PDA

Zobacz pełną wersję : Przyspieszenie możliwości rekrutacji jednostek, bez MOS - da się??



Therion
01-10-2015, 19:24
Witam
Mam pytanie odnośnie możliwości przyspieszenia rekrutacji w TATW.
Czy da się ją przyspieszyć bez instalowania MOSa?? Próbowałem już MOs 1.7 1.6 1.4 i 1.3 żaden nie chce sie uruchomić:mad: mam dość ponownego odinstalowywania i instalowania.

Jedyna zmiana jaką bym chciał osiągnąć to możliwość rekrutacji nowego oddziału po 1 turze, najlepiej każda nacja każda jednostka.

Próbowałem edytować pliki, udało mi się jedynie osiągnąć zmianę ceny oddziału i czasu rekrutacji, ale nie mogę znaleźć sposobu na konieczność czekania np 6 tur na możliwość rekrutowania np kolejnego oddziału łuczników.

Bardzo proszę o pomoc, pomysły już mi się skończyły:cry2:
Da się z tym cos zrobić??

sadam86
01-10-2015, 19:34
recruit_pool "Dismounted Kofm" 1 0.20 3 0 requires factions { sicily, } and region_religion numenorian 25 and hidden_resource grasland

pokombinuj w EDB z liczbą na czerwono, jak pamięć mnie nie myli odpowiada ona za to ile procent z całego oddziału jest "udostępnianych" do rekrutacji podczas tury, czyli w tym przypadku 20%, po 5 turach mamy 100% czyli możność rekrutacji nowego oddziału. Musisz to zmienić dla każdej jednostki.

Therion
02-10-2015, 09:56
Wielkie dzięki wreszcie się udało. ;D Wcześniej próbowałem ale nie zauważyłem że każda jednostka jest kilka razy opisana w tym pliku.

Manwe_Sulimo
14-02-2016, 23:05
Witam ja też chce zmienić szybkość rekrutacji w third ade a dokładniej w devide and concer ale nie wiem jak. Wiem że to się zmienia w pliku export_descr_buildings ale nie wiem gdzie. W której to linijce? Chce przyśpieszyć np. podstawową jednostkę elfów z imladris gdzię to się zmienia?