PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zakupem dodatków przez steam.



RAFALK2006
18-12-2009, 10:00
Witam :)

Mam taki oto problem chciałem zakupić dwa dodatki do Empire Total War które obecnie dostępne są tylko na STEAM, ale okazuje się że moja karta kredytowa nie ma jakichs tam kodów itp.
Potrzebuję dodatki: Empire: Total War - Elite Units of America i Empire: Total War™ - Special Forces Units & Bonus Content.
Bardzo chętnie zapłace komus żeby mi je ściągną, prosze o kontakt gdyby ktoś chciał mi pomoc.
pzdr
RAFALK2006

killuminalii
18-12-2009, 11:49
hej...chyba chodzi Ci o 4 ost.cyfry na karcie. podaje sie czesto date waznosci karty
pzdr

Zoidberg
28-12-2009, 14:49
raczej o ccv

Jaka to jest karta?

Gaius Julius
28-12-2009, 15:24
ccv czy tam cvc to w przypadku kart visa i mastercard, 3 ostatnie cyfry w tym ciągu liczb natomiast jeśli american express to chyba 4 ostatnie cyfry na przodzie karty....

komono
28-12-2009, 16:55
Karta musi być specjalnie do płatności internetowych. Najlepiej zapytać w banku czy taką sie ma bo nie wszystkimi można płacić. Niektóre banki wylaczaja mozliwosc placenia przez internet swoja karta i trzeba do nich zadzwonic zeby uaktywnili ją. Ja uzywam karty mBanku do placenia przez internet (za WoW'a) i sobie chwalę :)

Zoidberg
29-12-2009, 10:17
U mnie to są 3 cyfry obok podpisu, zarówno na debetowej Visa Electron jak i na kredytowej Visa, płatności internetowe bez problemów ;)