PDA

Zobacz pełną wersję : Wielki Sułtanat Iberyjski



Frøya
10-07-2015, 22:03
http://www.skalowacz.pl/images/download/eaf8ad2ab93a2ea55d174794dbe1c559.jpg

Witaj w pałacu Sułtana podróżniku.

``````````````````````
Sojusz
- Egipt
-
``````````````````````
Wojna
- Sycylia
-
``````````````````````
Pakt nieagresji
- Francja (tura 40)
- Bizancjum (tura 20)
- Genua (tura 20 żelazny)
-
``````````````````````

Wielki Mistrz Malborka
10-07-2015, 22:05
Mamy najlepszy gruz świata i jego znaczną nadwyżkę, przez jest on u nas tani jak pył. Poprzez handel nim zapewnimy Wam bardzo cenny surowiec, którego u was nie ma i osiągnie on niebotyczne ceny a i u nas ceny się podniosą. By dodatkowo poprawić sytuację ekonomiczną w naszych państwach tobie również proponuję przywiezienie swoich cennych towarów do mojego kraju.

Remix
10-07-2015, 23:11
Witaj Sułtanie, Faraon Egiptu, Remix, pragnie złożyć ofertę sojuszu.

Wojtascythe
11-07-2015, 10:28
Czarny Generał, Popielne Oko na Węgrzech proponuje Sułtance otwarcie granic dla niezmilitaryzowanych wozów handlowych. Chcielibyśmy podzielić się towarami z Środkowej Europy. Mam nadzieję, że będziesz zainteresowana i wyślesz swoje okręty z bogactwami Sułtanatu.

Rafi
11-07-2015, 11:25
Proszę Sułtana Maurów o przeczytanie prywatnego listu od Cesarza Bizancjum zanim podejmie jakąkolwiek wiążącą decyzję odnośnie państwa Sycylijskiego.

Matisek
11-07-2015, 13:16
Nadszedł czas. Czas szczekania. Psów antypapieskich. Tchórzliwych i pseudosilnych. Ich strach. Wola nasza. Życie lub śmierć. Amen.

Frøya
13-07-2015, 20:08
Zgadzam się na gruzińską ofertę.
````````````````````````````````````````````
Niech sojusz kwitnie muzułmańscy bracia! Zgadzam się na propozycję Egiptu.
````````````````````````````````````````````
Zgoda Czarny Generale.
````````````````````````````````````````````
Skończ swój opętany bełkot normański psie! Szturmem ruszyliście na święty Tunis - wasza niewierna krew spłynie ulicami tego miasta!

Rafi
13-07-2015, 23:57
Bizancjum proponuje PON na 20 tur.

Frøya
14-07-2015, 09:22
Zgoda

Pampa
14-07-2015, 09:33
здравствуйте! Wielki Kniaź proponuje prawa handlowe.

Wojtascythe
15-08-2015, 07:35
Ambasador węgierski chciałby przeprosić Wielką Sułtankę w imieniu Czarnego Generała i Wielkiej Organizacji. Popielne Oko albowiem nie zapomniało o Pięknej i Potężnej, Władczyni Płonących Pustyń. Nasze zobowiązanie handlowe nadal obowiązuję. Proszę jednak zrozumieć, że nasz jedyny ambasador w Międzynarodowej Ambasadzie Europejskiej musiał zająć się najpierw sytuacją z nam obecnej Środkowej Europy. Nasza Organizacja jest jednak gotowa by wysłać Gildie Kupieckie do Sułtanatu. Jeszcze raz przepraszam za opóźnienia administracyjne i pozdrawiam Sułtankę w imieniu Władcy Narodu Węgierskiego.

Wojtascythe
23-08-2015, 11:41
Czy Sułtanka nie otrzymała propozycji handlu? Byłem przekonany, że wysłałem do Was ambasadora, by propozycje handlu złożył. Jeśli dotarł i odrzuciliście go, to marnujecie nasz czas, mamy jeszcze zaległe interesy z Koroną Francuzką i Koroną Genui, które już powoli nie mogą czekać. Niezależnie czy chcecie czy nie handlować z nami to proszę o oficjalne stanowisko na forum, bo nie wiem czy strona sułtanatu odrzuciła naszą propozycję (mimo, że wcześniej się zgadzaliście na handel), czy wiadomość z ambasadorem jakimś cudem po prostu nie dotarła.

Soplica
15-09-2015, 14:07
Witaj Wielki Sułtanie ! Anglia pragnie zaproponować korzystną wymianę handlową.