PDA

Zobacz pełną wersję : MG



Mefisto7
03-07-2015, 14:40
Wiadomo. Przypominam o hasłach.

Wielki Mistrz Malborka
07-01-2016, 20:41
Czy możesz sprawdzić czy w turze Walii nie wystąpił jakiś bug? Moja flota stacjonująca w porcie została zaatakowana przez Walię. Remix twierdzi, że po prostu kliknął na moją flotę i pokazało się okienko bitwy.

Mefisto7
07-01-2016, 21:51
Jeżeli zablokuje się port, a potem kliknie na swój statek i znowu kliknie prawym na zablokowanych statkach to wtedy się atakuje. Niemniej czy to ma jakieś znaczenie? Nie wolno atakować statków przebywających w porcie i nie ma od tego odstępstw.

U mnie nie ma żadnego buga. Flota walijska najpierw blokuje port, a potem ewentualnie może zaatakować statki tak jak powiedziałem wyżej.

To co, Walia zniszczyła tę flotę? Będzie kara, albo niech Walia powtarza.


PS: Swoją drogą nie spodziewałem się ujrzeć takiej mapy w tym momencie. :d Cała Walia podbita, nono. Ja myślałem, że front wciąż na poziomie Lancaster.

Wielki Mistrz Malborka
07-01-2016, 23:06
Flota nie została zniszczona ale została pokonana i porządnie oberwała co zakłóciło równowagę w mocy na morzu przynajmniej do czasu aż Norwegia się ruszy na co się nie zanosi. Jak mocno oberwałem możesz sprawdzić w mojej turze.
Co do frontu użyłem dwóch podstawowych założeń ze Sztuki wojny + jedna technika ataku, które pozwoliły mi zlekceważyć trzecie założenie przez co efekty również przekroczyły moje oczekiwania.
Mam robić turę czy czekać na werdykt?

Remix
07-01-2016, 23:32
myślę że wynik i tak jest przesądzony więc można nałożyć karę :D

Mefisto7
08-01-2016, 15:46
No ja wolałbym, żeby Walia powtórzyła turę. I tak nie ma za wiele do roboty, a lepiej by flota szkocka była nienaruszona. To mój werdykt.