PDA

Zobacz pełną wersję : Ambasada Królestwa Stratega - Anglia



Strateg PL
26-09-2015, 08:15
Witam Cię! Co proponujesz?






Wojny: Irlandia, Szkocja, Norwegia
Sojusze: Walia
Handel: Walia
Pakt o nie agresji (liczba tur):

KurczakZiomal331
28-09-2015, 14:07
O wielki królu Angli! Przybywam tu z propozycją. Chicałbym rozpocząć handel i zawrzeć sojusz. Chciałbym tez wymienić się naszymi mapami.

Strateg PL
29-09-2015, 15:50
Król Strateg przyjmuje twoją ofertę! Ma nadzieje że ten układ będzie długo sprzyjał naszym narodom.

RockMiguel
25-11-2015, 21:28
Zbyt długo Anglicy plugawili wyspy Brytanii! Wiedzcie, ze nadszedł wasz kres! (tak, to wypowiedzenie wojny)

Strateg PL
26-11-2015, 18:37
Zbyt długo Anglicy plugawili wyspy Brytanii! Wiedzcie, ze nadszedł wasz kres! (tak, to wypowiedzenie wojny)

Ty i twoi kompani opuście siedzibę króla i przekażcie waszemu władcy, Rock'owi, że nie spocznę puki wyrzucę was z ziem mego królestwa. Po tych słowach król Strateg rozpoczął wraz ze swymi generałami przygotowania do obrany kraju przed plugawymi najeźdźcami z północy, którzy byli ubrani w sukienki zwane przez nich kilty.

Remix
02-12-2015, 21:10
Królu Anglii przysyła mnie Władca Irlandii Remix, żąda aby wasze wojska na naszej wyspie opuściły ją natychmiast inaczej nie pozostanie tam żaden żyjący anglik.

Strateg PL
03-12-2015, 16:48
Królu Anglii przysyła mnie Władca Irlandii Remix, żąda aby wasze wojska na naszej wyspie opuściły ją natychmiast inaczej nie pozostanie tam żaden żyjący anglik.


Król Strateg nie będzie tolerował takich zniewag i nie dopuści do krzywdzenia swoich rodaków. Pan mój obiecuje, że nie spocznie choćby dopóki choć jeden buntownik będzie stał na tej ziemi!