PDA

Zobacz pełną wersję : Ambasada Jarlów Anglosaskich



Wielki Mistrz Malborka
21-10-2015, 16:45
Witam cię w moim pokoju, niestety nie znajdziesz tu pokoju. Napijesz się wojny czy wojny? Ile łyżeczek wojny słodzisz? Tę wojnę chcesz z wojną czy samą wojnę?

Wojny: Wszyscy prócz Szkocji
Wojny:
Wojny:
Wojny:
Wojny:
Wojny:
Wojny:

Wojna wiele dla nas znaczy

RockMiguel
08-11-2015, 13:13
Witajcie waleczni sąsiedzi! Proponujemy wymianę narzędzi niezbędnych do prowadzenia wojny oraz trunków, które zwiększają odwagę podczas wojny, co wy na to?

Strateg PL
08-11-2015, 18:05
Witaj wielki królu wikingów. Przybywam w imieniu Stratega, króla Anglii. Wiedząc, że dla Ciebie Panie jest bardzo ważna wojna, proponuje mój pan handlową między naszymi krajami. Kolejną propozycją od mojego Pana jest zawarcia sojuszy między naszymi krajami, by wspólnie prowadzić Twoje ulubione wojny. Czy zgodzisz się szlachetny Panie?

Strateg PL
26-11-2015, 18:49
Witaj wielki, potężny królu wikingów! Zważywszy na ostatnie wydarzenia wcześniejsza oferta musi zostać w części zmieniona. Król Strateg nadal proponuje nadal handel między naszymi krajami. Zamiast pełnego sojuszu Pan mój proponuje sojusz przeciwko Szkocji, która niebezpiecznie rośnie w siłę. Po pokonaniu władcy tego państwa jeśli sojusz przestanie być aktualny (chyba że szlachetny Panie chciałbyś nadal z Anglią współpracować). Oczywiście podział ziem ustalimy na spotkaniu, na których nie będzie przedstawicieli tych najeźdźców na ludność Anglii jak również ich sojuszników Irlandczyków. Czy zgodzisz się wielki władco Norwegii?

Wielki Mistrz Malborka
28-11-2015, 15:22
Jest zdecydowanie za wcześnie na zawieranie jakichkolwiek sojuszy.

Remix
02-12-2015, 21:04
Witaj Jarlu, widzę że wojaczka to jedyne czego pragnie twój lud, oferuję więc tymczasowy sojusz którego celem i podstawą będzie wojna z Anglią. Nie tylko nakarmicie tym żądzę krwi ale także wypełnisz skarbiec łupami zdobytymi z dużych bogatych angielskich miast.

RockMiguel
12-01-2016, 17:44
W związku z wspólnymi interesami naszych państw - pokonanie sojuszu angielsko-walijskiego proponuje Ci sojusz militarny.

Wielki Mistrz Malborka
12-01-2016, 23:59
Niech wyspy trzęsą się ze strachu przed naszym potężnym sojuszem!