PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna pomoc



PabloLP
20-12-2009, 12:55
Witajcie!
Mam taki problem z rome, że gdy gram kampanie to, gdy chcę zobaczyć okno rozwoju miasta lub zobaczyć jakieś jednostki na polu walki to nie mogę ich włączyć. Chodzi mi o to, że gdy klikam 2-krotnie na wybraną jednostkę lub miasto to nie wyświetla mi się to okno gdzie widać jakie mam wojsko lub budowle w mieście. Próbowałem ponownego zainstalowania. Gra działała normalnie przez tydzień a później znowu to samo. Znowu zrobiłem reinstalację i po 3 dniach to samo. Czy wiecie jak mogę to naprawić?
Dodam, że wersja mojej gry to 1.0. nigdy żadnych patchy nie instalowałem a ni żadnych dodatków (nowe mapy na przykład).

Jarl
20-12-2009, 16:12
A skąd masz grę? Sklep czy DLC?

PabloLP
20-12-2009, 16:28
Gra jest kupiona w sklepie przez mojego kolegę, który mi pożyczył żebym sobie zainstalował. U niego wszystko jest ok bo ma ją już jakiś rok.

Jarl
21-12-2009, 02:57
Cóż, wersja niespatchowana zbyt długo u mnie na dysku nigdy nie poleżała, bo zbyt wiele było bugów. Radzę najpierw spatchować grę do przynajmniej 1.3 (a ideałem byłoby 1.5) i wtedy zobaczyć, czy problem nadal istnieje.

Rozumiem, że pasek na dole jest cały szary? Nie pojawiają się tylko ikony, czy widać jeszcze jakieś anomalie?

Tak btw - jak chcesz sprawdzić jakie masz budowle czy też armię, to żadne okienko nie wyskakuje... od tego jest ten szary pasek na dole (przy czym jak chcesz sprawdzić armię w mieście, to klikasz tam zakładkę Armia, z budowlami analogicznie). "Jakieś" okienko pokazuje się, jak chcesz w mieście zrekrutować coś lub zbudować.