PDA

Zobacz pełną wersję : Nagły spadek wydajności w shogun 2 total war



mordor96
04-09-2015, 01:45
Witam. Od kilku dni walczę z następującym problemem.
Kilka miesięcy temu wymieniłem kartę graficzną na radeona r9 270. Odpaliłem grę shogun 2 total war i wszystko działało na najwyższych ustawieniach między 40 a 80 fps. Po kilku tygodniach grę odinstalowałem i pod czujnym okiem informatyka zrobiliśmy formata i zainstalowaliśmy na czysto sterowniki( karta graficzna,płyta główna,dźwiek itd. )
Minęło trochę czasu i znowu zainstalowałem shoguna 2. Teraz nie da się w niego grać nawet w 1/4 tak jak wcześniej. przy bitwach, szczególnie kiedy zbliżam na jednostki mam 20-30 fps na niskich/średnich z wyłączonymi cieniami.
Próbowałem juz takich rzeczy jak:
-reinstal gry
-reinstal systemu
-reinstal sterowników do wszystkiego
-usuwanie plików z rejestru
-skan antywirusem
-instalacja framework i c++
- sprawdzanie integralności plików gry
Komputer spełnia wszelkie wymagania sprzętowe.
Proszę o pomoc. Jak to możliwe że gra tak nagle zaczęła słabo działać?Dodam że inne gry działając normalnie. Na przykład Wiedźmin 3 na wysokich/ultra - 40/50 fps.
Mój komputer
-intel core i3 3240 3,4 ghz
- radeon r9 270
-windows 7 64 bit
- 8 gb ram
-zasilacz niedawno wymieniany przez informatyka na Power LC600H-12 V2.31 Active PFC
- płyta główna ta sama co wcześniej

Shay Ruan
04-09-2015, 17:43
Nie wiem, mi też nagle ta gra przestała dobrze chodzić. Szczególnie jak pojawią się martwe ciała na polu bitwy. Fpsy w takim momencie spadają nawet o kilkadziesiąt. .

mordor96
04-09-2015, 23:59
Nie ma na to sposobu?? To dziwne ze na dobrym komputerze ta gra chodzi tak słabo.