PDA

Zobacz pełną wersję : Gra Królestwem Karola Wielkiego (DLC Era Karola Wielkiego)



Arroyo
10-12-2015, 12:57
Zapraszam do dyskusji.

Chaak
13-12-2015, 21:10
Mógłby ktoś dać znać jak wygląda jednoczenie Królestwa Franków (tylko bez większych spoilerów:))? Da się to jakoś osiągnąć inaczej niż przez podbój terenów brata?

Sara Temer
15-12-2015, 16:32
Po niecałej godzinie gry kampania zapowiada się interesująco, mamy rozciągnięte państwo i mało wojska na początek (dodatkowo wszystkie siły są tylko z jednej strony państwa), podczas gdy od początku mamy wrogów i w Germanii i na południu, dodatkowo nie wiem ile będzie trwał sojusz z Karolmanem... Tak więc, wygląda na to, że będzie ciekawie, na razie postanowiłem skupić się na pobiciu wroga na południu, zaś od strony Germanii będę się bronił przed Westfalią i Angrią, zobaczymy co mi z tego wyjdzie :P Cieszę się, że kampania zapowiada się na trudną bo bałem się, że CA postanowi zrobić z państwa Karola molocha z potężnym zapleczem gospodarczym i militarnym, a tu o ile z gospodarką źle nie jest to armii nie mamy prawie wcale :P

Jakby ktoś był zainteresowany, tutaj są moje pierwsze wrażenia, jeśli zdecyduje się dalej kontynuować tą kampanię, to następne filmy znajdziecie w odpowiednim temacie ;)
https://www.youtube.com/watch?v=u9VgQz_ZpXc

Piter
16-04-2016, 21:04
Mógłby ktoś dać znać jak wygląda jednoczenie Królestwa Franków (tylko bez większych spoilerów:))? Da się to jakoś osiągnąć inaczej niż przez podbój terenów brata?

Event historyczny się pojawia, musisz wykonać misję i przejmujesz wszystkie tereny brata, znaczy masz różne opcje do wyboru albo przejęcie tronu albo wsparcie jego syna albo zachowanie neutralności, ogólnie miałem już 4 eventy, które miały spory wpływ na rozgrywkę. Królestwem Karola Wielkiego gra się świetnie, mega się wkręciłem, znacznie bardziej niż w podstawkę Attyli :)

ordenus22
17-04-2016, 10:42
Chaak, tak jak napisał Piter, ale pamiętaj musisz wybrać opcję przejęcia tronu...

shimazu
19-07-2023, 15:10
Dzień dobry.
Czy da się jakoś wyłączyć historyczne eventy?

Eutyches
19-07-2023, 21:21
Dzień dobry.
Czy da się jakoś wyłączyć historyczne eventy?
Nie. Chyba, ze jest jakiś mod na to?