PDA

Zobacz pełną wersję : Prezentacje i sugestie



KLAssurbanipal
21-07-2015, 08:06
Na dziś postanowiłem zaprezentować wschodnich ciężkich legionistów.

Pewnie zwrócicie uwagę na lorica segmentata.

http://i.imgur.com/gWE9ht8.jpg

Araven
21-07-2015, 17:46
Świetna robota.

Shay Ruan
21-07-2015, 17:54
Nie znam się na tych czasach ale czy juz wtedy nie zaprzestano używać lorica segmentata? :D

Volomir
21-07-2015, 18:03
KLA, rozumiem, że jesteś narcystyczny ale zakładanie nowego tematu żeby pokazać jedną jednostkę? WTF?!

Proszę bez personalnych wycieczek, na razie jest jedna, skąd pewność że nie będzie więcej. I temat to nie tylko "Prezentacje" ale i "Sugestie" więc nawet do jednej można coś dopowiedzieć.
Sadam86

Nezahualcoyotl
21-07-2015, 21:21
Good job KLA lecz wciąż czekam na moich Celtów z naciskiem na frakcję Piktów :mad:.

marko1805
21-07-2015, 21:43
Dla czujących niedosyt ;) reszta jednostek w wykonaniu KLA :
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=485444107&searchtext=

Shay Ruan
21-07-2015, 21:46
Zrobił takie ładne jednostki a sie nie pochwalił xD

Nezahualcoyotl
21-07-2015, 21:53
Będzie publikowana jedna jednostka każdego dnia ;).Wpadnie więcej thxów.

KLAssurbanipal
22-07-2015, 07:38
Nie znam się na tych czasach ale czy juz wtedy nie zaprzestano używać lorica segmentata? :D

Sugerowałem się opinią autora ksiażki "Roman Legionary 284-337".

''Their plate armour, the so-called lorica segementata,
may seem anachronistic, but a growing body of finds from late 3rd- and early 4th-century contexts
at Carlisle and León (base of VII Gemina; the legion may have supplied a vexillation to
Constantine’s army), suggest it was still in limited use (Bishop 2013).''

Akcja gry dzieje się nieco później, ale również w tym samym wieku. Kto wie, czy segmentata nadal nie była wtedy używana? Może brakuje znalezisk. W każdym bądź razie można uznać, ze to gracz, który zmienia historię wprowadza produkcję segmentaty na nowo. Nie zapominajmy, że katafrakci nosili segmentowe uzbrojenie na rękach i nogach jeszcze dużo później.


http://images.tinypic.pl/i/00672/1ny79edwckk9.png



KLA, rozumiem, że jesteś narcystyczny ale zakładanie nowego tematu żeby pokazać jedną jednostkę? WTF?!

Proszę bez personalnych wycieczek, na razie jest jedna, skąd pewność że nie będzie więcej. I temat to nie tylko "Prezentacje" ale i "Sugestie" więc nawet do jednej można coś dopowiedzieć.
Sadam86

Warto zwrócić uwagę na nazwę tematu, co zrobił Sadam86, ale Volomirze na to nie wpadłeś. :) Prezentacje i sugestie wskazują na prezentacje z mojej strony i dyskusję na temat wyglądu poszczególnych jednostek. W dodatku zwrot "Na dziś..." sugeruje, że z czasem będzie ich więcej. ;)
Wybrałem na początek tą jednostkę, ponieważ może wydać się ona kontrowersyjna ze względu na zbojęi prowadzić do dyskusji.



Good job KLA lecz wciąż czekam na moich Celtów z naciskiem na frakcję Piktów :mad:.

Niedługo FLM2 i pełny reskin Rzymian, a potem właśnie maja być kompletni Celtowie. :)



Dla czujących niedosyt ;) reszta jednostek w wykonaniu KLA :
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=485444107&searchtext=

Zrobił takie ładne jednostki a sie nie pochwalił xD

Chciałem poczekać trochę dłużej z udostępnieniem reskinu, ale zobowiązałem się dać linka kilku osobom na Steam, a w PW link był automatycznie kasowany. Udostępniłem na samym początku bez screenów, ale ludzie zaczęli masowo subskrybowac, to nie chciałem już tego ukrywać i dorzuciłem kilka screenów, a na forach zamieszczę, kiedy preview będzie kompletny. :)


Będzie publikowana jedna jednostka każdego dnia ;).Wpadnie więcej thxów.

Spokojnie, będą tu pokazywane tylko jednostki nietypowe lub takie, gdzie sam nie będę pewien czy wygląd jest OK i będzie potrzebna dyskusja. :)

Volomir
22-07-2015, 09:14
Dobra, trochę przesadziłem :P (ale przecież KLA jest trochę narcyzem, każdy użytkownik ze starszym stażem to wie :P) ale zapowiadasz tych liderów już od 3 miesięcy a teraz znowu tworzysz nowy temat z jedną jednostką XD

Nezahualcoyotl
22-07-2015, 09:40
Przecież KLA zrobił całkiem zgrabny wizualnie mod który już jest dostępny na SW a nie tylko pojedynczą jednostkę.