają. Gdzie tu sens? Widzowie robią między sobą spiny bo coś tam ktoś zrobił etc.Ile będzie takich rzeczy jeszcze? Cały sens przedstawienia tej gry na luzie odpadł. Nie na takie KO przystawałem więc zadowolę się tymi granymi poza nagrywaniem. Na moje miejsce zaproście choćby Kubusiowego. Nie chciałem wam psuć zabawy ale te spiny w komentarzach na forach i ostatecznie tworzenie jakiś grup działających ze sobą i handlujących frakcjami to nie założenie jakie były podczas pierwszego KO.

Pozdrawiam i dziękuję za pierwszą KO, mam nadzieję że znajdzie się ktoś na moje miejsce. Jeśli będziecie potzrebowali kogoś do kolejnego i powrócicie do poprzednich założeń to jestem wstanie choćby popatrzeć na to i zareklamować wśród moich widzów.Jeszcze raz dzięki między innymi Domenowi za trud jaki włożył w te kampanie i proszę nie traktujcie tego jako sarkazm. GL jeśli wam to odpowiada nie będę ingerował.

Wielki Mistrz Malborka
22-06-2015, 20:21
Dzięki. :) Nazwy OK, nie wiem czy kolejności nie pomyliłeś, ale chyba nie.
Kolejność pisałem losowo, jak kto mi się przypomniał. Jeśli trafiłem to mam niezłego farta albo fotograficzną pamięć.

Wojtascythe
22-06-2015, 20:21
Najważniejsza jest szczerość... WMM, ty pisałeś wcześniej że w razie czego kogoś masz, chodziło o Kubusia? :D Bo jeśli tak to przyda się ekspresowa wiadomość.

Wielki Mistrz Malborka
22-06-2015, 20:25
Miałem na myśli kogoś innego ale przez ten czas wiele się w jego życiu wydarzyło i na razie stracił ochotę. Wciąż jest jeszcze niepoinformowany Legvan. Co do wymiany frakcjami: Ja się z początku wymieniłem z Remiksem, bo po moim pierwszym losowaniu bardzo się ucieszył z Hiszpanii i na nią napalił i był zawiedziony, że w drugim jej nie dostał, a, że mi było całkowicie obojętne czym zagram to postanowiłem Remiksa ucieszyć. Natomiast z wymianą między Legvanem a Ashganem nie miałem nic wspólnego a Strategos zastępując Legvana wolał być na jakimś mniejszym państwie.

Wielki Mistrz Malborka
22-06-2015, 20:30
Ok, TerraMilitia się zgodził.

Domen
22-06-2015, 21:08
Radek przeczytaj moje PW i przemyśl jeszcze raz czy rezygnujesz czy grasz.

(PW wysłałem zanim tutaj zajrzałem, więc nie wiedziałem, że chcesz zrezygnować)

Swoją drogą - kto się z kim wymienił i jakimi frakcjami ??

Skoro było losowanie to chyba faktycznie nie powinniście się masowo wymieniać.

Proponuję co następuje:

Niech Radek nie rezygnuje, a TerraMilitia będzie w rezerwie za Legvana gdyby ten się nie zgłosił.


Strategos zastępując Legvana wolał być na jakimś mniejszym państwie.

Najmniejsi są od początku Tlaxcalanie, Chichimekowie mają jednak te kilka prowincji. ;)

RadekGames
22-06-2015, 21:22
Dziękuję że chcesz mnie tak zatrzymać,ale po mimo że Apacze są najlepsi to i tak nie zmienia to faktu ,że to nic nie zmienia.Naginają sobie prawa tłumacząc się że komuś chciał zrobić przyjemność.Kurczę ja chciałem zrobić przyjemność dziewczynie a wyszło dziecko ,a to nie to samo. Więcej zasad i honoru jest w innych grach ze starszymi (bardziej doświadczonymi) forumowiczami.

Wojtascythe
22-06-2015, 21:26
Domen, tyle że to Strategos wszedł za Legvana.
EDIT:
Przy czym myślę, że te rotacje nie są powodem do opuszczania KO, szczególnie że były załatwiane na wspólnym forum, przy zgodzie obu stron i wszystkich pozostałych graczy, którzy byli zainteresowani tym KO i obserwowali forum.

tuff_gru
23-06-2015, 13:58
Kolejność :
Hiszpania, Aztekowie, Majowie, Tlaxcalanie, Tarascanie, Chichimecowie i Apacze.

czy mozna to przyczepic na poczatek watku zeby bylo latwiej znalezc?

Myrtan
13-07-2015, 09:20
Niestety muszę zrezygnować z Ameryk bo nie mam tyle czasu oraz chęci ile myślałem, że będę miał. No cóż. Mimo to dzięki za zaproszenie.

Wojtascythe
14-07-2015, 08:53
Aha, rychło w czas. Coraz gorzej widzę tę serie :/

tuff_gru
14-07-2015, 10:02
No własnie... Szkoda że dopiero po tylu dniach sie zdecydowales...

Kogo bierzemy w zamian?
Moze Jakkro bedzie chcial zagrac?
https://www.youtube.com/channel/UCOJYq-TNtQon8e0vRqv_KcA

a jak nie to moze ten:
https://www.youtube.com/user/4oldschoolgamers/videos


Chyba ze macie kogos do polecenia...

Myrtan
14-07-2015, 10:33
Wybaczcie, że tak wyszło ale w zamian namówię tego youtubera by wziął udział za mnie. https://www.youtube.com/channel/UC_2YTS8BiR-a-A6Vm7Mw_2A/videos

EDIT: Tomkozord zgodził się.

Wielki Mistrz Malborka
14-07-2015, 18:14
Jak coś to zrobiłem listę ponad 40 YouTuberów, którzy byli aktywni w ostatnim czasie i mają na swoim kanale serię z medka. Więc jak coś to jest z czego czerpać ;) Ta lista się przyda kiedy będziemy robić WKO na podstawce.

Wojtascythe
14-07-2015, 18:36
Osobiście byłbym za 4oldschoolgamer. Ale to mój jeden głos, można by rzec :D

Remix
14-07-2015, 19:50
możesz ją udostępnić? Wiesz że właśnie podsyciłeś we mnie chęć na kolejne KO? ;D

Wielki Mistrz Malborka
14-07-2015, 22:31
Wojtas - Pozwólmy Strategosowi wyznaczyć swojego następcę na tronie, zwłaszcza, że koronacja już się odbyła.
Co do WKO na podstawce zacznę to ogarniać jak skończymy krzyżaków - jako organizator i koordynator mam już w głowie plan, który zaczniemy wprowadzać w życie gdy przyjdzie na to czas.

tuff_gru
15-07-2015, 09:10
- jako organizator i koordynator mam już w głowie plan, który zaczniemy wprowadzać w życie gdy przyjdzie na to czas.

aha, juz jakis szaher maher kombinujesz :)

Wielki Mistrz Malborka
15-07-2015, 11:04
Wiesz, że organizowanie eventów mam we krwi ;) Turnieje na orgu i w SUNTZU, Soboty z Napkiem czy waterloo, Piątki z Areną, KO-YT, nadchodząca rocznica SUNTZU i szlak Napoleona itd. itd.
I got this bro

Domen
15-07-2015, 23:51
Niestety muszę zrezygnować z Ameryk bo nie mam tyle czasu oraz chęci ile myślałem, że będę miał. No cóż. Mimo to dzięki za zaproszenie.

A próbowałeś chociaż odpalić save do swojej tury ?? Wygląda na to, że jest wadliwy. U mnie nie działa.

Natomiast save do tury Tuffa działa, więc to w jego turze coś się sknociło.

Wojtascythe
16-07-2015, 22:40
Niech będą to chociaż youtuberzy minimum 200 widzów, żeby było to KO youtuberów.

Myrtan
17-07-2015, 00:45
A za przeproszeniem youtuberzy bez 200 widzów to nie youtuberzy tylko plebs? Nie mogą mieć szansy na zabawę i nagrywanie kampanii online? Może jeszcze ja powinienem z krzyżaków zrezygnować bo moja liczba widzów wynosi całe 31? Czysty egoizm.

Wojtascythe
17-07-2015, 09:24
Sory, ale jak ta kampania ma być równorzędna między youtuberami, to muszą oni mieć podobne przebicie. Jak ja byłem na Twoim poziomie, strategos to nikt mi nie pomagał z większych youtuberów, bez wspólnych serii, bez poleceń, nic. Musiałem się dobić do 900 widzów za nim mnie zauważył Ragnarok (wspólna nasza seria dała mi tylko 100 widzów). Więc czy to jest egoizm? Nie, każdy youtuber, który teraz bierze w tym udział koniec z końcem musiał liczyć na samego siebie. Przy czym to nie jest tak na prawdę temat numer jeden, tu już bierzesz udział i nie mam nic przeciwko tobie. Chodzi o nowych uczestników. Seria póki co wypada słabo. I nie chodzi mi o to że przegrywam :D . Nie nie. Organizacyjnie wyszła nam klapa. Zapowiedzi nie było wspólnej. Intra nasze i miniatury są pod ostrą krytyką znajomych moich kanałów graficznych. Ktoś przeglądał analitykę? Fakt, KO daje dużo wyswietleń, ale większość z nich jest pusta (przynajmniej jak porównywałem ze swoimi odcinkami z solowych Total War). Nie mówiąc, że 17 łapek w dół z 20 których zacząłem magicznie dostawać od rozpoczęcie KO są pod filmami z KO. Przy czym ja tam pryszcz, Temer lub Radek jak patrzyłem mieli o wiele gorzej. Nie mówię już o wulgarnym hejcie gimbazy podpisującej się jako wielcy fani WMM, który musiałem blokować ( nie, nie mowa o strategosie i Temerze, zablokowany hejt był o wiele gorszy). Ale wszystko to też zrozumiem, sam brałem w tym udział i też przyczyniłem się w taki a nie w inny sposób do tej klapy. Ale najgorsze jest to, że odpadają youtuberzy. Marvolo, Temer, Radek, Legvan... Prawie wszyscy najważniejsi i najbardziej wpływowi uczestnicy. WMM, to nie jest kwestia prywatna, sam ci przecież pisałem, że podoba mi się ten pomysł KO i czekam trzeci sezon. Ale jeśli nie zaczną w tym brać udziału więksi youtuberzy, a dalej będą odpadać obecni, to to KO zacznie przynosić wiece strat niż korzyści. To kwestia czysto biznesowa. Dlatego ufam, że jesteś świadom tych problemów, które dotykają wszystkich uczestników tej serii i masz listę poważnych kandydatów.

Myrtan
17-07-2015, 12:39
Co do najmniej istotnego tematu owej dyskusji. Swojej jak i Radka miniaturze uważam, że nic nie brakuje i są przyjemne dla oka. Obie robiłem sam, bo ja nigdy nie proszę nikogo o zrobienie czegoś dla mnie. Jak trzeba sobie zrobić obrazek, robię. Mistrzem w tym nie jestem, ale miniaturki to jakby nie patrzeć najmniej istotny element tej kampanii. Od łapek w dół się nie uchronisz. Nie każdemu się musi podobać twoja rozgrywka i łapkę w dół powinieneś traktować jako ocenę twojej pracy czy też twoich poczynań. Tak jak wam przewidziałem na początku kampanii gdy chcieliście mnie wciągnąć do tego sojuszu, ludzie nie będą przychylnym okiem patrzyli jak wszyscy się zmawiacie przeciwko jednej frakcji. Dobra, może jest OP ale bez przesady. Ja na początek dostałem tak osłabioną frakcję, że uważam, że spokojnie Tuff mógłby mnie wykończyć bardzo szybko. Ale ja nie płakałem, że Tuff ma więcej co to ma być tylko znalazłem korzystne rozwiązania jak opóźnić albo całkowicie zatrzymać upadek Niemców. I co? Udało się. Nie mam pod ani jednym z dwóch filmów z kampanii online łapki w dół. Wręcz sam się zdziwiłem, że pod pierwszym odcinkiem mam aż 17 łapek w górę. CO do odchodzenia Youtuberów. Ja na prawdę nie wiem jakie były ich pobudki, ale zauważyłem coś co bardzo mi się nie podoba w tej kampanii. Otóż, nie dołączyłem do was automatycznie kilku z was mnie nie lubi i obwinia o zniszczenie całej kampanii. Z jakiej racji ja się pytam? Zaproponowaliście mnie żebym wam dopomógł i to jest tak jak obsadzanie ważnych stanowisk swoją rodziną/znajomymi. Mieliście Mistrzowi za złe, że wykonał Niemcami korzystny ruch dla siebie. A wy chcieliście zrobić ze mnie swoją marionetkę, która wam pomoże. Nie wyszło wam, to kilku z was automatycznie mnie nie lubi. Czuję niechęć do mojej osoby od kilku osób i takie napięcie. I to tylko dlatego, że nie dołączyłem do was. To mnie własnie w głównej mierze przekonało do wycofania się z Ameryk bo było by to samo. Nie dołączasz do nas? Nie lubimy Cię! W takiej kampanii powinniście własne pobudki, czy kogoś lubicie czy nie odstawić na bok i grać tak aby było korzystnie dla waszej frakcji. A nie - Ja lubię Radka, więc dawaj Radek sojusz. Nie lubimy WMM to mu wkopiemy. Ta kampania byłaby ciekawszy gdyby od początku Norwegia biła się z Danią, Mongolia walczyła tylko i wyłącznie o swoje interesy. Bo to kurwa inna religia. Mongołowie pomagający Polsce. No Śmiechu Warte. Polska, Litwa i opcjonalnie Nowogród w sojuszu. Ot cała moja wypowiedź. Przeanalizujcie ją i przemyślcie. Ja nie będę brał udział w kampaniach gdzie się od kogoś wymusza pewnych działań a jak nie to foch. FINITO

Wojtascythe
17-07-2015, 12:53
Remix, likuje jak leci XD
Ależ to brzmi jak najbardziej jako foch, a najlepsze jest to, że nie jest to post skierowany do Ciebie, bo nie masz na cała sprawe zadnego wpływu, teraz po prostu powtórzyłeś to co ciągle powtarzasz. Wbijasz do trwającego już KO i trwającej polityki i się dziwisz, że wpadasz między takie a nie inne układy. Ja chce tylko zaalarmować WMM jako organizatorowi o naturze tego problemu i że trzeba coś z nim zrobić już na poziomie rekrutacji, bo inaczej będzie ciężko z tym KO. I w przeciwieństwie do strategosa nie spłycam sprawy do tych małostkowych fochów i kłótni miedzy nami. Teraz jest najważniejsza seria i musimy przełozyć ją nad te dyrdymały, kto jest w grze z kim w sojuszu. Dlatego też nie zwracam się do Strategosa teraz, tylko do WMM, jeśli jako organizator widzisz ten problem, to weź pod uwagę co powiedziałem i nie jako hejt tej serii tylko chęć jej pomocy, bo potrzebujemy ludzi z większym przebiciem youtubowym, jeśli ma mieć ona racje bytu.
edit sory za problemy z gramatyka zdan i ich ortografia, ale pisze z iphona i sie przegrzewa w te poad 30 stopniii :p

Remix
17-07-2015, 16:34
Lajkuje bo lubie czytać dłuższe wypowiedzi xD. Oby dwaj macie racje w tym co piszecie, jednak tak jak mówi Wojtasze jak byśmy mieli grać w MKO lub WKO to priorytetem muszą być kanały które mają już tych 100+ widzów, a potem dopiero ludzi z mniejszą ilością subskrypcji. Oczywiście ty Strategos jako że już grasz z nami w KO to liczba widzów u cb nie jest ważna.

Wielki Mistrz Malborka
17-07-2015, 18:54
Blokowanie komentarzy nigdy nie jest dobre. Ostatnio dostałem hejta pod filmik z finału Mistrzostw Polski w Napku - grzecznie odpowiedziałem zamiast blokować. Podchodź do tego tak: jeśli ktoś cię hejtuje to ma jakiś problem i jest zapewne mało inteligentny, ty jesteś bardziej inteligentny - twoi inteligentni widzowie dostrzegą nieinteligencję hejtera i to jak zabłysnąłeś odpowiedzią. A hejterska krytyka choć hejterska bywa konstruktywna. I nie gadaj strategos o wykonaniu korzystnego ruchu niemcami dla mnie bo pokonanie polskiej armii idącej na Pragę kosztem cofnięcia kawalerii ze stolicy i wciągnięcie Danii w pułapkę było bardzo korzystnym ruchem dla Niemiec. Co do Zakonu który jest OP - zajrzyjcie do krzyżaków 51 gdzie gram Litwą za kilka tur.
Co do małych YouTuberów: Mi też nikt nie pomagał. Tak samo jak nikt mnie nie uczył grać w Total Wary, sam sobie kupiłem Sztukę Wojenną, sam grałem z najlepszymi i uczyłem się na własnych błędach w walkach z nimi. Ale założyłem klan i uczę innych od samego początku jak grać i oni dzięki temu osiągają poziom, który ja osiągnąłem po roku w miesiąc. Robię to bo mam po prostu dobre serce i nie widzę niczego nieuczciwego w pomaganiu ludziom. Spis tych 40> YouTuberów mam i są tam różni. Szanse, że choć 17 z nich się zgodzi są średnie mimo wszystko więc nie zamierzam wybrzydzać. Z intrem zaufałem niewłaściwemu człowiekowi - miał to zrobić Temer i zawalił. Nauczyłem się na tym błędzie i następnym razem wezmę kogoś pewniejszego.

Wojtascythe
17-07-2015, 19:22
Chętnie zobaczę Twoja kampanię Litwą ;) Przy czym ja też się tak nie denerwuję o sam Zakon, tylko fakt, że powtarzasz, że nie masz z nami szans, a my sobie przez ten czas na prawdę z tobą nie radzimy. Ale o tym już dyskutowaliśmy i nie będę dalej tego rozdrapywał, obaj znamy swoje wzajemne opinie :P Jeśli chodzi o pomaganie innym to w niektórych sprawach właśnie dobrocią serca jest nie pomaganie, bo do niektórych rzeczy trzeba dojść samemu, nauczyło mnie to polecenie mnie przez Ragnara, więcej by mi dało zdobycie tych 100 widzów o własnych siłach niż przy czyjejś pomocy. Przy czym nie mówię tu o moralności. To, że nie zarabiamy jakiegoś wielkiego hajsu na yt, nie oznacza, że zarządzanie kanałem to nie biznes. Tylko, że zamiast kasy obracamy wyświetleniami, łapkami i widzami. Więc mamy pełne prawo podchodzić do tego biznesowo i dobre serce nie ma z tym nic wspólnego. Bez urazy oczywiście, cieszę się, że WMM podchodzi do tego bardziej sentymentalnie i polać mu za to :D Ale seria ma o wiele większy potencjał, musimy tylko znaleźć większych "inwestorów".
A hejty zawsze blokuję, przynajmniej takie, które obrażają moją rodzinę i to w takim stopniu :( Przy czym wszyscy podpisywali się jako zwolennicy SUN TZU, wierzę jednak, że to tylko rąbnięta gimbaza i że WMM nie miałeś z tym nic wspólnego.

Wielki Mistrz Malborka
17-07-2015, 21:08
Skarżył mi się jedynie Temer, który o rodzinie nic nie pisał. Ja na YT nie zarabiam ani grosza i zarabiać nie zamierzam, chyba, że w baaaardzo dalekiej przyszłości.

Wojtascythe
17-07-2015, 21:28
Ależ ja właśnie podkreślam fakt, że nie zarabiamy, jednakże zarządzamy kanałami i musimy o nie dbać.