PDA

Zobacz pełną wersję : Submod do OiM2 1.0



ordenus22
25-10-2015, 14:15
Wrzucam link do podstawki OiM2 Kampania globalna, wystarczy pobrać wersję OiM2 1.0 i na to wrzucić moje zmiany. Dla bezpieczeństwa zróbcie sobie kopię zapasową oryginalnych plików:

http://catshare.net/HdJOjD5vuyrwcDQg/zmiany OiM 2.7z

Zmiany zawierają nowe postacie, rozbudowane drzewka genealogiczne, urzędy, tytuły, AI Pitera, husaria z Potopu tw, money script, zapasy-logistyka, oprócz tego dodatki które wrzucili Rosjanie, czyli tzw mini submod np: rody książęce Wiśniowieckich, Zasławskich, Ostrogskich, rody magnatów Potockich itp (wymieniam tylko Polskie przykłady) ich nowy skrypt bloodline i wiele innych rzeczy. Minus mod jest po Rosyjsku.
P.S. Podziękowania dla k.m. i Pitera za pomoc :)

Wonsz
26-10-2015, 18:25
Rosyjska wersja skutecznie mnie odstrasza :). Ale, gdy tylko wyjdzie zangielszczenie\spolszczenie, nie omieszkam zagrać ;)

ordenus22
27-10-2015, 19:21
Na zangielszczenie nie mamy co liczyć, bo jeśli mieliby je wydać twórcy moda to byłoby i tak niekompletne gdyż submod wprowadza wiele zmian i trzeba byłoby wiele zmieniać i poprawiać. Lepiej samemu zabrać się za spolszczenie, ja jestem za i mogę się podjąć tej pracy, ale przydaliby się jacyś chętni do pomocy?

polski76
22-05-2016, 19:41
Kolego odśwież link do Sub moda

polski76
22-05-2016, 19:42
Link wygasł odśwież. Z góry dziękuję