PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuję by ktoś mi zmienił statystyki spartan albo pokazał



bialykiel22
22-07-2015, 21:51
Potrzebuje pomocy chciałbym, żeby ktoś mi pokazał albo sam ulepszył spartan a konkretnie bohaterowie spartan najlepiej żeby zdjąć ten limit 2 jednostek oraz zwiekszyć siłę ciosu i szanse trafienia i to samo królewscy spartanie. I jeszcze bardzo bym prosił żeby ktoś mi powiedział jak to uruchomić w grze to znaczy tak jak inne mody za pomocą modmanager?

To już trzeci Twój post traktujący o statystykach i ich modowanie, ost za spam
Sadam86

Shay Ruan
26-07-2015, 13:02
Szczerze to żałuje, że film 300 ujrzał światło dzienne.

bialykiel22
27-07-2015, 17:21
Szczerze żałuje, że są tu tacy ludzie którzy nawet nie udzielą swej pomocy i jeszcze krytykują innych. Każdy ma prawo do zabawy i do modowania więc za przeproszeniem nie pier.... skoro nie zamierzasz udzielić mi odpowiedzi.

Shay Ruan
27-07-2015, 20:15
Dobra, pomogę Ci ale musisz być grzeczny od tej pory bo dosięgnie Cie zły banan, wielki kuń lub perwersyjna koala.

Robimy nowy plik pack

1. Ściągasz Pack File Manager
2. File - New
3. Klikasz prawym przyciskiem myszy na untitled- add- from pack
4. Wybierasz Data_rome2.pack- db- land_units_tables- land_units- zatwierdzasz
5. Teraz masz gotową baze do modyfikacji jednostek z podstawki. w powyższej tabeli możesz zmienić wszelkie parametry jednostek, celność itd. Wszystkie tabele masz podpisane po angielsku. Powinieneś sobie poradzić.
6. Aby zmienić limity jednostek klikasz na swoje db, które widzisz po lewej stronie pfm następnie klikasz prawym przyciskiem myszy na to, wybierasz - add- from pack- Data_rome2.pack- main_units_tables- main_units
7. Zmieniasz tabele campaign_cap jednostki z wartości 2 na 0

Aby to uruchomić kopiujesz ten plik do data gry i odpalasz mod managerem.

bialykiel22
27-07-2015, 21:26
Teraz to ja rozumiem dziękuje za pomoc.