PDA

Zobacz pełną wersję : 'Lagi' w Singlu



Marquess Alec Fortescue
15-12-2009, 23:37
Problem taki, moze ktos ma podobny i go rozwiazal (czy cus...)?

Kazdy na pewno gral online w cokolwiek, i wie na czym polegaja lagi (to jest... kiedy ludziki tak dziwnie sie 'teleportuja' albo ich animacje 'skacza'. W kazdym razie nie poruszaja sie plynnie. Nie mam tutaj na mysli FPS bo nie w tym problem. Problem w tym, ze moi zolnierze (a w szczgolnosci widac to na kawalerii) maja podobne opoznienia w bitwach singlowych. Poprostu nie poruszaja sie plynnie, tylko ich animacje 'skacza'. Np husarz zamiast plynnie pedzic przed siebie robi 'teleport' o 2-4 metry co jakis czas... :P Ustawienia graficzne nie maja na to wplywu.

No?

Mefisto7
16-12-2009, 20:38
No to miałem tak. Raz czy dwa...

Bieniu
16-12-2009, 21:59
Widziałem to tylko na multi. Może to wina procka lub grafy?

Gteam_tomek
17-12-2009, 07:31
może to pomoże: skoro grasz na single to wyłącz połączenie z internetem, niektóre programiki dział. w tle aktualizują się i to może powodować zacinanie płynności w grze, druga rzecz, wyłącz wszystkie niepotrzebne aplikacje przed odpaleniem gry (spróbuj także z antywirusem, firewallem, i innymi), wyjmij wtyczkę z internetem, lub wyłącz łącz. bezprzewodowe. Uruchom sobie defragmentatora np degfraggler i włącz szybką defragmentację partycji gdzie masz grę zainst. Empire.
Nie piszę o aktualizacji sterowników ;) bo to rzecz jasna. Jeśli masz frapsa włączonego na nagrywanie filmów to oczywiście wyłącz to - spadek fps jest zauważalny.