PDA

Zobacz pełną wersję : Historyczne Bitwy w Patch 17



Markiz
31-08-2015, 12:05
Witam serdecznie,

Ostatnio mialem przyjemnosc udanie ukonczyc i nagrac historyczne bitwy w Rome 2, Shogun 2 oraz Zmierzchu Samurajow na legendarnym poziomie. Odnotowalem ciekawostki na Patch 17 iz po ukonczeniu bitwy pod Zama na wyzszym niz normalnym poziomie trudnosci gra nie uaktywnila mnie w steam achievement zwiazanego z ta bitwa. Kolejna ciekawostka albo juz mysle braka naprawy ze strony developerow jest iz ze po udanym ukonczeniu bitwy w Lesie Teutoburskim gra nie zmienia koloru zlotego orla w lobby (jesli ukonczylo sie ta bitwe na legendarnym poziomie).

Dziekuje =)

majkel
31-08-2015, 23:46
U mnie zawsze ikonka ukończenia Lasu Teutoburskiego była zbugowana i po prostu nie pokazywała zaliczenia bitwy, niezależnie od poziomu:P.

Kephedres
04-06-2019, 21:57
Dobrze, że nie rozpocząłem nowego tematu, a trafiłem na ten stary wątek. Ja właśnie w sprawie lasu teutoburskiego. Czy istnieje jakaś możliwość obejścia tego błędu i otrzymania gwiazdy? Czy twórcy wspominali cokolwiek o aktualizacji, która to naprawi?

Sapiens
06-06-2019, 23:33
Nadal nie ma gwiazdki, ale jej brak nie przeszkadzał w uzyskaniu osiągnięć.

Kephedres
18-06-2019, 12:47
Tak, otrzymałem osiągnięcia, jedynie brak gwiazdki mi przeszkadzał. Słyszałem głosy, że dla gwiazdki trzeba po prostu zwyciężyć w lesie, gromiąc jednostki wroga, a nie tylko przebijając się swoimi legionami. Wielkie dzięki za rozwianie wątpliwości.