PDA

Zobacz pełną wersję : Irlandzka ambasada dyplomatyczna.



Myrtan
30-09-2015, 19:00
Witaj pośle w ambasadzie Króleswa Irlandii. Mówże z czym do nas przychodzisz?

Strateg PL
30-09-2015, 20:10
Witaj szlachetny królu Strategosie. Mój władca Strateg, pragnie wymienić się informacjami o mapie jak również nawiązać handel pomiędzy naszymi krajami. Czy zgodzisz się szlachetny Panie?

Myrtan
01-10-2015, 16:39
Witaj, zgadzamy się na handel nie jednak na informację o mapie.

Strateg PL
02-10-2015, 17:09
A niech i tak będzie, mój Pan ma nadzieje że Twoje stanowisko w sprawie wymianie informacji o mapie się zmieni.

Strateg PL
02-11-2015, 14:58
Pan mój proponuje zakończenie sporu i rozpoczęcia handlu między naszymi narodami.

Myrtan
04-11-2015, 20:31
Niestety, rany zadane przez waszych żołdaków jeszcze krwawią i minie wiele czasu zanim się zagoją. Okupujecie ziemie naszych przodków i nie kwapicie się ich opuścić. Nie przystaniemy na waszą propozycję.

Strateg PL
04-11-2015, 20:42
A więc niech o wynikach tego sporu zadecyduje siła oręża na polu wali , i wiedz królu Irlandii, że nie oszczędzę nikogo kto będzie stawiał opór przeciwko mej władzy.

Myrtan
06-11-2015, 22:40
Po tych słowach, Angielski poseł zawisł na stryczku. Bowiem Król Strategos nie znosił arogancji i braku ogłady. Na szyi wisielca wisiał sznurek z tabliczką z napisem "ENGLISH PIG" Dumny Król jako pierwszy na czele swojej wielkiej armii, przejechał obok szubienicy w centrum zamku, a zaraz za nim ciągnęły się w stronę bramy zastępy Irlandzkich wojowników gotowych do walki za ojczyznę.

Strateg PL
08-11-2015, 18:17
Po tych słowach, Angielski poseł zawisł na stryczku. Bowiem Król Strategos nie znosił arogancji i braku ogłady. Na szyi wisielca wisiał sznurek z tabliczką z napisem "ENGLISH PIG" Dumny Król jako pierwszy na czele swojej wielkiej armii, przejechał obok szubienicy w centrum zamku, a zaraz za nim ciągnęły się w stronę bramy zastępy Irlandzkich wojowników gotowych do walki za ojczyznę.

Dowiedziawszy się o o tych wydarzeniach, na rozkaz króla Stratega wojska wkroczyły do ambasady Irlandii i pojmały wszystkich przedstawicieli. Król jednak nie był tak podły jak król Strategos, więc odesłał przedstawicieli Irlandii i rozkazał im powiedzieć Strategosowi: "Skandal jakiego się dopuściłeś nie jest do przyjęcia przeze mnie. Dowiedź się Strategosie, że nie spocznę kiedy ty i wszyscy twoi zwolennicy nie zapłacicie za tę zbrodnię życiem." Po tym władca wyszedł do ludu i ogłosił: "Królestwo Irlandii upadło, a władzę w niej przejął dyktator. Moim celem jest wyzwolić lud mieszkający na tamtych terenach i pokonać uzurpatora." Lud w Londynie wiwatował na cześć króla Stratega. Sam król natomiast rozpoczął przygotowania na zbliżającą się wojnę.