PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z grafiką - zanikanie obiektów



lszekg
12-12-2009, 20:31
Przepraszam jeżeli gdzieś już to było, ale nie zauważyłem. Otóż od wielu(uuuu) miesięcy jestem posiadaczem E:TW. Ostatnio zdarzyła mi się reinstalacja systemu, gdy ponownie zainstalowałem to graficzne cudo, nastąpiła aktualizacja. Po włączeniu gry okazało się że:
-Na mapie kampanii brak wszystkich graficznych ikonek (miasta, porty, puszcze itd.). Zostały tylko: goła mapa i pionki.
-Na mapie bitewnej najwyraźniej wykarczowano wszystkie drzewa, zburzono miasta i płoty, a żołdakom odebrano wszystko co z drewna (łącznie z żerdzią flagi, ta powiewa sobie spokojnie bez uziemienia. Dotyczy to i chorągwi i flagi jednostki)

Moja karta graficzna to GeForce 9800GT z najnowszymi sterownikami Nvidi

Brzoza
22-12-2009, 02:46
Odinstaluj i zainstaluj ponownie. Ja miałem podobnie choć nie tak drastycznie :D po ściągnięciu jakieś dużej łatki. Widać osławiony STEAM gubi się czasami podczas podmiany dużych ilości plików i kaszani grę :evil:

Boniek
28-12-2009, 22:22
Pomocy mam tak samo! Tylko że u mnie problem jest tylko a mapie strategicznej, a bitwy działają OK i to na maksymalnych detalach, z włączonymi wszystkimi możliwymi opcjami graf. Problem w tym, że nawet po zmniejszeniu opcji na mapie kampanii miasta są ale po kilku sekundach znikają. Czym niższe detale tym później ale efekt zawsze ten sam. Zrobiłem reinstal i nic nie pomógł. Pisałem już w innym temacie, ale mi nie pomogli.

Ps. Mam GTX 295, bitwy działają jak marzenie, a Crysis na maksymalnych detalach. Stare mam tylko dyski twarde w kompie.

lszekg
31-12-2009, 13:50
Się można pośmiać. Podstawa: zmień shadery na 2.0. Co prawda, w tym właśnie momencie gra traci jedyną dopracowaną w pełni stronę (jedynie grafika zaparła mi dech w piersiach) ale... Dzisiaj zamierzam spróbować reinstalacji gry. Co będzie potem? Cholera wie.

ovark
01-01-2010, 20:35
Jest jedno rozwiązanie... nie tak drastyczne jak reinstalacja czy zmienienie shaderów. Znalazłem na angielskim oficjalnym forum gry ,iż gra głupieje od nowych sterowników graficznych. W przypadku nVidi trza pobrać archiwalny sterownik 181.22 (bodajże 22) by obiekty nie znikały. Niestety nVidia zapomniała o graczach empire i nie supportuje tej gry z należytą uwagą. Nie doszukałem się takiego problemu z ATI na forum angielskim .

VanDerStuff
04-01-2010, 09:47
No nie, to już największa kpina jaka mnie dopadła przy tej grze. Po prostu przestaję w nią grać i bankowo nie kupuje kolejnych tytułów tej serii. Jest to jedyna gra z którą więcej jest problemów, niż zajawki z grania.