PDA

Zobacz pełną wersję : REŻIM GG!



Mefisto7
22-12-2009, 18:18
Jestem za wprowadzeniem obowiązku posiadania gg i wpisywania go na swój profil. Przecież w KO to ważna rzecz. Na przykład teraz Świętowit nie robi turki 3eci dzień no i chciałbym mu przypomnieć na gy gy, a tu nima, jakieś "0", no i dupa... Co wy na to?

marcinus1002
22-12-2009, 18:21
dobry pomysł

Pampa
22-12-2009, 18:29
Nie, trzeba było poprosić o gg na starcie, a nie teraz że wszysy uzytkownicy mają coś zmieniać.

janker92
22-12-2009, 18:29
Jestem jak najbardziej za.
Szkoda, że nie dałeś ankiety ;)

Garindor
22-12-2009, 18:34
Też myślę, że powinno to być w regulaminie ile już bym dni spóźnień miał gdyby nie gg :) Nie jest wysiłkiem mieć na niewidoku ten program no chyba, że ktoś jest doskonały i zawsze na czas robi(ale przykład Świętowita pokazuje, że on nie jest). Ale również nie da się dogadać w sprawie wspólnych akcji bez gg i ja takie(dobrze, że nie liczne) osoby z góry uznaję za niepoważne i nie proponuję im nigdy nic ponad pon w ambasadzie. A pan Pampalineks niech nie przesadza bo doświadczonym graczą nic nie jest narzucane bo WSZYSCY te gg mają a tyczy to się nielicznych.

Marat
22-12-2009, 18:36
A ja tam nie dam swojego gg :P

marcinus1002
22-12-2009, 18:37
a ja go i tak znam i mogę podać :lol:

-------------------------------

Zobaczcie gdzie mieszkam

Garindor
22-12-2009, 18:40
U ciebie marat jest ten plus, że masz je w ogóle ;) I wystarczyło raz o nie poprosić. A Świętowit nie ma wcale i nowi po prostu go nie podają też i zadowoleni się zapisują ale można i faktycznie nie robić tego jako zasady a prosić konkretne osoby. A jak pan Świętowit będzie często dużo przedłużał przez brak gg pójdzie na listę i tyle, nie za brak gg a za tego braku konsekwencje. Ale na prawdę jest z nim tak źle czy tylko raz się mu zdarzyło? Bo obecnie nigdzie z nim nie gram.

Maharbal
22-12-2009, 19:02
Nie, dlatego że nie powinniśmy zmuszać użytkowników do czegokolwiek. Jeśli ktoś nie chce podawać swojego gg to proszę bardzo-nie musi.
Do ko jest co prawda wskazane podanie gg, ale nie jest to obowiązkowe. A jak już tak bardzo chcecie przyśpieszyć grę, to jest pw ;)

Pampa
22-12-2009, 19:05
Nie żebym sie czepiał ale widzisz tam gdzieś ks? :lol:

Świętowit
22-12-2009, 21:35
Chlopaki pisalem przeciez ze mialem 5 egzaminow po ktorych musialem dojsc do siebie i nie mialem czasu na to zeby zrobic wszystkich turek bo forum nie sledzilem tak dokladnie:P jest jednak taki magiczny przycisk ktory sie nazywa "PW" na ktory klikamy a nastepnie wysylamy wiadomosc ktora dana osoba moze odczytac szybko i gg do tego nie jest potrzebne;) Wlasnie dostalem mozliwosc zeby odetchnac egzaminy zdalem na 4 wiec moge szalec ^^


Co do opoznienia takowe zdarzylo mi sie pierwszy raz i nie sadze by zdarzalo sie zbyt czesto bo do 16 stycznia mam teraz spokoj. Jesli jednak jest to dla kogos taka straszna sola w oku moge oddac wszystkie moje KO i nie bedzie problemu chlopaki. Nie sadzilem ze jednorazowy uzasadniony przypadek tak kogos zaboli ;)



Aha i ostatnia sprawa. Jesli Wprowadzony zostanie Rezim gg od razu rezygnuje ze wszystkich KO bo nic mnie nie zmusi do zalozenia tego dennego jak dla mnie komunikatora na ktory i tak bym nigdy nie wchodzil bo nie mam na to czasu :P Na pw na forum odpowiadam w ciagu kilku godzin(godzin, nie dni) wiec serio nie wiem w czym problem

Mefisto7
22-12-2009, 21:43
Hej, hej, no Świętowit, ja nie mam do Ciebie jakichś strasznych ale! wynoś się stąd! czy coś... :) Po prostu uznałem żę każdy do KO powinien ukazywac swoje gg.
Po drugie, mówicie o PW. Ja uważam żę wejście na Forum, od razu oznacza dla mnie sprawdzenie wszystkich kolejek, swoich postów, przeczytanie wszystkiego nowego, więc dla mnie jak ktoś nie robi tury to nie wchodzi na forum, bo np nie ma czasu, a gg zawsze można włączyć, nieprawdaż? ;)

A no i gratulacje za egzaminy, {jeśli te czwórki Cię zadowalają :D} (nie wiem jakie są realia na studiach(czy 4 trudno zdobyć czy nie))

Świętowit
22-12-2009, 21:50
Wydawalo mi sie ze tury sprawdzalem dokladnie jednak widocznie w pospiechu cos przeoczylem co jest juz moja wina :) Jakby nie bylo teraz bede tury robil juz jak najbardziej na czas.

Rapsod
23-12-2009, 15:42
Już dawno nie widziałem tak głupiego pomysłu. Ciekawe jak po wprowadzeniu takiej zasady wymusisz na graczach podanie swojego numeru w profilu? Kto chce i powinien mieć ze mną kontakt ten ma. Do Świętowita zaś napisałem na PW, aby ustalił sposób powiadamiania o turach z Bruderem.

Mefisto7
23-12-2009, 18:10
:cry: Rapsod mnie pojechał... :roll:
No a teraz na poważnie: Po co tak ostro? Skoro większość jest za, to chyba nie jest to takie głupie, co? Jak zmusić?...Napisać żę trzeba.. nakłaniać wszystkich do tego.. nie wiem, to pomysł BETA.

A, Świętowit, Twoje podejście do gg, jako programu bee , to mi bardzo przypomina podejście do nk, ;) Teraz stało sie modne usuwanie konta," no bo gówniarze skupili się na pierdołach, śledzikach, komentarzach, galeriach", a co to szkodzi komuś normalnemu? :roll: Dobra komunikacja z ludźmi, jak coś masz do powiedzenia to piszesz. Raz na dzień wejdziesz na kilka sekund, sprawdzić czy ktoś nie napisał wiadomości... taki offtop.. tak samo z gg, możęsz trzymać na niewidocznym, a przecież ten wk***ajcy dźwięk, żę ktoś zmienił status, można wyłąćzyć, po prostu wysyłam przypomnienie i jest.
Aha, no i zostaje SKYPE, STEAM na przykład...

Krzyzak
23-12-2009, 18:47
Zgodze się z mefisto . GG to przydatna sprawa do KO :P Ale przecież niektórzy nie mają GG no nie ... Moim zdaniem lepiej wysłać przypomnienie przez PW i jak ktoś decyduję się grać w KO to chyba przynajmniej 2 razy w ciągu doby wejdzie na forum. Wtedy przeczyta wiadomość i jest git .
Co do ankiety to powstrzymam się od głosu :roll:

Świętowit
23-12-2009, 20:22
:cry: Rapsod mnie pojechał... :roll:
No a teraz na poważnie: Po co tak ostro? Skoro większość jest za, to chyba nie jest to takie głupie, co? Jak zmusić?...Napisać żę trzeba.. nakłaniać wszystkich do tego.. nie wiem, to pomysł BETA.

A, Świętowit, Twoje podejście do gg, jako programu bee , to mi bardzo przypomina podejście do nk, ;) Teraz stało sie modne usuwanie konta," no bo gówniarze skupili się na pierdołach, śledzikach, komentarzach, galeriach", a co to szkodzi komuś normalnemu? :roll: Dobra komunikacja z ludźmi, jak coś masz do powiedzenia to piszesz. Raz na dzień wejdziesz na kilka sekund, sprawdzić czy ktoś nie napisał wiadomości... taki offtop.. tak samo z gg, możęsz trzymać na niewidocznym, a przecież ten wk***ajcy dźwięk, żę ktoś zmienił status, można wyłąćzyć, po prostu wysyłam przypomnienie i jest.
Aha, no i zostaje SKYPE, STEAM na przykład...


Od zawsze bylem strasznie anty wszelkim komunikatorom portalom internetowym itp;P posiadam 1 poczte email zebym mogl zakladac konta na forach i to mi wystarczy;> do komunikacji ze znajomymi mam telefon do ktorego jestem niesamowicie przyzwyczajony. Probowalem kiedys instalowac gg ale szybko usunalem bo nie kreci mnie taki rodzaj komunikacji po prostu;]

Szczypior
27-12-2009, 12:22
Świętowit pisałem ci na PW kiedyś o podziale ziemi do tej pory nie odpisałeś :P

Świętowit
29-12-2009, 15:08
Z tego co sie orientuje jest tu wiadomosc do Ciebie na ten temat

http://img685.imageshack.us/i/dddlk.jpg/


Po czym odpisales ze sie zgadzasz

Jagielon
29-12-2009, 16:14
Jestem za.
Ja podałem kiedy sie rejestrowałem.
Jest to przydatne kiedy kogos nie ma.

Szczypior
03-01-2010, 12:23
Fakt sorry Swietowit cofam zarzuty ::D:D:

Henio
06-01-2010, 18:42
Jestem zdecydowanie za! Świetny pomysł Mefisto.

Dzigi
19-01-2010, 21:33
Tez jestem za ;]

Sabal00
25-05-2012, 14:19
Jestem za

Mefisto7
25-05-2012, 14:43
To wątek z 2010tego roku...