PDA

Zobacz pełną wersję : Duńska Ambasada Dyplomatyczna



Silverek
30-09-2015, 02:34
Witaj w Duńskiej Ambasadzie, nim zaprezentujesz nam swe propozycje - napij się z nami przednich trunków toż podstawą to jest dobrej dyplomacji.
Jeżeli żeś z żądaniami wpadł, wiedź:
"Cnota pośrodku, rzekł Diabeł, gdy usiadł między Duńczykami"

http://jezyki.studentnews.pl/img/wo/0/17/Flaga-Danii-obrazek_sredni_4015017.jpg

Sojusze:
Królestwo Angielskie & Królestwo Szkockie
Francja


Obustronny dostęp militarny:

Wasale:

Pakty o Nieagresji:
Anglia & Szkocja


Wojny:
"Niebezpieczny jest ten, kto nic nie ma do stracenia"

Wymiana handlowa:
Cesarstwo Bizantyjskie
Królestwo Angielskie
Ruś
Unia Iberyjska(Portugalia/Hiszpania)
Dania
Mediolan
Królestwo Polski
SUNTZU'jowie
Egipt
Węgry

Nietykalność kupców:
Ruś
SUNTZU'jowie.

Remix
30-09-2015, 05:14
Witaj królu Danii, przysyła mnie Hiszpański Księciunio Remix, członek Unii Iberyjskiej. Chcę Ci zaproponować wymianę towarów, dzięki którym skarbce naszych państw będą bardziej okazałe.

Wojtascythe
30-09-2015, 07:43
Witaj, potomku walecznych Jutów, Władco Skandynawii. Chciałbym jako część Unii Iberyjskiej, Portugalia zaproponować rozpoczęcie współpracy kupieckiej między nami.

Nirs358
30-09-2015, 13:50
Witaj jaśnie oświecony Królu mroźnej krainy którą zwą Danią, jestem przedstawicielem Korony Szkockiej i chciałbym cię zapytać o wejście z tobą w kontakt handlowy a co za tym idzie również pakt o nieagresji ponieważ mój lud na własnej skórze odczuł piętno najazdów wikingów na nasze ziemie, jednak teraz, że jesteśmy Królami którzy porzucili nasze stare wierzenia na rzecz nowej wspaniałej i światłej religii zwanej katolicką liczę na to że się zgodzisz? A jeśli tak to zaproponuję ci także sojusz obronny, więc Wielki Królu co ty na to?

tuff_gru
01-10-2015, 11:10
Désirer alliance de nous?

Lupkurc
02-10-2015, 08:18
Król Mediolanu przysyła mnie z propozycją praw handlowych, liczymy że naszymi towarami nie zgardzisz

Silverek
03-10-2015, 22:57
Remix'ie Królu Hiszpanii - z radością przyjmuje twoją ofertę.

Silverek
03-10-2015, 22:59
Portugalski władco jestem rad żeś przybył do mojego państwa i złożył tak ambitną propozycje - z radością ją akceptuję i zapraszam na wspólną biesiadę.

Silverek
03-10-2015, 23:00
Lupkurc'u, Mediolański władco - Nasi dyplomaci musieli minąć się w trakcie podróży, z chęcią przyjmuję twą propozycję. Jednakowoż - dorzucam do niej propozycję sojuszu.

Silverek
03-10-2015, 23:01
Francuski Królu - Przystaję na twoja propozycję, jednakowoż od siebie dorzucam propozycję handlu. Niechaj nasz dochód kwitnie(!)

Wojtascythe
04-10-2015, 07:42
Jestem rad z Waszej gościnności i chęci współpracy, nie tylko z nami, ale też z naszymi północnymi przyjacielami, Francją.Mistrz naszej Gildii Kupieckiej jeszcze w tym miesiącu przyśle do Was listę towarów z cenami. Pozdrawiam Was!

Strateg PL
04-10-2015, 14:26
Witaj królu wikingów! Sułtan Strateg, pan Nilu, proponuje handel między naszymi narodami jak również wymianę informacjami o mapie. Czy zgodzisz się szlachetny Panie?

Silverek
06-10-2015, 02:07
Sułtanie - Choć odległość między naszymi państwami jest olbrzymia i wątpię w szybki zysk z tego układu, zgadzam się.

Myrtan
06-10-2015, 19:19
Welcome, Danish King. Przybywam w imieniu British Union. Zasmuciła nas informacja o rychłym sojuszu z Francją, gdyż Francji i narodom Brytanii na pewno nie będzie po drodze. Unfortunately, będziesz musiał Panie wybrać w bliskiej przyszłości one of the side konfliktu. Niestety, sojusznik mojego wroga nie może być moim sojusznikiem. Nie musisz, Królu wybierać teraz jednakże wybór ten będzie konieczny gdy sytuacja w Europie się zaostrzy, a for sure ciemne chmury zwiastujące krwawe conflicts zbierają się nad Europe. Choose carefully swojego sojusznika. Be greeted Danish King, Good Bye.

Nirs358
07-10-2015, 13:52
Popieram zdanie sojusznika i partnera Anglii, your choose must be clear.

tuff_gru
08-10-2015, 10:05
Jeśli genitalmeni z Wysp będą wywierać siłowe naciski na Duńskie królestwo MUUUa oferujemy pomoc militarną...

Nirs358
08-10-2015, 15:52
Konfederacja Brytyjska nie ma zamiaru ruszać na potężną Skandynawię ponieważ my okazujemy szacunek Królestwu Danii, a co do ciebie Francuski królu powinieneś udać się do Rzymu na samych klęczkach i prosić Papieża o wybaczenie za bratanie się i pozwalanie na umieszczanie armii arabów na kontynencie Europejskim.