PDA

Zobacz pełną wersję : Pokonane Armie



Myrtan
06-11-2015, 22:30
Tutaj wypisujemy nasze zwycięstwa militarne w każdej turze, jakże i co się z tym wiąże zdobyte zamki lub miasta.

Myrtan
06-11-2015, 22:32
Irlandia - Tura 1

Król Brian pokonał kapitana Alphonsa w bitwie o Derry. Derry zdobyte, obrońcy miasta zginęli.

Wielki Mistrz Malborka
13-01-2016, 19:14
Walia - Armia stacjonująca w zamku na północy oraz armia stojąca obok zostały pokonane - proszę nie ruszać.
Anglia - Flota na północy została pokonana.

KurczakZiomal331
14-01-2016, 12:35
nie podobają mi się twoje imperialistyczne zapędy :D

Wielki Mistrz Malborka
20-01-2016, 03:50
6. Pozostałe

a) Pokonane Armie - Armia, która została pokonana przez wojska frakcji, która w kolejce ma turę po państwie, do którego ta armia należy, nie może wykonać ruchu w swojej turze. Zasada obowiązuje tylko w przypadkach, gdy w odwrotnej sytuacji mechanika gry zabroniłaby ruchu pokonanej armii oraz gracz kierujący zwycięskimi wojskami zgłosi fakt pokonania danych jednostek w obowiązkowo założonym temacie (pt: Pokonane Armie itp.) w dziale danej KO, o ile pokonanie armii nie jest oczywiste. Szczegółowe wyjaśnienie i reguły mechaniki gry dotyczące pokonanych armii zostają opisane w tutorialu (http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?1549-Tutorial-KO-wejdz-zanim-zglosisz-sie-do-gry).


A mi się nie podoba to, że mimo wszystko tą armią ruszyłeś i mnie w ten sposób osłabiasz. Armia, która powinna stać pod Caernavron jest teraz w forcie pod Montgomery gdzie za murami jest o wiele trudniejsza do zabicia.
Nie jestem pewien co do Stratega i jego floty na północy. Jeśli została rozwiązana po porażce to ok. Jeśli ruszona to nie ok. Chyba, że uciekła super daleko poza mój zasięg widzenia.
Grajcie fair chłopaki, to nie konkurs o złote kalesony.

Strateg PL
20-01-2016, 15:05
Mistrzu ma racje ruszyłem moją jednostką za to bardzo przepraszam oczywiście, w ramach sprawiedliwości ją usunę

Strateg PL
01-02-2016, 15:27
Flota Norweska na południu przegrała bitwę w starciu z moją flotą. Proszę nie ruszać.

Strateg PL
07-04-2016, 15:49
Obie armie Szkocji, oblegająca zamek na północy (nie pamiętam nazwy :) ) pokonane. Nie ruszaj!

Wielki Mistrz Malborka
11-04-2016, 17:48
Książę Domall czyjakmutam pokonany. Schował się w forcie pod Trim.

Strateg PL
16-04-2016, 15:24
Armie Rocka oblegające zamek na północy remis w bitwie z obrońcami (nie wiem czy coś to zmienia).

Il Duce
16-04-2016, 15:27
Nie zmienia ;),poza tym tak na przyszłość - jesteś pierwszy w kolejce,jeśli pokonasz jakąś armię to i tak nie można nią ruszyć ze względu na mechanikę :)

Wielki Mistrz Malborka
16-04-2016, 18:20
Jak ktoś chce niech pisze.