PDA

Zobacz pełną wersję : Ambasada Korony Portugalii



Wojtascythe
29-09-2015, 12:48
Wielka Organizacja Wszechkapusty nadała mi prawo do władzy nad Portugalczykami i wykorzystania ich do celów Planu. Nie pytajcie się o powody, tylko Kapłan je rozumie. Ja, Czarny Generał, Reprezentant Strony Portugalii w Unii Iberyjskiej, Członek Organizacji i Zielonego Zakonu zapraszam największe władze w Europie do wspólnego posiłku! Razem, możemy w cieple wieczoru iberyjskiego, osiągnąć konsensus, który zaprowadzi nas ku świetlanej przyszłości.
Jesteśmy najmłodszym Królestwem chrześcijańskim w Europie, ale postaramy się by nasi Rycerze byli zapamiętani na zawsze. Zarówno przez sojuszników jak i przez wrogów...

https://www.youtube.com/watch?v=vVezbVxp2Pw&index=9&list=PLC218B0A1A9DE508B

Unia(deklaracja największej przyjaźni):
-Królestwo Hiszpanii
-Kalifat Maurów

Sojusze:
-Królestwo Hiszpanii
-Kalifat Maurów
-Królestwo Francji

Handel:
-Królestwo Hiszpanii
-Królestwo Węgier
-Cesarstwo Bizantyjskie
-Wolne Miasto Wenecji
-Kalifat Maurów
-Mediolan
-Naród Rusi
-Królestwo Francji
-Sułtanat Nilu
-Królestwo Danii

Pakty o Nieagresji:

Pakt o Nieagresji agentów(Kapłanów, Kupców bądź nawet szpiegów zabójców, do ustalenia):
-Królestwo Hiszpanii
-Kalifat Maurów

Prawo przemarszu:
-Królestwo Hiszpanii
-Kalifat Maurów

Wasale:

Wojny:

Oczekiwania na wymianę map:
Sułtanat Nilu

Strateg PL
04-10-2015, 08:18
Bądź pozdrowiony szlachetny Panie! Sułtan Strateg, władca Nilu, pragnie zaoferować handel między naszymi państwami, jak również wymianę informacji o mapie. Pan mój ma nadzieje że zaowocuje to w przyszłości jeszcze lepszą współpracą. Czy zgodzisz się szlachetny Panie?

Wojtascythe
04-10-2015, 10:47
Chętnie przyjmujemy propozycję od południowych dziedziców Aleksandra Wielkiego. Jesteśmy rad rozpoczęcia pozytywnych stosunków między Wami, a Mauryjską częścią Unii Iberyjskiej. Dokonamy wymiany map i nasza Gildia Kupiecka rozpocznie działania nad Nilem w najbliższym czasie. ;)

Strateg PL
04-10-2015, 14:14
Sułtan Strateg bardzo się cieszy, że zgodziłeś się Panie! Pan mój życzy zdrowia i sukcesów w kampaniach wojennych.