PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyspa



Shavarus
22-12-2009, 11:05
Witam, otoz mam wojne ze szwecja, ktora zajela kopenhage i w ogole nie moge przejac stolicy bo nie moge dojsc, probowalem statkami - nic, zwyklym wojem - taki krzyzyk, ze dojsc nie moge.
Wiec mam pytanie, jak przejmowac wyspy?
A i jeszcze jedno, jak ustawie statek na drodze handlowej wroga, to tylko blocze mu dostawe surowcow, czy mam tez jakies zyski?

AgentMax
22-12-2009, 12:08
Tylko blokujesz.

Shavarus
22-12-2009, 12:27
No a jak zajmowac wyspy?

Duqq
22-12-2009, 14:02
Witam, otoz mam wojne ze szwecja, ktora zajela kopenhage i w ogole nie moge przejac stolicy bo nie moge dojsc, probowalem statkami - nic, zwyklym wojem - taki krzyzyk, ze dojsc nie moge.
Wiec mam pytanie, jak przejmowac wyspy?
A i jeszcze jedno, jak ustawie statek na drodze handlowej wroga, to tylko blocze mu dostawe surowcow, czy mam tez jakies zyski?

Nie no, zyski takze sa z lupienia szlaku handlowego.

Shavarus
22-12-2009, 15:45
Witam, otoz mam wojne ze szwecja, ktora zajela kopenhage i w ogole nie moge przejac stolicy bo nie moge dojsc, probowalem statkami - nic, zwyklym wojem - taki krzyzyk, ze dojsc nie moge.
Wiec mam pytanie, jak przejmowac wyspy?
A i jeszcze jedno, jak ustawie statek na drodze handlowej wroga, to tylko blocze mu dostawe surowcow, czy mam tez jakies zyski?

Nie no, zyski takze sa z lupienia szlaku handlowego.

A od czego zalezne jak duze?
I jak sie przejmuje wyspe?

Lisek
22-12-2009, 17:34
Witam
Próbowałeś wpłynąć flotą do portu? Załaduj ludzi na okręty i wpłyń do portu, potem rozkaż armi zejść ze statków. Wtedy będzie ona gotowa do walki. W porcie o którym pisze nie może być statków nieprzyjaciela. (wtedy rozpoczeła by się blokada portu).
Co do blokowania szlaków handlowych to blokując jakiś szlak przejmujemy część pieniędzy, które trafiłyby do wroga. Należy też pamiętać, że im większą flotą blokujemy szlak handlowy, tym większe nasze dochody.

Shavarus
22-12-2009, 22:31
A czy zeby wlozyc armie na statek musze miec jakies dodatki/mody/patche/whatever?

voitek
23-12-2009, 01:17
Nie, po prostu masz statek i kazesz armii na niego wejsc