PDA

Zobacz pełną wersję : MG



Avasil
28-09-2015, 16:24
Witam,
będę Waszym MG, proszę zwracać się tutaj w wypadku wszelkich sytuacji złamania regulaminu. ;)

Wielki Mistrz Malborka
28-09-2015, 23:14
Przypominam, że obowiązuje ten regulamin ze zmianami jakie ustaliliśmy:
http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?1519-Regulamin-Kampanii-Online
Zmiany to:
Obowiązek wpisu w biurze kartograficznym w momencie publikacji filmiku w ciągu 36h od wysyłania tury pod karą datku na rzecz kościoła w wysokości 500 florenów.
Limit zabójców jaki można posiadać wynosi tyle, ile poziomów budynków pozwalających na ich rekrutację.
Zasada Joopitera obowiązuje
Limit wyburzania budynków w miastach i zamkach do 1 na turę jeśli jest tam 5 lub mniej budynków i do 2 na turę jeśli jest ich więcej niż 5.

Domen
03-10-2015, 11:24
Chwila, chwila...

Ja zostałem wybrany jako MG natomiast miałem sobie dobrać 1 lub 2 MG tak by było 3-osobowe Kolegium.

Więc razem z Avasilem będziemy Waszymi MG. Może też dojść jeszcze trzecia osoba.

Domen
03-10-2015, 11:30
Przy okazji - hasło do konsoli admina ma ustawić MG lub jego zastępca, a nie Temer.

Sejwa startowego natomiast przygotuje Avasil, względnie ja albo IdillaMZ.

Wielki Mistrz Malborka
03-10-2015, 12:01
Zostałeś wybrany i nim jesteś, tyle, że pisałem do ciebie o te pliki i nie doczekałem się odpowiedzi aż do dzisiaj, dlatego wziąłem sprawy w swoje ręce i sam jako tako pliki przygotowałem i znalazłem MG, który nie był akurat w śnie zimowym. Temer hasło i tak znać musi, kto da sejwa startowego jest bez znaczenia.

Domen
03-10-2015, 12:05
Sorry za brak aktywności. Ale ostatnio pisałeś 26 września w sobotę, a w tym tygodniu nie miałem za bardzo czasu więc tu nie zaglądałem. :) Później wysłałeś mi zaproszenie do znajomych ale żadnych nowych wieści nie miałem, więc myślałem że jeszcze nie wystartowaliście - a teraz patrzę i tutaj normalnie praca wre. ;) Skoro przygotowałeś już część plików to podeślij mi je proszę (tzn. załaduj na speedyshare czy inny serwer i podeślij na PW), ja poprawię tylko imiona dyplomatów i jeszcze dodam te pozostałe konieczne zmiany, o których rozmawialiśmy.

Tak jak sam wcześniej sugerowałeś - najlepiej gdyby było 3 MG, takie mini-kolegium - w końcu to wyjątkowa KO. Poza tym zwiększy to szybkość działania w sytuacjach kryzysowych, bo gdyby jeden MG nie miał czasu to inny sprawdzi w czym problem.


nie doczekałem się odpowiedzi aż do dzisiajOdpisałem wtedy, że przygotuję je później. Wiedziałem, że startujecie gdzieś w pierwszym tygodniu października.


Temer hasło i tak znać musi, kto da sejwa startowego jest bez znaczenia.To przygotuję sejwa startowego i dam hasło do konsoli Temerowi (przy czym nie może go wyjawić żadnemu z graczy).

Wojtascythe
04-10-2015, 10:51
Chciałem się spytać, czy w plikach można byłoby w punkcie zbiórki ambasadorów postawić dwóch, a nie jednego ambasadora od każdego państwa. Wiem, ze może to być bałagan, ale przyśpieszy to dwukrotnie zawieranie umów dyplomatycznych, których jak widzicie jest ba początku kampanii bardzo dużo.

Wielki Mistrz Malborka
17-10-2015, 23:50
Proszę jakiegoś MG o pobranie tych dwóch plików:
http://www50.zippyshare.com/v/U0jitSu3/file.html
http://www50.zippyshare.com/v/z5CABXhr/file.html
Ustawienie w preferences własnego hasła i wysłanie nam save'a startowego żebyśmy mogli w końcu zacząć.
Kontakt z Domenem się urwał więc sam przygotowałem pliki

Domen
18-10-2015, 15:38
Łączność odzyskana. Ok, dzisiaj Wam wstawię sejwa startowego.

Dzięki za ustawienie współrzędnych dyplomatom, nadam im tylko imiona z listy.

WMM na pewno nie chcesz mieć dyplomaty o imieniu Adolf ?? :mrgreen:

Wojtascythe
18-10-2015, 16:27
Imiona z listy?

Wielki Mistrz Malborka
18-10-2015, 16:35
niuanse plikowe

Domen
18-10-2015, 19:24
Done: http://przeklej.org/file/xe7Ppt/wkoYTtura1Hre.sav

Nowy sejw startowy.

Sara Temer
18-10-2015, 19:30
Podeślij mi hasło do konsoli na PW ;)

Domen
18-10-2015, 19:37
Wysłane. Z tego sejwa z przeklej.org róbcie.

Hasło do Papieża ustawisz sobie sam w turze Papieża (a później wyślij też do MG).

RockMiguel
18-10-2015, 20:09
Po wczytaniu save'a wszystko mam zgodne oprócz "Stanu danych gry" przy którym gra informuje mnie że coś jest zmienione. Czy jest to możliwe, że to wina wgranego cracka? Mam wersje 1.03.

Nirs358
19-10-2015, 13:19
Mi wszytko na początku dobrze działa I tura Niemiec, przemijam i kiedy jest tura Danii to cała mapa kampanii jest czarna i nie mogę przeminąć tury :/

Wielki Mistrz Malborka
19-10-2015, 14:24
Możesz nakręcić niepubliczny film jak to wygląda?

Idill`a (MZ)
19-10-2015, 14:36
Spróbuj zastosować metodę, ponownego załadowania silnika gry - minimalizując i maksymalizując na powrót - alt+tab. W przypadkach powierzchownych zaburzeń pracy silnika gry, zawsze się to sprawdza.
Na problemy z niewczytaną poprawnie mapą - wystarczy przesunąć widok minimapą.
Inaczej, zapisz i wczytaj grę.
Podobnych problemów nie ma prawa być, w warunkach identycznej wersji gry ( ultrastabilny silnik podstawki ), nie plików których zróżnicowanie nie pozwoliłoby na załadowanie sejwa. Jeśli jednak te sposoby, pozwolą na tymczasowe obejście problemów, można spokojnie kontynuować.
Sprawdziłem sejw startowy - działa poprawnie.

Nirs358
19-10-2015, 16:30
Jeśli chodzi o grę to już wszystko działa poprawnie

Wielki Mistrz Malborka
18-11-2015, 10:01
Cześć. Chciałbym, żeby turę papieżem zawsze robił ktoś z MG, bo po pierwsze lepiej się na papieżowaniu znacie a po drugie będzie szybciej. Dacie Temerowi hasło a on swój filmik nakręci w swoim czasie. Jesteśmy na razie mocno do tyłu z czasem więc musimy nadrabiać.

Domen
18-11-2015, 20:01
Tylko najpierw nam powiedz jak w tej KO uruchomić turę poprawnie z wersji pudełkowej. Da się w ogóle ??

Bo z mojego sejwa startowego wszystko gra, ale wygląda na to, że zapisu z wersji Steam nie mogę odpalić.

KurczakZiomal331
02-12-2015, 16:30
jestem za wrone i potrzebuje hasła do sycylii