PDA

Zobacz pełną wersję : Program Total War: Launcher przestał działać



Hipno
29-05-2015, 13:05
od paru dni borykam się z takim o to problemem.
kiedy włączam grę wyskakuje mi komunikat : Program Total War: Launcher przestał działać.
i gra się wyłącza. ale jak odinstaluje grę i zainstaluje ja ponownie to gra mi działa, ale aż do ponownego uruchomienia gry i wtedy znowu pojawia się komunikat : Program Total War: Launcher przestał działać. mam najnowsze sterowniki. nawet jak wyłącze antywirusa to nadal jest to samo. czy to możliwe że to przez ostatnią aktualizacje gry ?

Araven
03-06-2015, 20:54
U mnie dzisiaj to samo. po tym jak zasubskryowałem kilka kolejnych modów, launcher się zbiesił.

Sprawdzenie spójności plików nic nie pomogło.

Reinstall zrobiłem, pomógł tylko na chwilę. Obecnie ze skrótu Attyli mi nie odpala, ze steama raz odpalił a teraz nie chce odpalić nawet tak. Rome II działa. Nie wiem o co biega.

Edit:
Usunąłem kilka modów pobranych tuż przed tym jak lanuchcer przestał działać i dziś odpaliło jeden raz i znowu nie działa.

Hipno
05-06-2015, 20:29
Ja doszedłem do takich wniosków, że to była wina modów. po prostu po wgraniu jakiegos moda juz mi gra nie działała. ale nie wiem czy to mod gryzł się z innym modem czy mod z grą. ale odinstalowałem grę jak i na steamie zrezygnowałem ze subskrypcji wszystkich modów i wgrywałem sobie grę jak i pojedynczo subskrybowałem mody od najważniejszych i wgrałem tylko te co mi na prawdę zależało i gra działa mi. a ok 4-5 modów już nie wgrałem wiec to był 1 z nich który mi kolidował, a nie sprawdzałem jaki bo po wgraniu danego moda już gra nie działa a nie chciało mi się później tego procesu ponawiać :)

Araven
07-06-2015, 21:57
Mimo odznaczenia wszystkich modów z subskrypcji, reinstalacji sterowników grafiki i DirectX nadal mam komunikat Program Total War: Launcher przestał działać. To już chyba IV próba reinstalacji, i znak by porzucić Attylę. Jka najnowsze sterowniki grafiki nic nie pomogą to nie mam pomysłu. Mam Radeona 7900, sterowniki 15.5 są w wersji beta.

Pampa
08-06-2015, 09:38
A próbowałeś czystej instalacji? W sensie wywalić folder z folderu steam i potem instalować znowu?

Araven
09-06-2015, 11:12
Po ciężkich bojach z Attilą działa.
1. Usunąłem subskrypcję wszystkich modów na steam.
2. Usunąłem ręcznie mody z data Attyli
3. Zaktualizowałem wszystkie sterowniki
4. Odinstalowałem Attylę
5. Odinstalowałem steam i zainstalowałem go ponownie
6. Pobrałem Attylę ponownie
7. Wyłączyłem UAC w Win 7, oraz dodałem Attylę do wykluczeń w Zaporze Windows. Po wyłączeniu UAC (kontrola konta użytkownika) należy zrestartować system.
8. Zrobiłem kopię działającej gry
9. Pobieram sprawdzone mody, pojedynczo je subskrybując