PDA

Zobacz pełną wersję : Promocja na Steam



Footman
10-12-2009, 07:07
Jak ktoś jeszcze nie ma gry, to dobry moment żeby zakupić na steam. W tej chwili jest promocja do piątku - Medieval II za 2,5 euro, czyli około 10złotych. Porównując do 40zł w naszym sklepie trochę grosza można oszczędzić.

Zakładam nowy temat bo nie widzę żadnego odpowiedniego w którym mógłbym to napisać.

Piotruś Oprawca
10-12-2009, 13:05
Mam pytanko, w jaki sposób się płaci za to? Paypal, czy można tak normalnie z konta bankowego, jakoś automatycznie przelicza euro na złotówy?

Footman
10-12-2009, 14:57
Ja płacę kartą Visa, musiałbyś sam sprawdzić jakie są inne opcje, wszystko jest po polsku.

Amrod
10-12-2009, 18:48
Poradnik Pinotcheta jak kupić za pomocą płatności PayPal viewtopic.php?f=143&t=2419 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=143&t=2419)

Mapecisko
12-12-2009, 07:21
czy ktoś może wie gdzie trzeba wrzucić spolszczenie jeśli ma się zainstalowane Medieval II przez Steam? Właśnie z tej promocji? powiem że główny katalog steam odpada bo nie działa.

Pampa
19-12-2009, 10:09
jeżeli nie przez steam to wystarczy w google wpisać.

zakpl
29-12-2009, 09:58
Witam
Pierwszy post :)
Rowniez zakupilem ta wersje przez steam - oczywiscie happy a tu zapomnialem ze jest po ang .
Pobralem kilka spolszczen jednak nie wyswietlaja mi sie nazwy jednostek
OS: windows 7 Pro PL
Spolszczenie wrzucilem do steam/steamapps/common/medieval II total war/packs
Czy komus sie udalo to spolszczyc ?
Aha i gra wiadomo w najnowszej wersji 1.3
Pozdrawiam

Edit co do zakupu:
Najprosciej karte przedplacowa ktora podpinamy pod paypala - wole nie korzystac z kredytowki na ktorej sa pieniedze tylko sobie przelewam na przedplacowke a ze mam ja podpieta pod konto osobiste to srodki sa dostepne natychmiast - moim zdaniem najbardziej bezpieczny sposob