PDA

Zobacz pełną wersję : Niewidzialne jednostki



Yrviss
21-07-2015, 00:07
Dzień dobry/Dobry wieczór.
Zanim wszyscy osądzą mnie przed całą prowincją, chciałbym się wytłumaczyć. W przypadku nowych odsłon TW zachowuję ostrożność i przed kupnem sprawdzam każdą z nich za pomocą niezwykle podłej magii piratów :nunu:. W przypadku Roma II pozwoliło mi to przeczekać koszmarne początki z dala od gry i zakupić ją dopiero wtedy, gdy stała się przyjemna. Ale do rzeczy... W tym, bądź przyszłym tygodniu, zamierzam zakupić Attylę, gdyż po ogólnym sprawdzaniu otoczki gry, przypadła mi ona do gustu. Nie wiem co w niej siedzi, sprawdziłem tylko dwie bitwy i mapę, żeby nie psuć sobie przyszłej zabawy. Jednak... Podczas bitew wojacy odchodzili z tego świata poprzez sublimację ducha. Po prostu znikali w chwili otrzymania ostatecznego ciosu, a pozostawała po nich tylko rozmyta, przeźroczysta, tekstura. Boję się, że może to być wina mojego sprzętu, bo już na starym komputerze miałem problemy z podłożem w Romie, więc nie chciałbym kupować czegoś, co na moim sprzęcie będzie wadliwe. Wolę sobie darować. Więc... Może to być wina sprzętu i oprogramowania, czy raczej tej szatańskiej wersji i nie mam się czego obawiać? Mam nadzieje, że to drugie, bo już ręce świerzbią, by wydać oszczędności na pudełko z zarośniętym Hunem na okładce.

Wiem, wiem, że pewnie nie pomagacie piratom, ale wolę jednak zaryzykować batożenie, niż wydać pieniądze na nawiedzoną grę.

Pampa
21-07-2015, 10:59
Nie tolerujemy piractwa w żadnym wypadku.